Forum » Myślenice

Park linowy w Myślenicach

  • 25 lip 2017

    Przejeżdżałem dziś przez " małpi gaj " i widziałem ekipę która montuje na drzewach park linowy . Po prawej od głównej drogi będzie taki mały dla dzieci a na środku dla starszych na trochę wyższej wysokości .
    Orientuje się ktoś coś więcej na ten temat ?

    9 Cytuj
  • 26 lip 2017
    korwin napisał/a:

    Przejeżdżałem dziś przez " małpi gaj " i widziałem ekipę która montuje na drzewach park linowy . Po prawej od głównej drogi będzie taki mały dla dzieci a na środku dla starszych na trochę wyższej wysokości .
    Orientuje się ktoś coś więcej na ten temat ?

    Jeśli to prawda to jest to fantastyczna informacja. Byłam w takim parku i się zastanawiałam dlaczego nie ma tego u nas, bo miejsce idealne i fajna gratka dla turystów. Jeśli otworzą z pewnością się tam pojawię ;)

    6 1 Cytuj
  • 4 sie 2017

    czy ten park linowy jest już czynny ? nie orientuje się może ktoś?

    4 Cytuj
  • 4 sie 2017

    czynny - dla dzieci 15 zł za cały dzień. Córka była w siódmym niebie co do dorosłych to chyba 25 zł ale nie wiem czy już otwarty. Na pewno zostanie na stałe przynajmniej z deklaracji właściciela.

    8 Cytuj
  • 8 sie 2017

    Witam a gdzie jest ten malpi gaj?

    2 1 Cytuj
  • 17 sie 2017

    Odwiedziłem dziś na rowerze Zarabie. Park linowy działa. Dla dzieci w całości ukończony. Dla dorosłych jedna część udostępniona, oraz prowadzone są prace przy kolejnych.
    Sporo bawiących się dzieci...
    .... i tu apeluje do naszych władz w sprawie drogi okrężnej, która prowadzi tuz obok bawiących sie dzieci.
    Moim zdaniem należy zamnąć ten odcinek dla tuchu samochodowego zamin dojdzie do jakiegoś nieszczęścia. Droga prowadząca tuż obok pola namiotowego jest na tyle szeroka, że spokojnie można tam wprowadzić ruch dwustronny.
    Jak zaobserwowałem, większość kierowców zwalniało, natomiast zjawił sie jeden kretyn, który z dużą predkością zrobił sobie rundkę.

    16 1 Cytuj
  • myszka1987asia@vp.pl 17 sie 2017

    Popieram! We wtorek również byłam z rodziną na parku linowym...
    Niejednokrotnie motor lub samochód jechał za szybko. Moim zdaniem również droga przebiegająca tuż obok bawiących się dzieci powinna zostać zamknięta, bo wiadomo kto zwolni to zwolni ale większość ( przynajmniej we wtorek) niestety nie brała pod uwagę że w każdej chwili może wyjść lub wbiec na drogę dziecko. Mam nadzieję że ktoś się tym zainteresuje zanim dojdzie do nieszczęścia......

    12 Cytuj
  • 17 sie 2017

    Pisałem o tym tutaj na tym forum w watku - Zakaz ruchu w małpim gaju- ale mnie zbesztali podobno taka w Myslenicach tradycja ..............

    8 3 Cytuj
  • 17 sie 2017

    Ja również tak uważam.....byłem z dziećmi i jest po prostu niebezpiecznie. O ile samochody na tablicach KMY jeszcze zwalniają.......tak KLI, KSU, KNT to zwykły pokaz buractwa. Jeżdżą w kółko jak pierd....

    22 1 Cytuj
  • 29 sie 2017
    g-byk napisał/a:

    Pisałem o tym tutaj na tym forum w watku - Zakaz ruchu w małpim gaju- ale mnie zbesztali podobno taka w Myslenicach tradycja ..............

    Trzeba do W.Cz. Macieja Ostrowskiego chyba petycje wysłać...

    2 3 Cytuj

Odpowiedz