Forum » Myślenice

Wodociąg i kanalizacja

  • 10 sie 2017

    Natknąłem się w necie na ciekawy artykuł to jest link https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/oplaty-przylaczeniowe-pobieranie-oplat-przez,141,0,2353549.html
    Jestem ciekawy jak jest z tymi opłatami w naszej gminie?

    3 Cytuj
  • 11 sie 2017

    Czekam na przyłączenie. Gmina rozbudowuje sieć (w moim przypadku ma to być 120cm) Powiedzieli, że wykonają ten odcinek (od wodociągu do granicy działki) w ciągu dwóch lat. WTF??? Ale dobra, czekam. Za rozbudowę sieci nie płaci się, to jest po stronie gminy. Od granicy działki do budynku muszę sama wykonać, sama zapłacić i poprosić ich o odbiór wykonanego przyłącza. Opłaty za odbiór podane są na stronie:
    http://www.mzwikmyslenice.com.pl/

    I szczerze mówiąc wolałabym sama wykonać ten odcinek 120cm w drodze gminnej, zapłacić za zniszczenie nawierzchni asfaltowej, etc. zamiast czekać na ich łaskę bądź niełaskę, bo ja chcę się wprowadzić a oni mają czas!! To ja się pytam: Dla kogo ten wodociąg? Bo na pewno nie dla ludzi:(

    15 4 Cytuj
  • 11 sie 2017

    Prezes nie ma czasu bo siedzi na FB i pluje na PiS.

    20 9 Cytuj
  • 11 sie 2017
    jannowak napisał/a:

    Natknąłem się w necie na ciekawy artykuł to jest link https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/oplaty-przylaczeniowe-pobieranie-oplat-przez,141,0,2353549.html
    Jestem ciekawy jak jest z tymi opłatami w naszej gminie?

    mam swieza informacje z gminy że od teraz kazdy placi sam za przylacz kanalizacji i wody do dzialki...

    4 9 Cytuj
  • 12 sie 2017

    skad te minusy? polecam wybrac sie do gminy. wlasnie sa w trakcie zmian w tym temacie.

    7 7 Cytuj
  • 10 lis 2017

    Jest bialym obywatelem UE. Ożenił się z Polką, spodził dzieci, założył firmę, w sidzibie założono mu licznik gazowy i prądowy.
    Założenia licznika wody odmówił prezes wodociągów. Codzoziemiec nie może mieć na siebie licznika wody, taka jest prywatną decyzja prezesa Urbanskiego w Myślenicach. Takich problemów nie robiono mu w Krakowie.
    To nie pierwsze fanaberia prezesa. Panie burmistrzu, może czas przed wyborami zapracować na przychylność wyborców i w spółce panu podległej, zatrudnić osobę lubiąca mieszkańców miasta.

    15 4 Cytuj
  • 10 lis 2017
    bono napisał/a:

    Jest bialym obywatelem UE. Ożenił się z Polką, spodził dzieci, założył firmę, w sidzibie założono mu licznik gazowy i prądowy.
    Założenia licznika wody odmówił prezes wodociągów. Codzoziemiec nie może mieć na siebie licznika wody, taka jest prywatną decyzja prezesa Urbanskiego w Myślenicach. Takich problemów nie robiono mu w Krakowie.
    To nie pierwsze fanaberia prezesa. Panie burmistrzu, może czas przed wyborami zapracować na przychylność wyborców i w spółce panu podległej, zatrudnić osobę lubiąca mieszkańców miasta.

    Nie kuś burmistrza. Jeszcze wygra i za wodę ścieki i śmieci będziemy płacić jak za metr kwadratowy mieszkania w centrum Warszawy. Pan O. niech się z urzędem pożegan na dobre

    9 4 Cytuj

Odpowiedz