Forum » Myślenice

SPRAWDZONE MIEJSCA NA UDANY URLOP

  • 9 lip 2010

    jeszcze nie wiem skąd wyruszę, chodziło mi o to że jakby była możliwość to czy można tam dotrzeć rowerkiem wodnym czy wpław (choć nie wiem czy ta druga możliwość jest rozsądna) a ty jaki sposób wybrałeś. Podobno też znajdują się na niej ruiny zamku czy to prawda, pierwszy raz się tam wybieram. Al jeżeli jest zakaz to z tych planów nici.

    1 Cytuj
  • M G 9 lip 2010

    Polecam jezioro j. Międzybrodzkie. Jest to środkowe jezioro w "Kaskadzie Soły" tuż pod j. Żywieckim. Rok temu byliśmy tam w Międzybrodziu Bialskim.
    Naprawdę warto , bardzo malownicze miejsce , woda jest czysta (choć troszkę chłodna , jedyny minus..) są rowerki , kajaki itp. Po drugiej stronie jeziora góra Żar (warto na nia wyjechać). A jak ktoś lubi wypady w teren to można po górkach też połazić (są ciekawe widokowe traski ok 900 m.n.p.m. ).
    No i jest tam nie daleko ~70kM.

    1 Cytuj
  • adzygmunt 9 lip 2010

    Jadąc pod górę Żar (teraz trudne do sprawdzenia bo jest zakaz ruchu) auto jedzie bez pomocy silnika. Tak było na jakieś 2/3 podjazdu.
    Byłem sprawdziłem i dziwne ale auto chwile jechało pod górę!!! To jest anomalia.
    Szkoda, że nie ma jej na drodze Myślenice Poręba!!!

    1 Cytuj
  • 10 lip 2010

    Miejscowość Walne koło Aten w Augustowskim. Piękne jezioro Blizno - czyste, zero motorówek, żadnych jadłodajni, żadnych śmieci, kemping w środku kilkuset letniego lasu, mało ludzi, odpoczynek gwarantowany. Najpiękniejsze miejsce w Polsce.

    2 1 Cytuj
  • adzygmunt 10 lip 2010

    No, teraz tam będzie tłok!!!

    1 Cytuj
  • 10 lip 2010

    i Maćkowa Ruda, Giby ,Frącki, Pogorzelec, Białogóry,Sejny...........najpiękniejszy region . a co do tłumów to raczej nie. To są okolice dla koneserów, większość wybiera znane miejscowości gdzie mnóstwo knapek, dyskotek itp.

    1 Cytuj
  • 29 sie 2010

    skoro już podajecie kawałek drogi od hrabstwa to proponuje i polecam : http://www.tropical-islands.de/pl/goscie/atrakcje.html (klikać na mape i poszczególne atrakcje na niej). Jak policzycie krakowski aquapark dla rodziny na cały dzień wyjdzie nawet taniej, a na upartego to 4godziny jazdy. Gdyby ktoś miał pytania co i jak na miejscu to reszta na priv.
    zdjecie
    zdjecie
    zdjecie

    2 1 Cytuj
  • 29 sie 2010

    Teraz jesienią polecam Góry Stołowe- paleta barw lasów, super trasy turystyczne itp. No i w kraju!!!

    1 1 Cytuj
  • 8 lip 2011

    polecam góry stołowe :)

    Cytuj
  • 9 lip 2011

    polecam orave na sk blisko niedrogo i bardzo fajnie
    polecam cemping stara hora!!!!!!!!!!!!!!!

    Cytuj
  • 9 lip 2011

    ZARABIE

    1 Cytuj
  • 9 lip 2011

    ;pp, Zarabie to chyba na surwiwal;)

    1 Cytuj
  • 9 lip 2011

    Na Zwaleniska!!!wiecie gdzie to??

    Cytuj
  • adzygmunt 9 lip 2011

    Wiemy w Porębie

    2 Cytuj
  • 10 lip 2011

    A ja polecam Trójmiasto. Piękne, szerokie plaże (większość strzeżona), a w razie braku pogody jest co zwiedzać.

    Cytuj
  • 11 lip 2011

    Tylko Zarabie
    Plaża niegdyś trawiasta, niestrzeżona, ale bez obaw bo utopić gdzie się niema ;)

    2 Cytuj
  • 11 lip 2011

    A jak nie będzie pogody to co ty chcesz robić na tym Zarabiu? Siedzieć na piwie u cybucha? Bo ja innej rozrywki w M-cach przy brzydkiej pogodzie nie widzę, a mieszkałam tam 19 lat.

    Cytuj
  • 11 lip 2011

    Jak ktoś chce popływać i pozwiedzać, to polecam Zalew Machowski - przy Wisłostradzie - drodze na Tarnobrzeg (droga nr 985 Dębica - Tarnobrzeg).
    Przy okazji można zwiedzić Baranów Sandomierski, niedaleko też jest już do samego Sandomierza.

    Co do Jeziora Rożnowskiego, to byłam tam kilka lat temu pod namiotem. Byli śmiałkowie, którzy próbowali podpłynąć na Małpią Wyspę, ale byli zawracani przez służby porządkowe.
    Jeśli będzie już ktoś w Gródku nad Dunajcem, to polecam przejechać się do Wytrzyszczki - wieża widokowa z ukrytym skarbem Inków - ponoć - dawniej prezentowany był film o Inkach oraz o samych pracach związanych z odnawianiem wieży.

    1 Cytuj
  • 11 lip 2011

    Polecam Sielpie (Świętokrzyskie) wczoraj z tamtąd wróciłem, moim zdaniem jest to najlepsza alternatywa w porównaniu np: z Gródkiem :)

    2 2 Cytuj
  • 11 lip 2011

    Jeszcze lepiej jest nad sztucznym zalewem Chańcza koło Rakowa (150 km od Myślenic) są tam też fajne gospodarstwa agroturystyczne, no i niedrogo a na plaży są ratownicy (co też jest ważne).

    Cytuj
  • 12 lip 2011

    a co byscie polecili , jakie miejsce w kraju -stosunkowo niedaleko, w którym można przez dzień wypocząć a wieczorem zażyć nocnych rozrywek??

    Cytuj

Odpowiedz