Forum » Myślenice

GINEKOLOG na NFZ...gdzie takiego znajdę?

• 7 lip 2010

Czy tylko w przychodzi??
    Jeśli tak to prosze powiedzcie mi ktory doktor tam przyjmuje(godny polecenia) i jak długo trzeba czekać na wizyte?
    Czy jesli chce isc do ginerkologa to musze miec skierowanie od dr. ogólnego?
    pozdrawiam:)

• 7 lip 2010

Do ginekologa nie trzeba skierowania i powinien cię przyjąć w dniu rejestracji :) przykro mi ale nie wiem kto teraz przyjmuje w przychodni:(

• 7 lip 2010

w przychodni przyjmuje dwóch gin i żadnego nie polecam, Konopka i Dyl. Byłam u obu i juz tam się nie pojawię. Polecam Micała przyjmuje prywatnie koszt to ok. 80 zł za apteką przy szpitalu ale trzeba do niego się umówić wcześniej telefonicznie. Telefon dostaniesz od kobiety w rejestracji tam za apteką.

4 3 Cytuj
  • 8 lip 2010

W przychodni w Wiśniowej przyjmuje sympatyczna pani z Żeromskiego- na NFZ

10 2 Cytuj
  • 12 sie 2010

jakie sa terminy w Wiśniowej ?? słyszałam że trzeba dlugo czekac ;/

1 Cytuj
  • 12 sie 2010

A w Sułkowicach chyba przyjmuje ginekolog z Krakowa z Siemiradzkiego, prawda?? Wie ktoś coś na ten temat?

4 2 Cytuj
  • 6 maj 2013

W Sułkowicach przyjmuje pani dr Paulina Marcinek z Siemieradzkiego bardzo sympatyczna naprawde godna polecenia tylko dlugie terminy ok 2 tyg

5 4 Cytuj
  • 9 wrz 2013

jakiś czas temu został otwarty gabinet ginek-poło w Myślenicach z umową NFZ.w tym samym miejscu się znajduje gdzie dawniej była poradnia K.przyjmują tam dwie BARDZO sympatyczne panie doktor(a na dzień dzisiejszy tylko jedna bo druga jest na macierzyńskim-chyba że coś się zmieniło).bardzo miłe sympatyczne pomocna i z dużą wiedzą.przyjmuje tam również doktor onkolog-bardzo dobry pomysł.polecam ten gabinet,ale jeden minus spore kolejki(bo do dobrego specjalisty zawsze są kolejki!!!:-D)

15 1 Cytuj
  • 10 wrz 2013

w Pcimiu przyjmuje dr Micał na NFZ godny polecenia lekarz i terminy nie są długie najlepiej z rana przyjść w ten dzień i się zarejestrować i przyjmie

5 3 Cytuj
  • 11 wrz 2013

jaki jest kontakt do Pani Pauliny Marcinek?ma może ktoś adres i telefon do Sułkowic?

2 Cytuj
  • 11 wrz 2013

Do poradni ginekologicznej w Sułkowicach zadzwoń i tam poproś o termin di pani dr Marcinek-czas oczekiwania 4 tygodnie

3 4 Cytuj
  • 20 sty 2016

Jest jakaś PANI ginekolog która przyjmuje w Myślenicach na NFZ??

2 1 Cytuj
  • 20 sty 2016

W poradni obok szpitala przyjmują 2 panie: p Kiszka i p Borczak- na NFZ ale są terminy- czasem udaje się poprosić i przyjmie między zarejestrowanymi jeśli coś pilnego

7 Cytuj
  • katarzyna salawa 20 sty 2016

Ale rzadko kiedy udaje się coś załatwić pomiędzy pacjentami, ja byłam u każdej z,pań z pilna sprawa i nie przyjęły mnie twierdząc że mają po 30 pacjentek. Za to dr. Checinski bez problemu to zrobił. Czas na wizytę do obu Pan to prawie 2 miesiące.

6 8 Cytuj
  • 9 mar 2016

one przyjmują w Myślenicach ? Mogę prosić o numer telefonu ?

6 2 Cytuj
  • 15 maj 2017
    r napisał/a:

Do ginekologa nie trzeba skierowania i powinien cię przyjąć w dniu rejestracji :) przykro mi ale nie wiem kto teraz przyjmuje w przychodni:(

Byłam u Dyla i w życiu nie poleciłabym go najgorszemu wrogowi

10 Cytuj
  • Kamila Grzesło 30 sty 2018

Witam chciała bym się dowiedzieć jaki godny polecenia ginekolog na NFZ przyjmuje w Myślenicach bardzo proszę o informację .

2 Cytuj
  • 30 sty 2018

W poradni koło szpitala- dr Borczak i Łapa

1 3 Cytuj
  • 31 sty 2018

Terminy na nfz na czerwiec dopiero nawet nie zapisują

1 Cytuj

Odpowiedz