Forum » Myślenice

GINEKOLOG na NFZ...gdzie takiego znajdę?

  • 7 lip 2010

    Czy tylko w przychodzi??
    Jeśli tak to prosze powiedzcie mi ktory doktor tam przyjmuje(godny polecenia) i jak długo trzeba czekać na wizyte?
    Czy jesli chce isc do ginerkologa to musze miec skierowanie od dr. ogólnego?
    pozdrawiam:)

    Cytuj
  • 7 lip 2010

    Do ginekologa nie trzeba skierowania i powinien cię przyjąć w dniu rejestracji :) przykro mi ale nie wiem kto teraz przyjmuje w przychodni:(

    Cytuj
  • 7 lip 2010

    w przychodni przyjmuje dwóch gin i żadnego nie polecam, Konopka i Dyl. Byłam u obu i juz tam się nie pojawię. Polecam Micała przyjmuje prywatnie koszt to ok. 80 zł za apteką przy szpitalu ale trzeba do niego się umówić wcześniej telefonicznie. Telefon dostaniesz od kobiety w rejestracji tam za apteką.

    5 3 Cytuj
  • 8 lip 2010

    W przychodni w Wiśniowej przyjmuje sympatyczna pani z Żeromskiego- na NFZ

    11 2 Cytuj
  • 12 sie 2010

    jakie sa terminy w Wiśniowej ?? słyszałam że trzeba dlugo czekac ;/

    1 Cytuj
  • 12 sie 2010

    A w Sułkowicach chyba przyjmuje ginekolog z Krakowa z Siemiradzkiego, prawda?? Wie ktoś coś na ten temat?

    4 2 Cytuj
  • 6 maj 2013

    W Sułkowicach przyjmuje pani dr Paulina Marcinek z Siemieradzkiego bardzo sympatyczna naprawde godna polecenia tylko dlugie terminy ok 2 tyg

    5 4 Cytuj
  • 9 wrz 2013

    jakiś czas temu został otwarty gabinet ginek-poło w Myślenicach z umową NFZ.w tym samym miejscu się znajduje gdzie dawniej była poradnia K.przyjmują tam dwie BARDZO sympatyczne panie doktor(a na dzień dzisiejszy tylko jedna bo druga jest na macierzyńskim-chyba że coś się zmieniło).bardzo miłe sympatyczne pomocna i z dużą wiedzą.przyjmuje tam również doktor onkolog-bardzo dobry pomysł.polecam ten gabinet,ale jeden minus spore kolejki(bo do dobrego specjalisty zawsze są kolejki!!!:-D)

    15 1 Cytuj
  • 10 wrz 2013

    w Pcimiu przyjmuje dr Micał na NFZ godny polecenia lekarz i terminy nie są długie najlepiej z rana przyjść w ten dzień i się zarejestrować i przyjmie

    5 3 Cytuj
  • 11 wrz 2013

    jaki jest kontakt do Pani Pauliny Marcinek?ma może ktoś adres i telefon do Sułkowic?

    2 Cytuj
  • 11 wrz 2013

    Do poradni ginekologicznej w Sułkowicach zadzwoń i tam poproś o termin di pani dr Marcinek-czas oczekiwania 4 tygodnie

    3 4 Cytuj
  • 20 sty 2016

    Jest jakaś PANI ginekolog która przyjmuje w Myślenicach na NFZ??

    2 1 Cytuj
  • 20 sty 2016

    W poradni obok szpitala przyjmują 2 panie: p Kiszka i p Borczak- na NFZ ale są terminy- czasem udaje się poprosić i przyjmie między zarejestrowanymi jeśli coś pilnego

    7 Cytuj
  • katarzyna salawa 20 sty 2016

    Ale rzadko kiedy udaje się coś załatwić pomiędzy pacjentami, ja byłam u każdej z,pań z pilna sprawa i nie przyjęły mnie twierdząc że mają po 30 pacjentek. Za to dr. Checinski bez problemu to zrobił. Czas na wizytę do obu Pan to prawie 2 miesiące.

    6 9 Cytuj
  • 9 mar 2016

    one przyjmują w Myślenicach ? Mogę prosić o numer telefonu ?

    6 2 Cytuj
  • 15 maj 2017
    r napisał/a:

    Do ginekologa nie trzeba skierowania i powinien cię przyjąć w dniu rejestracji :) przykro mi ale nie wiem kto teraz przyjmuje w przychodni:(

    Byłam u Dyla i w życiu nie poleciłabym go najgorszemu wrogowi

    11 Cytuj
  • Kamila Grzesło 30 sty 2018

    Witam chciała bym się dowiedzieć jaki godny polecenia ginekolog na NFZ przyjmuje w Myślenicach bardzo proszę o informację .

    2 Cytuj
  • 30 sty 2018

    W poradni koło szpitala- dr Borczak i Łapa

    1 3 Cytuj
  • 31 sty 2018

    Terminy na nfz na czerwiec dopiero nawet nie zapisują

    1 Cytuj
  • 28 lip 2020

    Dzień dobry, odświeżam temat. Czy w obecnym czasie działa jakakolwiek poradnia dla kobiet na NFZ? Poradnia K. na Jagiellońskiej została niedawno zlikwidowana, do szpitala nie da się dodzwonić, czy zostają tylko wizyty prywatne? Rozumiem, że wirus, ale do ciężkiej jasnej, jeśli nie można się leczyć to poproszę może o zawieszenie składek ubezpieczenia zdrowotnego...

    9 2 Cytuj

Odpowiedz