Forum » Myślenice

Wymiana okien, porównanie firm i ofert

  • 1 mar 2014
    DUKE napisał/a:

    Jeśli piszesz ze Pagen ma okna w klasie B , a nie w A to śmiało mogę w poniedziałek w sądzie składać pozew o zniesławienie.

    Już wiem kim jesteś, zastanawia mnie tylko ,że bronisz oknoplusa
    Co do kitu, zapewniem Cie ze Pagen ma listwy przyszybowe z uszczelkami z EPDM lub TPE a okien już od lat 90 się nie kituje :P

    Raczej wydaję mi sie to znaczy wiem na pewno ,że nie masz pojęcia kim jestem. Ale teraz już wszyscy wiedzą ,że ty jesteś blondasem z Pagenu. Składaj pozew czekam.

    8 14 Cytuj
  • 1 mar 2014
    nuska87 napisał/a:

    Pagen ma okna w klasie A !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale widze że strasznie ci zależy na pogrążeniu i krytykowaniu Pagena MALINA więc nie ma co się wdawać z tobą w dyskusje bo kłótnia o okna to dla mnie śmieszne

    A kto się kłuci??? to forum jest po to ,żeby klient się wypowiedział a sprzedawca. może jest w klasie A ale ja od wielu znajomych jak wybierałam okna do domu słyszałam ,że w B i stąd się bierze różnica w cenie i tyle koniec tematu.

    9 13 Cytuj
  • 1 mar 2014

    Ktoś gdzieś słyszał, widział.... etc. brzmi jak tekst Pazury z filmu "Młode Wilki" "nie byłem w stanach ale znam kogoś,kogo znajomy był"
    Nigdy swojej tożsamości na forum nie ukrywałem i każdy kto jest tu od kilku lat wie kim jestem.
    Kończę dyskusje z Tobą na tym forum

    10 12 Cytuj
  • 1 mar 2014

    O to nie wiedziałam nie zwróciłam na to uwagi. To mam pytanie?
    Poczytałam własnie trochę w necie i wyczytałam ,że profil brugman posiada dwie klasy profila A i B tak czy nie?

    9 10 Cytuj
  • 12 maj 2014

    Polecam firmę , TRI-PLAST , okna 6 komorowe w cenie 5 komorowych , okucia roto nt z dużą ilością zaczepów , warto też zwrócić uwagę na montaż ,Panowie zamontowali okna w 3 godziny , sprawnie szybko , widać ,ze fachowcy , polecam !!! punkt w Myślenicach ul. Cegielskiego.

    1 37 Cytuj
  • 20 maj 2014

    W ubiegłym roku zakupiłam okna w firmie BOCH, na ul. Gałczyńskiego (obok banku Pekao). Jestem bardzo zadowolona. Bardzo duży wybór jeśli chodzi o okleiny i o wygląd okna. Cena też fajna więc bardzo polecam.

    5 38 Cytuj
  • 20 maj 2014

    Okna dako polecam. Nowoczeny desing, porządnie wykonane i cena normalna. Użytkuję od mniej więcej roku narazie bez zarzutu.

    10 54 Cytuj
  • 26 maj 2014

    Polecam okna Boch (Myślenice). Duży wybór jeśli chodzi o dodatki oraz kolory. Zamówiłem dodatkowo moskitiery co było idealnym pomysłem! Jeśli chodzi o cenę, to w stosunku na wysoką klasę produktów bardzo atrakcyjna :). Naprawde polecam

    6 53 Cytuj
  • 20 lip 2014

    Stanowczo polecam firmę KiM Pana Krzysztofa. Wymieniałem kilka dni temu okna w sumie całym domu i to właśnie firma KiM dostarczyła nowe i wykonała usługę. Jestem bardzo zadowolony, sam proces wymiany przebiegł sprawnie i ekspresowo. Ekipa widać zna się na rzeczy. Chłopaki idealnie wszystkie okna "dopieścili" sprawdzając po montażu poprawność ich działania i ewentualnie je regulując. Po zakończeniu prac posprzątali po sobie i nawet okna umyli. Bardzo uprzejmi i mili co też jest ważne.
    Sam kontakt z firmą był świetny- począwszy od doradztwa(Pan Krzysiek przyjechał, wytłumaczył, doradził) poprzez potem kontakt z biurem celem ustalenia ceny i terminu montażu. Co do ceny to wcześniej robiłem kosztorys w innych miejscach i trzeba przyznać że Pan Krzysztof ma świetną ofertę. Co do samych okien to już na pierwszy rzut oka widać że są najwyższej jakości. Pan Krzysiek tłumaczył wcześniej wszystkie parametry, współczynniki i używane w produkcji komponenty więc mam pewność że produkt jest świetnej jakości. No i okna są zwyczajnie bardzo ładne.
    Polecam więc formę KiM bo naprawdę warto. Pozdrawiam.

    62 42 Cytuj
  • Kamil Sikora 29 lip 2014

    Hejka,

    Ja wymieniałem okna plastikowe na okna z Krakowa . Ogólnie jestem zadowlony, aczkolwiek źle wymierzyłem sobie wymiary i firma montujaca musiała kuć... Także polecam jednak wszystko robić kompleksowo. Mysłałem, że zaoszczędzę parę groszy na oknach plastikowych, ale wyszło zupełnie odwrotnie... Powodzenia życzę.

    2 36 Cytuj
  • 4 wrz 2014

    Wciąż czekam na kontakt kogoś z kierownictwa z firmy Pagen! Czy ktoś pokaże klasę i odważy się i podniesie telefon? Możemy przenieść dyskusję tutaj... ale nie polecam...

    7 33 Cytuj
  • 24 wrz 2014
    Michał1975 napisał/a:

    Polecam firmę , TRI-PLAST , okna 6 komorowe w cenie 5 komorowych , okucia roto nt z dużą ilością zaczepów , warto też zwrócić uwagę na montaż ,Panowie zamontowali okna w 3 godziny , sprawnie szybko , widać ,ze fachowcy , polecam !!! punkt w Myślenicach ul. Cegielskiego.

    Dołączam się do pozytywnej opinii o TRI-PLAST. Podobno mają produkcję w Raciechowicach. Kupowałem okna 6 komorowe w lipcu w punkcie na Cegielskiego i wszystko poszło wg ustaleń i umowy. Mieli maleńki poślizg z terminem, ale zadzwonili przeprosili, dali rabacik za opóźnienie i było ok. Montaż również bardzo profesjonalny. Byłem w kilku punktach, ale u nich te okna widać masywne i konkretne. Ceny konkurencyjne. POLECAM!!!!

    4 20 Cytuj
  • 4 paź 2014

    ja mam w domu okna drewniane. Jetem wdzięczna za fachową pomoc panów ze styeline, którzy pomogli wybrać najlepsze dla mnie rozwiązanie.

    2 13 Cytuj
  • Ewelina Slusarczyk 15 gru 2014

    Mam zamiar kupić okna i tak im dłużej chodzę po tych wszystkich punktach to co punkt to nie wiem co lepsze owszem byłam w oknoplast i drogo jak diabli choć podobno taka promocja ? ale mają wizualnie ! podkreślam chodzi mi o cały wygląd okna Platinium evolution 1, 6 komorowe super masywne się wydają .Moja prośba o to czy w którymś punkcie w Myślenicach znajdę podobne bo jak na razie to kicha jakieś te okna są co oglądam gdzie indziej . Doradzcie moi drodzy tylko bez złośliwości proszę

    Cytuj
  • 31 lip 2015

    Witam,

    właśnie przymierzam się do zakupu okien do nowego domu - czy mogą Państwo polecić jakieś firmy lub konkretne produkty?

    Z góry dzięki!

    2 3 Cytuj
  • 31 lip 2015

    Polecam okna DAKO model DPG-82 Thermo. Okna są super, wykonanie, jakość, montaż wszystko na 6. Cena jest powalająca ale w porównaniu z innymi nie mają sobie równych.

    6 25 Cytuj
  • 31 lip 2015

    Odradzam DAKO ,przerost formy nad treścią !!! nie wspominając o pani ,która mnie obsługiwała (chyba to była właścicielka ale nie wiem). Jest wiele firm drodzy, tani, lepsi i gorsi wybrałam KiM i jestem zadowolona

    32 11 Cytuj
  • Pablo 7 sie 2015

    Ja mam w bloku zamontowane okna z firmy OKNOPOL. Nie mam z nimi nic wspólnego oprócz tego, ze mi zamontowali okna w roku 2005 chyba... i działają do dzisiaj. Bez najmniejszego problemu. W czasie montażu tych okien sami zadbali o zabezpieczenie sprzętów w domu. Również w cenie wykonali obróbkę murarską wokół okien, przygotowując je do malowania. Nie wiem jak jest z innymi firmami, ale znam ludzi, którzy nie mają tego wykonanego, a twierdzą, że okna montowała firma z Myślenic będąca przedstawicielem producenta z okolic Wieliczki. Generalnie ja polecam OKNOPOL, robili tylko raz i więcej się z nimi nie widziałem. Mam nadzieję, że jeszcze działają na tym rynku... ;-)

    11 Cytuj
  • 24 sie 2015

    a co Państwo myślą o montażu firmy Oknoplus?

    1 4 Cytuj
  • 19 lis 2015

    Witam, mam pytanie jak w temacie. Którą firmę polecacie ? Może macie jakieś doświadczenia z jedną bądź z drugą? Będę wdzięczna za każdą najmniejszą informację.

    Pozdrawiam i z góry dziękuję!

    2 1 Cytuj
  • Raphaell 19 lis 2015
    karolcia12345 napisał/a:

    Witam, mam pytanie jak w temacie. Którą firmę polecacie ? Może macie jakieś doświadczenia z jedną bądź z drugą? Będę wdzięczna za każdą najmniejszą informację.

    Pozdrawiam i z góry dziękuję!

    A może Justa? :) Mam ten sam problem

    3 Cytuj
  • 19 lis 2015

    Hej.
    Moi rodzice zamontowali w całym domu okna i drzwi Pagen - 4 lata temu.
    Okna jak okna, z podwójną szybą. Dobrze trzyma laminat zewnętrzny, niestety mam dużo pretensji co do wykonania mechanizmów zamykania / obsługi okna. Jeżeli się coś zmieniło o tego momentu to dobrze, bo teraz to każde okno czy to drzwi zamyka się wręcz ciężko..jakbyś miał piasek w mechaniźmie. Jeżeli chcesz rączką dociągnąć na dół to strach czy coś się nie urwie. Nie chodzi to płynnie jak w oknoplaście.
    Odradzam montaż. Dziury w futrynach, panowie oszczędzali na piance, którą uzupełniano przy wykończeniu elewacji.
    Generalnie czy okna czy drzwi można ustawiać, zatem sprawa szczelności już przy tych rozwiązaniach jest rzeczą raczej pewną.
    Pozdrawiam

    1 2 Cytuj
  • 19 lis 2015

    mam dwoje okien z Pagen-a w komplecie z parapetami, montowane 5 lat temu:
    - w jednym oknie mechanizm zamyka się ciężko,
    - w kolejnym parapet za głęboko osadzony (prawie pod oknem) napęczniał od wody dostającej się z zewnątrz,

    wykonanie usługi montażu przez panów "specjalistów" - niechlujne (ślady pianki pozostawione na montowanym parapecie)

    3 Cytuj
  • Def Ibrylator 20 lis 2015

    Mam okna Pagen od 3 miesięcy i niestety nie polecam do końca - zaraz po instalacji powykrzywiały się zaślepki na zawiasy, jedno z 5 okien opadło i zahacza o dolną część framugi (ciężko się zamyka). Sama instalacja też przebiegła dość niechlujnie.

    Jeden plus - dali mi niezłą zniżkę. Ale znając życie, było to na zasadzie - Zwiększmy cenę okna i dajmy klientowi dużą zniżkę, niech myśli, że mniej zapłacił.

    2 1 Cytuj
  • 20 lis 2015

    Dziękuję za zainteresowanie tematem! Przyznam szczerze, że nie zastanawiałam się nad oknami firmy Justa, w pierwszej kolejności zwróciłam uwagę na dwie firmy (Okno+ i pagen) zwłaszcza z tego względu, że parametry mają wręcz identyczne. W związku z tym, zastanawia mnie skąd różnica w cenie (PAGEN niemalże 20% tańszy od OknoPLUSA - chociaż po Państwa wpisach, chyba zaczynają mi się nasuwać pewne wnioski), dla tego postanowiłam zapytać klientów, ponieważ to oni są najlepszą wizytówką każdego ze sklepów :)
    Jeżeli ktoś miałby ochotę wyrazić swoją opinie na temat jednej bądź drugiej firmy to będę niezmiernie wdzięczna!

    1 Cytuj

Odpowiedz