Forum » Myślenice

Wymiana okien, porównanie firm i ofert

  • 14 kwi 2011

    ja mam z Oknoplastu na ul. Jagiełły koło policji i jestem bardzo zadowolona. Okna wymieniałam 7 lat temu i nic się z nimi nie dzieje. Teraz muszę dokupić na jeszcze jedno piętro i na pewno kupie w Oknoplaście. Może są drodzy ale okna kupuje się na lata i liczy się jakość. Kupując okna zwracajcie uwagę na wzmocnienie - czyli ten metal w środku - musi być zamknięty, czyli patrząc na przekrój ramy okna musi być w kształcie kwadratu bo wtedy wzmocnione są wszystkie ścianki. No i barwienie w masie jest ważne - żeby po zarysowaniu nie wychodziło coś białego spod okleiny.

    3 8 Cytuj
  • Dominika Wójcik 14 kwi 2011

    A ja polecam OKNOMONT na Kazimierza Wielkiego araz przy drodze na Borzęte.mam je od 3 lat i jak nowe,nawet zawiasy sie nie obruszały a znajomi mają Juste i narzekają ze uszczelki wypadają i że szyby są zle zgrzane,wypukłe a klamki chodzą jakby miały 10 lat....rynek w tym temacie się rozrósł więc jest gdzie pochodzic i popytać się.

    2 8 Cytuj
  • 16 kwi 2011

    jeżeli chodzi o firme kim to jak klient chce okna za darmo a ich nie otrzymał to poprostu to znaczy że jak kosztowaly 7000,00 zł. a on chciał zapłaćić 3000,00 zł za okna po zamontowaniu i nie zapłaćił to okna po prostumu zostały zdemontowane, a pprostu tak sie nie robi jak już zamawiam i wiem ile musze zapłaćić to płace a jak chodzi o śćisłość to klient do dziś dnia ma dziury bez okien.

    POLECAM FIRME KIM Z OSIECZAN BO ŁADNIE ROBIĄ CZYSTO, I NAWET OKNA MYJĄ SZYBKO I SOLIDNIE ROBIĄ OBRÓBKI TYNKARSKI A JEST WIELE FIRM CO DZWONIŁAM I MONTUJĄ ALE SZPALET NIE OBRABIAJĄ I ROBIĄ NAPRAWDE SZYBKO. A z tego co czytam info to wszystkim nie dogodzi.

    jak widze że na forum piszecie o kimie z osieczan to ro bili też i u mnie to znaczy montowali okna drzwi i ja jestem naprawde z nich zadowolony wszystko było naprawde dograne zrobione wysprzątane ja do nich nie mam zastrzeżeń jest więc przeciwnie polecam ich , i mają wprawe naprawili mi okna 12-letnie i chodzą jak nowe wymienili uszczelki nasmarowali to wszystko i okna chodzą jak 12 lat temu pisze o starych oknach a byli różni gośćie i sugerowali mi wymiane na nowe więc ja ich polecam bo dają rade i nowym oknom i starym już wypracowanym.

    19 11 Cytuj
  • 16 kwi 2011

    macie rację.firma k i m z osieczan to bardzo solidna firma.Okna mają najtańsze w myslenicach i okolicy nawet kraków przebijają z cenami a do tego okna są robione na niemieckim profilu mam wymienione od nich 18 okien w domu i jestem bardzo zadowolona ,choć mineło juz prawie 2 lata nie mam z nimi żadnego problemu.Robią dokładnie czysto nawet po sobie sprzątają i myją okna i szyby jak zastają mieszkanie przed montażem tak i pozostawiaja posprzątane po mantażu jakbym miała jeszcze wymieniać okna to tylko firma kim z osieczan serdecznie polecam

    14 9 Cytuj
  • piotrworker 16 kwi 2011

    oknakim,józefa,laki,jarek,magdalena hmmmm hehhehe czyżby to jedna osoba ??:D ładna autoreklama :D

    Co do okien są różne firmy i każda ma plusy i minusy.
    Kupując okna trzeba wziąć pod uwagę jaki mamy dom tzn. jeżeli wyposażony tylko w wentylację grawitacyjną + dom jest ocieplony "energooszczędne" to okna muszą posiadać nawiewniki bo inaczej będziemy mieć nowych lokatorów w domku "grzyb, pleśń itp"

    gdy mamy wentylację mechaniczną "rekuperator" to sprawa wygląda prośćiej okna bez nawiewników,bezm mikrowentylacji , nie muszą się uchylać. Poprostu proste ona z pcv.

    a co do firm montujących nie zaufał bym żadnej a dlaczego ?? bo w montażu okien czy drzwi niema nic trudnego sam jako laik zamontowałem w swoim domku 6 okien + szpachlowanie+ mycie ! trzymają się do tej pory czyli okło 4 lat szpachla trzyma nie są krzywe itp! pracę rozpoczołem od godziny bodajże 7 a skończyłem o 16 nie wiem czy to dużo czy mało ale zrobiłem to sam i wiem , że czegoś nie pominołem. i pare stówek w kieszeni było. :D

    Pozdrawiam

    8 10 Cytuj
  • 16 kwi 2011

    jak na swój wiek jestes bardzo wyszczekany jak nie wierzysz w jakośc okien które mi zamontowała firma kim to cię zapraszam do obejrzenia a jezeli chodzi ci o jakąś psełdo reklamę to jesteś nienormalny.Ztego co się oriętuję na forum się moze kazdy wypowiedzieć to ciekawe czy wszystkie dobre oceny okien innych producentów są także psełdo reklamami to chyba niewarto pisać dobrych opini bo to twoim zdaniem reklama .Zastanów sie nad tym co piszesz bo wielu internałtów na pewno
    podzieli moje zdanie

    7 7 Cytuj
  • 16 kwi 2011

    [quote=gość: magdalena] jak na swój wiek jestes bardzo wyszczekany jak nie wierzysz w jakośc okien które mi zamontowała firma kim to cię zapraszam do obejrzenia a jezeli chodzi ci o jakąś psełdo reklamę to jesteś nienormalny.Ztego co się oriętuję na forum się moze kazdy wypowiedzieć to ciekawe czy wszystkie dobre oceny okien innych producentów są także psełdo reklamami to chyba niewarto pisać dobrych opini bo to twoim zdaniem reklama .Zastanów sie nad tym co piszesz bo wielu internałtów na pewno
    podzieli moje zdanie [/quote]

    haha człowieku zastanów się nad sobą , skończyłeś chociaż podstawówkę, czy jesteś obcokrajowcem? bo twój j.polski leży i kwiczy

    5 6 Cytuj
  • 16 kwi 2011

    nie bądż taki mądry ja przynajmniej jestem po wyższej szkole zarządzania i marketingu

    3 12 Cytuj
  • 16 kwi 2011

    chyba w anglii, bo po polsku nie potrafisz pisać :)

    7 3 Cytuj
  • piotrworker 16 kwi 2011

    [quote=gość: magdalena] nie bądż taki mądry ja przynajmniej jestem po wyższej szkole zarządzania i marketingu [/quote]
    Masz wysse wykstalcenie ?? to powinnaś wiedzieć, że mogę pisać co chce wolny kraj nikogo nie obrażam .
    Dziwne, że posty pozytywne na temat kim były pisane co kilkanaście sekund odrazu wbiła grupka osób i zachwala firmę kim :D no wiesz co magdaleno takie wykształcenie i hohohoho :D

    ZRESZTĄ STYL PISOWNI ŚWIADCZY O TYM IŻ MAGDALENA I RESZTA TYM PSEŁDO NICKÓW TO JEDNA OSOBA Z FIRMY KIM :D dziękuję i proszę popracować nad PR i językiem pisowni :D

    Sposób wypowiedzi i brak szacunku świadczy o tym iż nie macie szacunku do klientów !:(

    ojjj coś poszło nie tak

    10 6 Cytuj
  • 16 kwi 2011

    to co piszecie to świadczy o waszym ilorazie inteligencji az szkoda z wami dyskutować

    3 9 Cytuj
  • 16 kwi 2011

    okna kim śmiech.okna nie idą to reklame sobie robią... ach ta pisownia,poprawna polszczyzna.hehe

    7 4 Cytuj
  • 16 kwi 2011

    jestem zainteresowny dobra firma wymieniajaca okna i drzwi.dzis przejezdzajac kolo bloku 17 widzialem baner z reklama.prosze o opinie jezeli ktos u nich wymienial?jakie sa ceny i czy warto

    1 3 Cytuj
  • 16 kwi 2011

    nie polecam okmo plast ul jagielly naj drozsi

    3 Cytuj
  • 20 kwi 2011

    do bartek
    polecam ci tego pana z bloku 17 jesli ci chodzi o dobrych montażystów zna sie na rzeczy i jest stosunkowo nie drogi

    1 2 Cytuj
  • 20 kwi 2011

    kolejny sklep z oknami na 3 go maja powstał...
    u pani Kozakowej
    który to juz na 3 go maja...? drugi? trzeci ...?

    2 Cytuj
  • 20 kwi 2011

    do aaaaaaaaaaaaa co to za firma?jakas znana?

    2 Cytuj
  • 20 kwi 2011

    oj zabij mnie ale nie pamietam
    dzis widziałam jak sie montowali
    jutro otwarcie
    na otwarcie maja rabaty 50%

    2 Cytuj
  • 20 kwi 2011

    a gdzie tj ?dokladnie?mozna namiary prosic?

    Cytuj
  • 21 kwi 2011

    byli w zeszłym roku już w Myślenicach na Dunina tam gdzie teraz jest ajencja poczty ale im nie szło, nic specjalnego nie mają, w tym roku wrócili na 3 go maja chcą pewnie Centrum stolarki okiennej Burdy oraz Pagenowi robić konkurencję. W Dobczycach tez mają punkt okna głównie okleinowane a nie z tą barwioną ścianką.

    Cytuj
  • 21 kwi 2011

    a to nie jest czasem pomylka?okna burda sie przeniosly obok top marketu.czyli tj ta sama firma i maja reklame 50%

    Cytuj
  • 22 kwi 2011

    Tak, Burda chyba ma reklame 50%, a ta nowa firma nazywa sie janik okna z oknohitu cokolwiek to znaczy :/. Kupowałam przedwczoraj okna i wyceniałam u nich w Dobczycach nic specjalnego oferta jak u większości handlarzy. Pozostało na tym ,że kupiłam w Oknoplascie.

    Cytuj
  • 22 kwi 2011

    przestrzegam przed firmą PAGEN w Myślenicach. Czytajcie kilka razy umowę, żądajcie wpisania każdego szczegółu, ponieważ co innego mówią w celu ,,złapania,, klienta i wszystko to wygląda dość atrakcyjnie. Końcowy finał jak z epoki gdy na rynku nic nie można było kupić , więc trzeba było brać wszystko bez jakichkolwiek uwag , klient nigdy nie miał racji , z nimi tylko i wyłącznie dochodzenie prawdy na drodze sądowej lub płać i płacz , żadne dane słowo ustnie się nie liczy. Uważam iż parę groszy taniej nie jest warte tego jak zostałem potraktowany.

    13 7 Cytuj
  • 22 kwi 2011

    Nie powierzył jakiejkolwiek firmie typu "pojawiam się i znikam" nawet zaliczki

    5 1 Cytuj
  • 24 kwi 2011

    WITAM PAŃSTWA SERDECZNIE ten rabat 50% to dobra śćiema bo nikt ci nic nie da za darmo w jeden tydzień podnoszą cene, a na drugi tydzień jest o 50% CENY MNIEJ TAK ZWANY RABAT OD FIRMY , A CO DO NOWO OTWARTYCH FIRM UWAŻAJCIE NA OKNA Z RECYKLATU TO ZNACZY ŻE SĄOKNA ODZYSKIWANE Z PROFILI I PARAPETÓW MIELONE I ODLEWANY PROFIL JEST TO WIELKI SZAJS LUB CO LEPSZE ZWOŻONE PROFILE Z CHIN I TAK JAK WSZYSTKO W POLSCE JEST CHIŃSKIE, CO DO OKIEN OKLEINOWANYCH TO NIE JEST PROBLEM BO PROFILE ORGINALNE TEŻ SĄ TAK WYKORZYSTYWANE LUDZIE LEPIEJ NIERAZ DOŁOŻYĆ PARE ZŁOTYCH NIŻ PLUĆ SOBIE PUŻNIEJ W BRODE ŻE ZAOSZCZĘDZIŁEM SOBIE PARE ZŁOTYCH . A CO DO OKIEN TO KUPUJCIE Z OKUCIAMI(ZAWIASAMI) ŻEBY BYŁO JAK NAJWIĘCEJ DOCISKÓW I BALKONY ŻEBY BYŁY OKQWANE OBWIEDNIOWO JAK JEST TAKA MOŻLIWOŚĆ POZDRAWIAM

    15 1 Cytuj

Odpowiedz