Forum » Myślenice

Wymiana okien, porównanie firm i ofert

  • 8 lis 2016

    Czy ktoś zna firmę z okolic, która montuje szklane tarasy tzw. ogrody zimowe? Może kogoś polecacie? Z jakimi kosztami należy się liczyć?

    1 1 Cytuj
  • 16 lis 2016

    Firma Przybylski z Mogilan, wlasnie niedawno podpisalem z nimi umowe na wykonanie ogrodu zimowego. Bardzo profesjonalne podejscie do klijenta. Zobacz , zadzwon , pogadaj.

    9 Cytuj
  • 15 lut 2017

    Jakiś czas temu musiałem wymienić okna w mieszkaniu. Był to wymóg ze spółdzielni mieszkaniowej odnośnie tego, że każde mieszkanie musi posiadać okna plastikowe (PCV), a w u mnie część okien była jeszcze drewniana. Wymianę zleciłem firmie z okolic Krakowa oknostol.com.pl i jestem zadowolony z usługi. Mówię tu zarówno o jakości samego produktu jak i montażu

    8 Cytuj
  • 16 lut 2017

    Jesteśmy po wymianie okien i drzwi wejściowych przez firmę KIM. SUPER współpraca od pomiaru po montaż, umowa w terminie, pracują z dużym zaangażowaniem, precyzją i czysto. Polecam w 100%!

    11 20 Cytuj
  • 8 maj 2017

    U nas montowaliśmy okna Boch. Mają siedzibę na Gałczyńskiego. Najważniejsze by okna były ciepłe. W każdym razie dla nas. Dlatego też wybiera;iśmy takie modele, w których nie ma problemu z montażem pakietu 3 szyb. Zawsze to cieplej i ciszej w domu.

    7 Cytuj
  • 26 lip 2017

    Polecam firmę PAGEN, wcześniej miałem 2 okna z OKNOPLASTU i doprosić się nie mogłem żeby usunęli usterki. PAGEN bez zastrzeżeń.

    6 17 Cytuj
  • 4 mar 2018

    A jaka jest Państwa opinia na temat nawiewników okiennych? Spełniają swoją funkcję? Proszę o podzielenie się doświadczeniami (dot. okien już zamontowanych).

    Cytuj
  • 4 mar 2018

    Wymieniałam okna latem. Usługę wykonywała firma KIM z siedzibą w Osieczanach. Świetna współpraca. Zarówno wykonanie jak i jakość okien bardzo dobre. Fachowo, sprawnie, super kontakt, niewygórowana cena:) POLECAM

    15 22 Cytuj
  • Szczadoniecki 4 mar 2018

    Zapominacie ciamajdy o dopisaniu: "artykuł sponsorowany"

    19 6 Cytuj
  • 7 sie 2018

    Jest dobry krakowski producent stolarki OknoPlus. Chwalę sobie ich plastiki kupowałem w salonie na Pasterniku u pana Tomasza. Miła kompetentna obsługa udało się szybko dograć szczegóły co od wymiarów i typu okien.

    1 7 Cytuj
  • 19 sie 2018

    Polecam firme Eco -Drew z Wiśniowej

    11 Cytuj
  • 22 lut 2019
    Luca napisał/a:

    Jest dobry krakowski producent stolarki OknoPlus. Chwalę sobie ich plastiki kupowałem w salonie na Pasterniku u pana Tomasza. Miła kompetentna obsługa udało się szybko dograć szczegóły co od wymiarów i typu okien.

    To nie jest ich plastik tylko firmy brugmann

    2 Cytuj
  • Pablo 25 lut 2019
    malina napisał/a:

    To nie jest ich plastik tylko firmy brugmann

    Kogo to obchodzi czyje jest PCV....?
    Ważne, że okna ciepłe i mechanizmy pracują prawidłowo...
    Liczy się zadowolenie klienta. Przynajmniej z jego punktu widzenia. :-)

    P.S. Żeby nie było podejrzeń, że też jestem "sponsorowany" - ja mam okna z innej firmy.

    2 Cytuj
  • 6 mar 2019

    Nie polecam firmy F.H.U JANIK PIOTR JANIK z Krakowa,naciągacze,nie solodni,nie uznają reklamacji wypierając sie wadą mechaniczna,która wg.nich nie pdlega reklamacji.A jeżeli to była wada ukryta,która nie fachowiec/jak ja /przed podpisaniem protokołu odbioru ni e zauwazył?I co mam zrobic ?Iść do sądu?

    1 Cytuj
  • Pablo 26 mar 2019
    Mady napisał/a:

    Nie polecam firmy F.H.U JANIK PIOTR JANIK z Krakowa,naciągacze,nie solodni,nie uznają reklamacji wypierając sie wadą mechaniczna,która wg.nich nie pdlega reklamacji.A jeżeli to była wada ukryta,która nie fachowiec/jak ja /przed podpisaniem protokołu odbioru ni e zauwazył?I co mam zrobic ?Iść do sądu?

    Może warto zainteresować tym tematem producenta okien?
    O ile dobrze zrozumiałem to "nawalił" instalator? Tak?
    Jeśli tak to skontaktuj się z producentem i poproś go o wizytę. Zazwyczaj producenci mają swój (osobny) serwis. Niech wpadną i ocenią w czym jest problem.

    Cytuj
  • 13 maj 2019

    Na czym dokładnie polegała ta wada? Ja nie miałem nigdy problemu ze swoimi oknami, a mam je już 5 lat. Tylko, że ja zdecydowałem się zaufać doświadczonemu producentowi okien jakim jest Oknoplast. Wielu znajomych mi polecało tą firmę i tak z polecenia poszedłem do nich. W Wadowicach znaleźliśmy salon MTM i tam kupiliśmy te okna. Mamy klasyczne białe okna ale są tak solidnie wykonane, że nic się z nimi nie dzieje, żadnych odkształceń pod wpływem promieniowania słonecznego czy innych warunków atmosferycznych. Mechanizmy rozwierno-uchylne w oknach z Oknoplastu działają jak należy mimo tego, że dzieci czasem bawią się klamkami. Polecam też ten salon pod względem zainteresowania swoim klientem nawet po zakupie. Dzwonili pytali jak tam, czy okna zamontowane czy jesteśmy zadowoleni. Zaoferowali też swoją pomoc w razie czego więc nie mogę narzeć.

    3 Cytuj
  • 13 maj 2019

    Ja mam z KIM-U w kilku miejscach i jestem zadoowolona.czas,fachwosc,gwarancja,cena.

    6 5 Cytuj
  • Andrzej 13 maj 2019

    Pagen vs kim, jak to wygląda z jakością i trwałością profili? Cenowo sobie podjadę i wypytam.

    2 5 Cytuj
  • 29 cze 2019

    A sprawdzaliście może już firme Drutex? Jestem ciekawa, jak wygląda kwestia zamawiania u nich okien, bo słyszałam naprawdę bardzo dobre opinie i myślę, że można by było skorzystać z ich oferty. Mają ciekawe produkty i nie tylko okna w ofercie.

    2 9 Cytuj
  • 1 lip 2019
    Endrju napisał/a:

    Pagen vs kim, jak to wygląda z jakością i trwałością profili? Cenowo sobie podjadę i wypytam.

    kim ma okna hensfort, mam je u siebie już pięć lat i wszystko w porządku z nimi. Nie były nawet przez ten czas regulowane bo nie było potrzeby. Ja tak czy inaczej jestem zadowolony.
    Co do drutexu to owszem można zamówić ale tylko jeśli chce się zapchać dziury czymkolwiek.
    Przestańcie zwracać uwagę na reklamy. najważniejsze są parametry.

    8 4 Cytuj
  • 31 sie 2019

    Ja mam z Oknoplastu okna więc jeśli interesują Cię okna PCV to bardzo polecam. Ja jestem zadowolony, wielu osobom doradzałem też przy wyborze okien bo pierwszy z kolegów wziąłem ślub i się wybudowałem. Przetestowałem okna, które mam juz 8 lat i zdecydowanie uważam, że nasz wybór sprzed lat był w 100% trafny.

    5 Cytuj
  • Andrzej 1 wrz 2019

    Dzięki, ale już zamówiłem okna. Oknoplast również był w kręgu moich zainteresowań (kuzynka w Krakowie ma okna od nich). @Iceberg pomógł mi w podjęciu decyzji.

    4 Cytuj
  • 10 kwi 2020

    Witam, gdzie aktualnie jest najlepiej kupić okna ?

    1 Cytuj
  • 10 kwi 2020
    Gazowany napisał/a:

    Witam, gdzie aktualnie jest najlepiej kupić okna ?

    KiM Osieczany

    6 5 Cytuj
  • 9 cze 2020

    Oknoplast dla mnie ma na prawdę dobre okna. Ja zamawiałam tam, moja siostra z mężem i teraz brat z żoną. Ode mnie się zaczęło, później oni widzieli w moim domu te okna i wzięli namiary na producenta. Moje okna mają już 7 lat, ale dalej świetnie izolują i ładnie wyglądają. Brat ma najnowszy profil okienny Prismatic, powiem szczerze - ładniejszych okien nie widziałam.

    6 Cytuj

Odpowiedz