Forum » Myślenice

KĄPIELISKA - Myślenice okolice !!!

  • 3 sie 2015

    Drodzy koledzy/koleżanki zastanawia mnie ostatnio jeden fakt, Myślenice mają "strefę czasu wolnego" która jest niby naszą wizytówką, włodarze zapraszają gości nad Rabę, która to już za czasów Komuny pełniła ważna funkcję rekreacyjną, tymczasem ja pytam, dla czego wzdłuż całej rzeki przepływającej przez nasze miasto nie ma ani jednej strefy z ratownikiem, dla czego w miejscu najbardziej uczęszczanym (Górny Jaz) pomimo zakazu kąpieli, pomimo tego, że przecież utopiło się tam nie tak dawno dziecko ludzie się ciągle kapią, i nikt nic z tym nie zrobi, dlaczego miasteczko przecież o wiele mniejsze jakim są Sułkowice, bez dostępu do jakiejś rzeki mogły sobie pozwolić na rekreacyjny i darmowy zalew, dla czego bilety do krytego basenu są tak drogie, że wielu ludziom szkoda jest na niego iść, dla czego z Raby wystają druty zbrojeniowe na których można się pokaleczyć, dla czego nie ma inwestycji w tą stronę ?, dla czego na Zarabie nie ma żadnej linii autobusowej z innych miejsc w Myślenicach aby osoby starsze mogły się tam bez problemu dostać ?

    29 1 Cytuj
  • Andrzej 3 sie 2015

    No właśnie. Dla Czego?

    10 1 Cytuj
  • Pablo 3 sie 2015

    W końcu ktoś zadał sensowne pytania. Tyle, że pewnie zostaną bez odpowiedzi... A szkoda.

    5 1 Cytuj
  • 10 sie 2015

    powiedzcie mi gdzie jest górny a gdzie dolny jaz? koło banderozy np.

    2 Cytuj

Odpowiedz