Forum » Myślenice

Burmistrz - wyrok sądu w sprawie ZUO

  • 17 cze 2018
    Luna napisał/a:

    Ale to Ty prowadzisz firmę wraz z mężem;)

    Nie to nie Ja gdzie no co ty ja się nie nadaje z resztą mój mąż też nie ! Jesteśmy rolnikami mamy grzadke z pomidorami:) i malinami :)

    1 4 Cytuj
  • 18 cze 2018

    Luna pomyliłas się o jakieś 300m :)

    4 2 Cytuj
  • 18 cze 2018

    Malina... Byłam w Zakładzie Wodociągów. Pani mnie poinformowała, że każdy z nas raz w roku płaci dodatkowy abonament na remonty, konserwacje, drobne naprawy :( Jedni na wiosnę, inni jesienią w zależności od daty zawarcia umowy - "rocznicowy abonament od abonamentu"! :(

    5 1 Cytuj
  • 18 cze 2018

    Ktoś tu narzekał ,że w gminie Myślenice nie zaszły zmiany. Cudze chwalicie a nie widzicie ,że każdy przysiółek ma kanalizację. Na Ukrainie i Białorusi tego nie ma. Już 15 km na północ od Krakowa też nie ma kanalizacji .

    5 8 Cytuj
  • 18 cze 2018
    obserwator 3 napisał/a:

    Ktoś tu narzekał ,że w gminie Myślenice nie zaszły zmiany. Cudze chwalicie a nie widzicie ,że każdy przysiółek ma kanalizację. Na Ukrainie i Białorusi tego nie ma. Już 15 km na północ od Krakowa też nie ma kanalizacji .

    Bijmy pokłony bo prąd mamy...
    A i "rocznicowy abonament" za wodę i kanalizację ;)

    13 6 Cytuj
  • 19 cze 2018
    Edek_K napisał/a:

    Bijmy pokłony bo prąd mamy...
    A i "rocznicowy abonament" za wodę i kanalizację ;)

    A w której gminie jest coś za darmo ? Wymień?

    2 5 Cytuj
  • 19 cze 2018
    malina napisał/a:

    A w której gminie jest coś za darmo ? Wymień?

    A w której innej gminie mają "rocznicowy abonament"? No wymień...

    6 2 Cytuj
  • 19 cze 2018

    Prosty rachunek choć jestem zwykły chłop bez wykształcenia około 700tys płacą abonenci mzwik ot tak ... Danina publiczna bo nic nie ma za darmo

    2 2 Cytuj
  • 19 cze 2018

    Cytat: Tenia:

    Malina: Dziękuję.
    Na moim rachunku są cztery abonamenty:
    Woda - opłata abonamentowa 11,84
    Ścieki - opłata abonamentowa 38,86
    Woda - opłata abonamentowa za okres rozliczeniowy 17,82
    Ścieki - opłata abonamentowa za okres rozliczeniowy 54,27

    Tenia napisał/a:

    Malina... Byłam w Zakładzie Wodociągów. Pani mnie poinformowała, że każdy z nas raz w roku płaci dodatkowy abonament na remonty, konserwacje, drobne naprawy :( Jedni na wiosnę, inni jesienią w zależności od daty zawarcia umowy - "rocznicowy abonament od abonamentu"! :(

    Czy "abonament od abonamentu" to twór poprawny prawnie? Czy MZWiK może coś takiego pobierać?

    3 2 Cytuj
  • 19 cze 2018
    Luna napisał/a:

    Cytat: Tenia:

    Malina: Dziękuję.
    Na moim rachunku są cztery abonamenty:
    Woda - opłata abonamentowa 11,84
    Ścieki - opłata abonamentowa 38,86
    Woda - opłata abonamentowa za okres rozliczeniowy 17,82
    Ścieki - opłata abonamentowa za okres rozliczeniowy 54,27

    Czy "abonament od abonamentu" to twór poprawny prawnie? Czy MZWiK może coś takiego pobierać?

    Luna czemu pytasz Tenia o to ? Czy poprawny prawnie ?czy MZWIK może coś takiego pobierac ?czemu ja pytasz ?

    1 3 Cytuj
  • 19 cze 2018
    Edek_K napisał/a:

    Prosty rachunek choć jestem zwykły chłop bez wykształcenia około 700tys płacą abonenci mzwik ot tak ... Danina publiczna bo nic nie ma za darmo

    Ale jak ot tak?
    Nie korzystasz z kanalizacji i wody ?
    Płacisz za nic ? Wyjaśnij?

    3 2 Cytuj
  • 19 cze 2018

    Malina wyjaśniam specjalnie dla Ciebie;)

    W moim poście cytuję wypowiedzi użytkownika/użytkowniczki Tenia i zadaję pytanie tak ogólnie do Wszystkich Czytelników:)

    4 2 Cytuj
  • 19 cze 2018
    Luna napisał/a:

    Cytat: Tenia:

    Malina: Dziękuję.
    Na moim rachunku są cztery abonamenty:
    Woda - opłata abonamentowa 11,84
    Ścieki - opłata abonamentowa 38,86
    Woda - opłata abonamentowa za okres rozliczeniowy 17,82
    Ścieki - opłata abonamentowa za okres rozliczeniowy 54,27

    Czy "abonament od abonamentu" to twór poprawny prawnie? Czy MZWiK może coś takiego pobierać?

    Też mnie to zastanawia ????możesz się wybrać razem do prezesa i zapytać?
    Powiedz tylko kiedy ?

    2 2 Cytuj
  • 19 cze 2018

    [cytat=Mysleniczanin007]A w której innej gminie mają "rocznicowy abonament"?

    Wystarczy wpisać w Google?

    3 2 Cytuj
  • 19 cze 2018
    Luna napisał/a:

    Malina wyjaśniam specjalnie dla Ciebie;)

    W moim poście cytuję wypowiedzi użytkownika/użytkowniczki Tenia i zadaję pytanie tak ogólnie do Wszystkich Czytelników:)

    Luna kiedy idziemy?
    Kiedy zrobisz coś dla czytelników?

    1 3 Cytuj
  • 19 cze 2018

    Malina byłoby wielką zasługą jako dla osoby pasującej publiczne stanowisko gdybyś dla swoich mieszkańców osobiście załatwiła tak wielce ważną sprawę. Z Twoimi znajomościami uważam że dodatkowa osoba by tylko przeszkadzała.

    3 2 Cytuj
  • 19 cze 2018

    piastującej miało być... ale że mnie analfabeta :D

    2 1 Cytuj
  • 19 cze 2018
    malina napisał/a:

    [cytat=Mysleniczanin007]A w której innej gminie mają "rocznicowy abonament"?

    Wystarczy wpisać w Google?

    Masz takie same odpowiedzi jak kiedyś użytkownik "Podziemie". Tyle samo treści. Napisz konkretnie, tylko nie wymiguj się znów bielizną...

    3 2 Cytuj
  • 19 cze 2018

    Malina po pierwsze ja nie umawiam się z obcymi;)
    Po drugie jeśli masz chęć spotkać się z panem prezesem, to nie będę stać Ci na przeszkodzie:) Ludzie będą Ci wdzięczni za przekazanie odpowiedzi na nurtujące pytania.

    3 2 Cytuj
  • 19 cze 2018
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Masz takie same odpowiedzi jak kiedyś użytkownik "Podziemie". Tyle samo treści. Napisz konkretnie, tylko nie wymiguj się znów bielizną...

    Działaj !! jak chcesz coś zmienić ?

    1 4 Cytuj
  • 19 cze 2018
    Luna napisał/a:

    Malina po pierwsze ja nie umawiam się z obcymi;)
    Po drugie jeśli masz chęć spotkać się z panem prezesem, to nie będę stać Ci na przeszkodzie:) Ludzie będą Ci wdzięczni za przekazanie odpowiedzi na nurtujące pytania.

    Luna to albo chcesz pomoc albo tylko chcesz pomowic ?,co to ma za znaczenie czy z obcymi ludzmi ?zawsze sie mozna poznać :) ja jestem otwarta na nowe znajomości :) otwarta na zmiany w gminie ? trzeba iść i walczyc o swoje a nie tylko pisać anonimowo .

    1 3 Cytuj
  • 19 cze 2018
    malina napisał/a:

    Działaj !! jak chcesz coś zmienić ?

    Może mam w avatarze 007 ale mężatki mnie nie interesują.
    Ponawiam pytanie, podaj choć jedną gminę która pobiera "rocznicowy abonament", będę wdzięczny...

    2 2 Cytuj
  • 19 cze 2018

    Droga Malino cenię sobie wolność i niezależność! Jeśli chcesz iść do prezesa MZWiK, to droga wolna:) Pozwól, że o tym, gdzie i z kim ja pokieruję swoje kroki zdecyduję samodzielnie.

    Malina napisała/napisał:
    "trzeba iść i walczyc o swoje a nie tylko pisać anonimowo ."

    Czy Ty aby nie jesteś tu anonimowa?

    4 2 Cytuj
  • 19 cze 2018
    Luna napisał/a:

    Droga Malino cenię sobie wolność i niezależność! Jeśli chcesz iść do prezesa MZWiK, to droga wolna:) Pozwól, że o tym, gdzie i z kim ja pokierują swoje kroki zdecydują samodzielnie.

    Malina napisała/napisał:
    "trzeba iść i walczyc o swoje a nie tylko pisać anonimowo ."

    Czy Ty aby nie jesteś tu anonimowa?

    Droga Luno nikt Ci wolności nie zabiera ! nie musisz ze mną idź samodzielnie ale to zrób ! jeśli chcesz sama nie ma problemu ale to zrób !
    zawsze tak walczysz o dobro mieszkańców naszej gminy , jesteś fanką burmistrza zbierasz artykuły na jego temat . myślałam ,że chcesz pomóc ?

    1 4 Cytuj
  • 19 cze 2018

    Malina też trochę dobrego dla gminy robi ale... zawsze jest jakieś ale

    4 1 Cytuj

Odpowiedz