Forum » Myślenice

Meble na wymiar i gotowe

  • MAJA PSZCZÓŁKA 5 wrz 2014

    W Kalwarii też są meble

    5 Cytuj
  • 7 paź 2014

    Witam. Polecam firmę MAXXX MEBELS z Myślenice. Bardzo dobrej jakości meble, ceny konkurencyjne a przdewszystkim solidność wykonania.

    6 9 Cytuj
  • Justyna 25 lis 2014

    Witam. Czy zna ktoś z was dobrego stolarza. Potrzebuję zrobic podnoszoną i rozsuwaną ławę według wlasnego pomysłu. Szukam kogos z wyobraźnią, przesadnie nie drogiego i oczywiście z umiejętnościami.:-)

    7 Cytuj
  • 26 lis 2014

    Wójcik w Osieczanach mam od niego meble z czystym sumieniem mogę polecić.

    7 7 Cytuj
  • Justyna 26 lis 2014

    A możesz powiedzieć gdzie w Osieczanach znajduje się zakład pana Wójcika?

    2 7 Cytuj
  • 27 lis 2014

    W tym samym budynku co sklep Euro z boku .

    6 3 Cytuj
  • 27 lis 2014

    Na forum jest wątek "meble na wymiar i gotowe" wiadomo że nie robi ich piekarz więc po co nowy wątek otwierać i zaśmiecać i tak już zaśmiecone forum. Tam jest mnóstwo info na temat stolarzy.

    3 5 Cytuj
  • 21 sty 2015

    Ja też miałam ten problem, ale gdy koleżanka poleciła mi sklep internetowy meble-bogart.pl to skusiłam się na zakup. Mebel wychodziły tanio i były dobrej jakości. Polecam.

    1 6 Cytuj
  • 24 sty 2015

    a ma ktoś meble kuchenne robione przez P.Blecharczyka ?

    4 1 Cytuj
  • 25 sty 2015

    A ja polecam dobre meble kuchenne na wymiar, to najrozsadniejsze wyjscie zwlaszcza przy mniejszych powierzchniach, sam zamawialem na abcremont.pl :)

    1 7 Cytuj
  • 25 sty 2015

    Małopolska, zakładam że tutaj mieszkasz, no to mieli kawałek do przejechania. Cytat z ich strony.

    "Świadczymy usługi na terenie Warszawy i okolicznych miast"

    5 2 Cytuj
  • 26 cze 2015

    Polecam Pana Norberta Wojciechowski z Kalwarii . Bardzo dokładny fachowiec. Potrafi doradzić. Robił mi meble do kuchni. Jestem bardzo zadowolona i mogę z czystym sumieniem polecić. Za niedługo poproszę go o szafy pod zabudowę i mebelki do łazienki.

    2 8 Cytuj
  • 6 lis 2015

    Nie sądzę, abyś realnie kupił taniej coś w tym stylu. Generalnie producenci odmienili wersalki. Teraz wyglądają one naprawdę ładnie, mają ciekawe wzornictwo, przy czym oczywiście wszystko jest kwestią gustu.

    1 Cytuj
  • Pablo 31 paź 2016
    Anika77 napisał/a:

    Słuchajcie, a co myślicie o tym by w kuchni przykleić tapety pokojowe ? :) Mi wydaje się być to świetnym rozwiązaniem, szczególnie wtedy, gdy nie mamy pomysłu na jej aranżację ;)

    A co tam. Przecież to Twoja kuchnia. Jak Tobie się to podoba to nie widzę problemu. Jedyne na co zwróciłbym uwagę, to to aby taka tapeta była zmywalna. Wiadomo jak jest w kuchni, coś chlapnie coś się pobrudzi. A... i w miejscu gdzie będzie kuchenka do gotowania, postarałbym się na taką tapetę zamocować 3-4 mm. grubości szkło. Pozwoli to na pewno uniknąć nieprzyjemnej sytuacji, kiedy od gorących garnków tapeta się pomarszczy lub tak się zabrudzi, że będzie nie do wyczyszczenia. Szkło bez problemu powinno zabezpieczyć ten fragment twojej tapety i pozwoli użytkować taką ścianę o wiele dłużej... ;-)

    7 3 Cytuj
  • 17 lis 2016

    Wiesz co, ja bym doradzała firmę MJ, robili dla mnie meble na indywidualny projekt i jestem zadowolona. Wszystko jest dopasowane, w pełni udało się wykorzystać i tak dość skromny metraż. W zasadzie całe mieszkanie mam przez nich urządzone. Wysoka jakość materiału, mam nadzieję, że meble mi faktycznie trochę posłużą. Na stronie fajnemeble.net jest do nich tel i cała oferta.

    4 Cytuj
  • 13 sty 2017

    Polecam firme MaxxMebels z myslenic

    2 4 Cytuj
  • 19 lut 2017

    Polecicie kogoś do zrobienie kuchni w domu? Mam wstępny projekt, potrzebuje jakiegoś kumatego wykonawcy najlepiej lokalnego, który umie położyć płytkę czy też zrobić coś także z płyty k-g.

    1 Cytuj
  • 2 mar 2017

    teraz w modzie sa meble modulowe ktore moga spokojnie zastapic meble na wymiar a wychodza duzo taniej

    2 Cytuj
  • 2 mar 2017

    A gdzie takie w Myślenicach kupić można?

    1 Cytuj
  • 13 kwi 2017

    ArtCore wiem, ze robią meble na wymiar i kuchnie i szafy robia na zamówienie

    1 1 Cytuj
  • Andrzej 23 kwi 2017

    A ja kupiłem wszystko do dziecinnego pokoju w markecie jednej ze skandynawskich sieci. Tanio, minimalistycznie i solidnie!

    3 8 Cytuj
  • 26 kwi 2017

    Ja w odniesieniu do dziecięcego pokoju stawiam przede wszystkim na bezpieczeństwo. Zależy mi na tym, aby meble znajdujące się w pokoju dziecięcym były solidne i dawały mi gwarancję że dziecko we ferworze zabawy nie przewróci na siebie jakiegoś mebla. A jest to możliwe, wiem z doświadczenia kiedy mój kilkuletni chrześniak tak szalał po pokoju że jak szturchnął regał to się cały przewrócił. Przy kupnie mebli dla syna postawiliśmy na kompaktowe meble-aldo.pl bo pokój ma niewielki . Są bezpieczne, dobrej jakości i wyglądają ciekawie

    1 Cytuj
  • Radek 20 cze 2017

    Ja do kuchni kupowałem meble w Krakowie. Zdecydowałem się na meble na wymiar ze względu na dość niewielką przestrzeń i ogólne kłopoty z aranżacją całego pomieszczenia. W sumie to dzięki firmie JOPP DESIGN udało mi się stworzyć funkcjonalną i jednocześnie świetnie prezentującą się kuchnię. Na dzień dzisiejszy jestem bardzo zadowolony. :)

    9 Cytuj
  • 6 sie 2017

    Myślę o zamówieniu mebli na wymiar w Black Red White i zastanawiam się czy to dobra decyzja, wycena to około 10tys za 5 metrów, meble chyba solidne, jak myslicie cenowo jest w porządku? ktoś z Was orientuje się jak z ich trwałością?

    10 Cytuj
  • 31 sie 2017

    Od kilku lat jeśli chodzi o meble na wymiar to jestem w kontakcie z firmą Solarz. Mają swój punkt na Wielickiej w Krakowie, prowadzą też swoją stronkę – kuchniesolarz.pl. Bardzo drobiazgowe podejście do tematu. Jak zbierają pomiary to dokładnie, a nie na odwal, także potem nie trzeba robić poprawek, docinać, albo wydłużać blatów, szafek i całej reszty. Niby to powinien być standard, ale wiem z doświadczeń z innymi firmami, że nie jest.

    3 4 Cytuj

Odpowiedz