Forum » Myślenice

Meble na wymiar i gotowe

  • 5 wrz 2017

    nakw1 Meble Black Red White są trwałe ma jeden z ich systemów od wielu lat.
    Przykłady na aranżacje z meblami tej marki można obejrzeć w ich nowym Katalogu Rodzinnych Wnętrz

    9 Cytuj
  • 28 paź 2017

    Kolejny raz na tym forum NIE POLECAM pana Janusza Watę z Sułkowic.Wykonał meble kuchenne montując szuflady których niemożna otworzyć lub zamknąć.Wykonanych milion telefonów nie przynosi skutków.Na wymianę czekam już drugi miesiąc.Kpina z ludzi którzy zaufają ''FACHOWCOM''.

    10 Cytuj
  • Tomek 11 gru 2017

    Swoje meble zamawiałem w salonie meblowym Piątka w Myślenicach który należy do sieci Maxkuchnie. Spodobała mi się kuchnia z ich strony i okazało się, że mają salon w pobliżu :) Meble super, mam je już dość długo i póki co nie widać na nich żadnych rys czy otarć a nie mają z nami lekko bo dużo gotujemy (duża rodzina) w dodatku są fajnie pomyślane, dużo więcej do nich zmieszczę niż do poprzednich które były praktycznie tych samych wymiarów :)

    1 4 Cytuj
  • 9 lut 2018

    Dobre meble robi Solarz w Krakowie. Całą jadalnię mam od nich, a później stopniowo resztę rzeczy zamawiałem. Nie żałuję ani grosza, bo wiem, że wszystko się zwróci przy ewentualnej sprzedaży nieruchomości. Odnośnie współpracy to masz wsparcie konsultanta od samego początku, przez projekt, po montaż i serwis, więc wszystko jest.

    2 Cytuj
  • 8 mar 2018

    Od Solarz mam szafki kuchenne z ciekawym systemem wysuwania szuflad. Można bardzo głęboko wysunąć i od razu przenosić cięższe rzeczy na blat, na czym bardzo mi zależało. Do tego zainwestowałam w kilka uchwytów na podstawowe przybory kuchenne. Powiedziałam mniej więcej o swoich potrzebach i projekt od ręki do akceptacji. Podejrzewam, że w Krakowie to raczej cen niższych nie znajdziesz niż w Solarz. Wiem, bo sporo się naszukałam wcześniej ;)

    4 Cytuj
  • 10 kwi 2018

    Ja większość mebli zamawiałam w sklepie internetowym. Nawet nie wiedziałam że mogą trafić się tak duże promocję np 40%. Zamówiłam komplet wypoczynkowy oraz meble do kuchni i jestem z nich bardzo zadowolona. Zostało mi jeszcze wyposażyć garderobę oraz pokój dla dzieci ale to jeszcze musi chwilkę poczekać. Jeżeli ktoś szuka fajnego sklepu to polecam ten - nierdzewnybalkon.pl . Z mojej strono gorąco polecam :) .

    5 Cytuj

Odpowiedz