Forum » Myślenice

Dobry kamerzysta/ WESELE

  • 21 kwi 2013

    Jeden prawdziwy post skierowany do przyszłych małżonków, a taki odzew? Panie Mecenasie, rozumiem, że w niedalekiej przyszłości planujesz zawrzeć związek małżeński, stąd te uwagi? Skoro jest tylu nieuków w tej branży może warto samemu nakręcić swój własny ślub? :)
    Drogi Mecenasie, jeżeli uważasz, że każdy, kto pisze na tym forum jest znajomym firmy photograph to znaczy, że jesteś skazany na przegraną, a jeżeli nie są to znajomi tej firmy to świadczy tylko o tym jak bardzo się mylisz, czyli tak bardzo jak w każdej innej swojej wypowiedzi.
    Dobrze, że Administratorzy czasem też czytają posty, tylko dlaczego akurat teraz znikają te najciekawsze…?

    14 1 Cytuj
  • 21 kwi 2013

    Z najblizszych okolic polece Peephole, bo po przejzeni troche filmow na youtube uwazam ze oni robia to tak jakbym sam chcial miec zrobione. Wiekszosc z tego co prezentuja "kamerzysci" ktorych ogladalem, pewnie nie wszystkich z okolic mi sie udalo, to zwykla praca hurtowni weselnej, warta najwyzej 800zl.
    Sorry ale takie jest moje zdanie, czy ci sie to podoba czy nie.

    14 Cytuj
  • 21 kwi 2013

    Uwierz mi, biorąc udział w przygotowaniach do ślubu siostry, przejrzałam naprawdę sporo materiałów filmowych. Jedne lepsze, drugie gorsze... Każdy ma prawo również Ty do swoich upodobań. Cieszę się, że znalazłeś swój typ odpowiedniego kamerzysty. Jak dla mnie te filmy wyglądają jak kręcone starym VHSem :)

    10 3 Cytuj
  • 21 kwi 2013

    Jak sam wyżej napisałeś, właśnie strzeliłeś Peephole w kopyto. Gratulacje braku konsekwencji :)

    10 Cytuj
  • 21 kwi 2013

    Kamerzysty ani nie polecę ani nie namawiam. Jak ktoś musi koniecznie mieć film, to niech robi.
    Ale jak jestem po komunii uczestnikiem godzinnej, lub półgodzinnej prezentacji komunii, to jest mi głupio, że muszę przez ten czas zmuszać się do udawania zainteresowania filmem.
    Modlę się aby już pokaz się zakończył, ale to jest tylko mój odbiór, może inni mają inaczej.

    10 2 Cytuj
  • 21 kwi 2013

    Tego nie chciałem pisać, ale takie są fakty. Telenowele gniotów weselnych gdzie ludzie w kółko tylko tańczą a zmienia się jedynie muzyka. oglądnięcie takiego 3-4 godzinnego gniota powinno być nagrodzone oskarem za wytrwałość :)
    Czy strzeliłem czy nie, mało mnie to obchodzi. napisałem wtedy wyraźnie, że samemu nie strzela się we własną stopę, gdy jeszcze zachodzi podejrzenie że pisze się samemu o sobie, co niestety jest na forach, nie tylko tym powszechne w branży zespołów, kamerzystów i fotografów. Dziwne że tego nie wiesz. Większość pochwał to autopochwały z różnych nicków, a gdy jeszcze tak jak tutaj można zarejestrować się w 3 minuty i co 3 minuty pisać jako ktoś inny, to już wiary w prawdziwość takich opinii już na prawdę nie ma.

    Następna sprawa. Wierzysz że jakiś klient będzie walczył o kamerzystę, jak lew na jakimś forum tracąc czas i nerwy? Mentalność Polaków jest całkiem inna, a już na pewno do rzadkości należą posty pochwalne, a jeżeli już to klient wejdzie napisze i zapomni. Większość bardziej jara się robieniem zadymy przez co odreagowuje rzeczywistość.

    Dlatego śmieszą mnie rycerze (jakoś dziwnym zbiegiem okoliczności zawsze są to klientki firmy) które drą szaty by ta firma miała z tego zyski. Dla kogoś inteligentnego to jest po prostu żałosne.
    Trochę psychologii pasowało by chociaż liznąć zanim zacznie się tego typu kombinacje :)

    4 5 Cytuj
  • 22 kwi 2013

    Kolejny raz na tym forum zmieniasz kobiecie płeć, czuję się wyróżniona :) Dlaczego to kobiety w większości wypowiadają się w tym wątku? Może, dlatego, że to właśnie My przywiązujemy większą wagę, by ten dzień był wyjątkowy, a nie faceci. Jednym z elementów układanki tego dnia jest właśnie materiał filmowy, który będzie nam towarzyszył do końca życia.
    Doskonale wiem, jaka jest mentalność Polaków. Ja należę do tej drugiej części więc nie odpuszczam zwłaszcza wtedy, gdy przez jedno zdanie miesza się z błotem firmę która nie jest niczemu winna.
    Mam nadzieję, że już na zakończenie:
    Mecenasie, masz niezwykłą zdolność do zmian tematów za którą należałaby ci się nagroda, jeżeli wręczaliby gdziekolwiek w tej dyscyplinie :) Może warto się zastanowić nad utworzeniem nowego wątku pt.: "co myślę o..."? Pisałbyś wszystko co chcesz w jednym miejscu, a nie uprzykrzał życia jak mniemam większości użytkowników tego forum :)

    6 3 Cytuj
  • 22 kwi 2013

    Jeszcze raz napiszę. Czy wyrażanie swojej opinii, do tego opinii osoby która dużo wie na temat technicznego i społecznego podejścia do rejestrowania obrazów, jest mieszaniem z błotem?
    Widzę że nie wiele wiesz na temat rzeczowych rozmów, konstruktywnej krytyki, podpartej wiedzą, dowodami i społecznego odbioru tego typu produkcji jak wesela. Jest wiele forów fotograficznych gdzie "miesza się z błotem" fotografa, który zdecydowanie i świadomie wystawia swoje zdjęcia, gdy te są słabe, a osoba robi z siebie Haksara, wszystko dla jego własnego dobra, by sprowadzić go na ziemię.
    Możesz się dziwić, ale to jest właśnie konkretna pomoc, bo gdyby ktoś był złośliwy i źle życzył takiemu fotografikowi, zwyczajnie uświadamiałby go, że jest najlepszy a rynek sam zweryfikował by jego pracę, bezrobociem.
    Życie to nie tabliczka czekoladek, a rynek foto video to nie lody karmelowe. To ciężki kawałek pracy i w większości polegają ci którym zdaje się, że właśnie sięga nieba, gdy cały czas "kuśtyka" po ziemi.
    Pokora i tylko pokora daje wymierne korzyści, a chełpienie się, nawet gdy jest czym, zawsze gubi.

    Zapytasz, dlaczego nie wstawię tutaj swojego portfolio. Nie wstawię bo nie jest to dla mnie miejsce z którego chciałbym czerpać opinie. Zapewniam cię, że wielokrotnie wstawiałem swoje materiały tam gdzie wiem że będą z tego korzyści dla siebie i swojego warsztatu.
    I nie pisz że zmieniam tematy, bo wszystko co piszę jest ze sobą ściśle powiązane i pomaga w wyborze fotografa czy kamerzysty na własne wesele.

    4 6 Cytuj
  • 22 kwi 2013

    Hahaha. Dobra kpina. Każdy inny polecony nie przez Mecenasa jest błeee. Każdy to kolega jakiegoś photograph, a mecenas jeden rezolutny forumowy strażnik teksasu trzyma forum w
    kupie żeby poziom tu był i nikt nie polecał nikogo bo tylko on może. hahahahahahahahaha. Śmiech! Ja ci nie wierze - i mam w d... czy myślisz że jestem kolegą tego photograph.

    Portfolio trzeba mieć, a nie tylko o nim wspominać. Ktoś wyżej cie tu fajnie podsumował. A ja dodam, krowa co dużo muczy a mało mleka daje. A ty tylko ciągiem muczysz. Hahahaha.
    Tak sie składa że cie znam na codzień i robisz strasznie beznadziejne zdjęcia.Ktoś ci to musi głośno powiedzieć bo sie hełpisz i mondrale zgrywasz. tTk beznadziejne jak te wspomniane VHSy z przed 10 lat. Ja polecam studio Novo i co ty na to? Wolno mi wyrazić swoją opinię. I mam gdzieś czy ci sie to podoba czy nie!

    6 3 Cytuj
  • 22 kwi 2013

    Tak sie sklada ze mialem z Novo okazje pracowac i wyrazilem o nich pozytywna opinie w temacie "Wesele udane czy nie", wiec sam widzisz ze czasem opinie roznych ludzi sie schodzą.
    Mozliwe ze mnie znasz, gdyz podalem sporo elementow, ktore ulatwily identyfikacje przez ludzi z branzy i wolno ci miec zdanie ze moje foty ci sie nie podobają bo to kwestia subiektywnych opinii i widocznie ja nie jestem dla ciebie za dobry, badz wolisz zwykly kicz. Twoj wybor, twoje pieniadze. Na pewno nie bede cie uswiadamial na sile bys wybral wlasnie mnie, bo upierdliwosc ma zawsze odwrotny skutek od zamierzonego.

    4 4 Cytuj
  • 23 kwi 2013

    No i bądź tu mądry, człowiek chciał się czegoś dowiedzieć to, wychodzi że źle wogóle że tu napisał! I co teraz człowiek w potrzebie i niczego się nie dowie przez takich ludzi... Poprostu te fora są tu chyba tylko po to żeby ludzie mogli sie pokłócić i powymądrzać ! Przecież to nie jest żadna reklama lecz zwykła ludzka uprzejmość w udzieleniu inf. A swoje żale proszę zostawić w domu!!

    6 Cytuj
  • 4 lip 2013

    Potrzebuje fajnego i dobrego kamerzysty! Proszę o namiary.

    1 Cytuj
  • 4 lip 2013

    olka
    ja mialam peephole studio bylam b. zadowolona. Nie wiem jak u nich z terminami bo kiedys spotkalam tego kmarzeyste to byl zawalony robota, ale trzeba probowac.
    Mlodzi, znaja sie na rzeczy, kreatywni. Film jaki mi nakrecil rewelacja
    podam numer tel moze sie przyda :)

    2 4 Cytuj
  • 19 lip 2013
    olka napisał/a:

    Potrzebuje fajnego i dobrego kamerzysty! Proszę o namiary.

    Skontaktuj się z kamerzystą z Bycze Filmy: Kręcili film ze ślubu i wesela mojej siostry i powiem Wam, że zrobili to zawodowo. Na weselu nie rzucali się w oczy i nie przeszkadzali gościom weselnym, co było ich dużym plusem. Film jest bardzo ciekawy i zrobiony z pomysłem. Nie ma nudy i kręcenia na siłę.

    2 Cytuj
  • Szymon Piskorski 8 wrz 2013

    Fotografia to moją pasja, fotografią ślubną zajmuję się od kilku dobrych lat. Pracuje na profesjonalnym sprzęcie głównie Canona, posiadam przenośne studio, co umożliwia zrobienie zdjęcie studyjnych niemal w każdym miejscu. W swojej ofercie mam również sesję narzeczeńską , rodzinna - (120zł ), zajmuje sie także fotografią okolicznościową (chrzest, komunia -300zł ). Posiadam akredytację Kurii Krakowskiej na fotografowanie uroczystości kościelnych

    4 Cytuj
  • 28 maj 2014

    OSTRZEŻENIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Chciałam ostrzec wszystkie młode pary przed kamerzystą i fotografem z ul żeromskiego wideoPolek.
    Miałam do czynienia z tym panem który okazał się fatalny w świadczeniu swoich usług. film z wesela otrzymałam po 10 miesiącach a na zdjęcia w dalszym ciągu czekam. :( w jednym zdaniu to ujmę szkoda słów, nie warto czekać tyle czasu

    16 Cytuj
  • 10 lut 2015

    Niekonwencjonalne podejście do filmów ślubnych ma ekipa z serwisu nacalezycie Nam zrobili film, który jest po trochę komedią, melodramatem i romansem. Śmiech miesza się ze złami, wzruszenie z dobrą zabawą. Super im to wyszło.

    Cytuj
  • 10 lut 2015
    dodzia167 napisał/a:

    No i bądź tu mądry, człowiek chciał się czegoś dowiedzieć to, wychodzi że źle wogóle że tu napisał! I co teraz człowiek w potrzebie i niczego się nie dowie przez takich ludzi... Poprostu te fora są tu chyba tylko po to żeby ludzie mogli sie pokłócić i powymądrzać ! Przecież to nie jest żadna reklama lecz zwykła ludzka uprzejmość w udzieleniu inf. A swoje żale proszę zostawić w domu!!

    racja niektórzy nie wiedza po co jest forum tylko ,żeby zminusowac i krytykować szkoda sobie zawracać głowy cokolwiek by człowiek doradził , podzielił się opinia doświadczeniami uważane jest za reklamę bądź człowieka tego kogoś o kim wydaje się opinię niektórzy znudzeni swoim towarzystwem i własnym ego własnie tak czynią

    Cytuj
  • mateusz nowakowski 11 lut 2015

    U Mnie będzie fotel.tv.

    2 Cytuj
  • 11 lut 2015

    ja polecam ANG Video Production, są z Krakowa, ale profesjonaliści pod każdym względem:) mają różne opcje, i tańsze i droższe

    2 Cytuj
  • 11 lut 2015

    A ja polecam evileyes wedding z Krakowa. Film oryginalny i jedyny w swoim rodzaju :)

    1 1 Cytuj
  • 12 mar 2015

    Myśmy wynajęli profesjonalistów do filmu, bardzo nam zależało na wysokiej jakości. Trochę popytaliśmy ludzi i dobre opinie miała firma – Na całe życie

    Cytuj
  • Eunika Nazwisko moje 30 sty 2017

    Ja polecam przemiłą parę z Łodzi która filmowała u mnie wesele :) Bardzo miło wspominam ich obecność na ceremonii jak i weselu, czuliśmy jak by byli naszymi gośćmi :)
    Zostawiam namiar może ktoś skorzysta bo wiem jak ciężko jest znaleźć dobrego kamerzystę który jest poważny i nagra ten dzień tak jak byśmy tego chcieli!

    2 Cytuj
  • 12 cze 2017

    My polecamy ekipę teledysk-slubny.pl Są z Krakowa i dojadą bez kosztów . Mieliśmy wybrać Mp studios ale jak zobaczyliśmy ceny to szybko zmieniliśmy wybór XD

    1 Cytuj
  • Pablo 12 cze 2017
    Michał22 napisał/a:

    My polecamy ekipę teledysk-slubny.pl Są z Krakowa i dojadą bez kosztów . Mieliśmy wybrać Mp studios ale jak zobaczyliśmy ceny to szybko zmieniliśmy wybór XD

    Ciekawa recka .... Cena Czyni Cuda (CCC) ????
    Skąd wiesz czy po zmianie, gdzie kierowałeś się tylko CCC wiesz, że dostałeś to samo, co w tej droższej firmie ? Moim zdaniem jak masz takie opinie pisać to szkoda miejsca na serwerach...

    Są zapewne ludzie, którzy mają odmienne zdanie, bo to dla nich wyjątkowy dzień i nie będą oszczędzać na dobrze przygotowanym reportażu.... A jak jest dobra ekipa to nie może być tania. Prosty przykład - jeden obiektyw to wydatek rzędu 10 tys PLN. A gdzie do tego aparat ? A jeden wystarczy ? Chciałbyś żeby przyszedł do Ciebie człowiek od filmu i powiedział, ze nie będzie materiału bo zepsuł się aparat ??? A gdzie do tego jeszcze np. lampy ?

    Wydaje się, że dobra ekipa na wesele powinna mieć obecnie tego sprzętu pewnie za ok. 70 - 90 000 PLN. (Teraz modne są drony i filmy z lotu ptaka). Kiedy zatem Twoim zdaniem powinien się wrócić sprzęt i ile powinien zarabiać taki człowiek ?

    Z całym szacunkiem ale to, że Twoje "wymagania" są baaaardzo małe nie oznacza, że innych też. Może warto porównać swój film z wesela z tym co zrobiła ta druga ekipa... Albo nie. Nie rób tego lepiej.... Ty już wiesz czemu.... ;-)

    1 Cytuj

Odpowiedz