Forum » Myślenice

chirurg dziecięcy

  • 27 lip 2010

    Czy w M-cach jest jakiś chirurg dzięcięcy godny polecenia, czy jednak lepiej wybrać się do Krakowa? Chodzi mi o nieskomplikowany zabieg podcięcia wędzidełka. Proszę o opinie osoby majace doświadczenie w tym temacie .
    pozdrawiam

    7 1 Cytuj
  • 27 lip 2010

    Z TEGO CO MI WIADOMO TO JEST BARDZO DOBRY CHIRURG DZIECIĘCY W MYŚLENICACH NA ULICY OKULICKIEGO PAN DARIUSZ CHMIEL,GABINET PRYWATNY,REJESTRACJA TEL.12 2723443 SAM OSOBIŚCIE BYŁEM Z SYNKIEM U NIEGO,BARDZO DOBRE PODEJŚCIE DO DZIECI,PRACUJE RÓWNIEŻ W SZPITALU W PROKOCIMIU.

    15 9 Cytuj
  • 27 lip 2010

    W Myślenicach tylko dr. Chmiel naprawdę super ma podejście do dzieci a to też wielki plus.

    15 5 Cytuj
  • 27 lip 2010

    Ja również polecam dr.Chmiela z własnego doświadczenia super lekarz z podejściem do dzieci.

    12 4 Cytuj
  • 28 lip 2010

    Na jaka kwotę za wizyte ew. zabieg muszę się przygotować do dr Chmiela?
    Mam skierowanie ale pewnie nie leczy na NFZ??

    5 Cytuj
  • 28 lip 2010

    Jeżeli masz skierowanie to idż do poradni chirurgicznej dziecięcej tam przyjmuje bodajże raz w tygodniu lekarz dziecięcy z Krakowa, też ponoć dobry fachowiec, a dr. Chmiel przyjmuje prywatnie myślę że na NFZ nie.

    2 Cytuj
  • 29 lip 2010

    Rok temu zapłaciłam za zabieg 50zł. nie wiem jaki ma obecnie cennik. zadzwoń i zapytaj 602231142

    2 7 Cytuj
  • 30 sie 2010

    W szpitalu jest nowy młody Chirurg Dziecięcy, dr. Maślanka pracuje również w szpitalu w Prokocimiu - jest rewelacyjny- bardzo POLECAM przyjmuje w poniedziałki i czwartki popołudniu na termin czeka się ok 7 dni. Przymuje na NFZ

    10 6 Cytuj
  • 16 wrz 2010

    Ja również polecam doktora Chmiela - dawno już nie było lekarza od dzieci w naszym rejonie z takim zacięciem. Kiedyś potrzebowałam pilnej pomocy w sprawie mojego dzicka - a była sobota. Telefon dostałam w przychodni OC. Zadzwoniłam zatrwożona bo lekarka nieźle mnie nastraszyła (mój synek miał obrzękniętą i czerwoną moszną). Odebrało jakieś dziecko - chyba syn lekarza i oznajmił że dr Chmiel będzie za 10 min ale w soboty nie przyjmuje i że może mnie zapisaćo do kalendarza na wizytę za półtora tygodnia. Zadzwoniłam kolejny raz za 10 min. Odebrał lekarz i na początku też wspomniał że w soboty nie przyjmuje bo to czas dla rodziny itp itd. Jednak gdy już prawie ze łzami w oczach odpowiedziałam na pytanie co się stało. Kazał natychmiast przyjechać. Przyjął mnie w gabinecie (notabene fajnie urządzony tak pod dzieci), uspokoił, opowiedział o przypadku mojego syna takim ciepłym rzeczowym głosem że strach prawie mnie opuścił i o konieczności zabiegu u syna. Potem zadzwonił do szpitala w Prokocimiu i polecił abym jechała tam na Ostry dyżur - tam już bedą zawiadomieni. Jakież było moje zdziwienie - począwszy od pani rejestratorki przy komputerze poprzez panie pielgniarki i młodego lekarza, który mnie potem przyjmował - wszyscy wiedzieli o naszym przyjeździe wszystko odbyło się bestresowo. A i sam zbieg trwał ok 30 min tak że nie zdążyłam paznokci obgryźć :) (usnęli synkowi z moszny jakiś przyczepek Moraniego czy coś wtym stylu). Dziś jestem już z synem w domu (wypisano mnie na drugi dzień). A wiecie co jest najśmieszniejsze i najlepsze - ten facet (znaczy dr Chmiel) zrobił to wszystko za free tzn nie wziął żadnych pieniędzy za moją sobotnia wizytę z dzieckiem u niego a gdy kłóciłam się że chce mu zapłacić i takie tam - wygonił mnie z gabinetu i polecił żebym jechała do Krakowa a nie traciła czas na przepychanki.
    Pozdrawiam i polecam

    23 4 Cytuj
  • Paulina 22 23 lut 2011

    Witam serdecznie. Jedynym i najlepszym lekarzem jakiego mozna polecic w dziedzinie chirurgi jest dr Chmiel:) Nasza sprawa była dosc skomplikowana,gdyz dziecko mialo stweirdzone przez pania pediatre ze ma zapalenie jaderka, i dala antybiotyki. PO 2 tygodniach antybiotyki sie skonczyly a bol i zaczerwienienie nadal sa. POszłam prosic o skierowanie do chirurga- ale go nie dostałam!Wiec poszlam na wlasna reke,bo synus nawet nie pozwalal sie dotknac w tamte miejsca-to byl koszmar!Dostalam numer tel do dr Chmiela- opowiedzialam przez telefon co i jak, i Pan doktor stwierdzil natychmiastowa wizyte,przyjął nas w dyzurce dla sanitariuszy karetek,zbadal i stwiedzil ze przeszlismy bardzo grozny skret jaderka lub stwierdzil cos z przepuklina Morganiego(cos zwiazanego z tym Morganim-równie groznego)Pan doktor nie mogl bez podstawnie stwierdzic i zdiagnozowac bolu wiec wyslal nas do prokocimia na SOR, gdzie juz na nas czekal załatwione byly juz wszystkie formalnosci,ja osobiscie podalam tylko nazwisko. Pan doktor caly czas byl obok nas,i pomagał,po wykonaniu 2 krotnie USG obu jaderek,stwierdzil ze nie ma koniecznosci zabiegu ze na szczescie antybiotyki zaleczyly na dzien dzisiejszy wszystko,choc to nie oznacza ze ten skret jaderek ktory zdiagnozowano nie moze sie nawrocic. Ale odesłał nas do domu z dobrymi wiadomosciami,ze krew przepplywa przez oba jaderka,ze nia ma zbytniej ilosci plynu w jadrze,i ze zdarzylo sie nam szczescie w nieszczesciu!!! A porpostu bol ktory nadal dolega mojemu synkowi ma podloze troszke psychiczne,gdyz malutki boi sie ze gdy ktos go bedzie tam dotykal znow poczuje okropny bol. Do 2 tygodni ten lęk i bol powinien ustapic.
    Jeszcze raz z całego serca chcialam powiedziekowac Pan u doktorowi za opieke wsparcie,dobre słowo, i za to szczerosc ktora choc czasem bolesna,ale prawdziwa. Dziekuje i polecam wszystkim którzy potrzebuja takiego rodzaju pomocy dla swoich pociech! POzdrawiam.
    Takich leakrzy jak Pan chmiel to ze świeca mozna szukac!!!!!

    13 4 Cytuj
  • Paulina 22 23 lut 2011

    Dokładnie chodzilo o przyczepek morganiego. (podejrzenie w sprawie wyżej)

    3 Cytuj
  • 28 maj 2011

    Wspaniały lekarz,oby więcej takich było.Pozdrawiam serdecznie:)

    11 3 Cytuj
  • 2 cze 2011

    wczoraj byliśmy u doktora Chmiela - polecam, jeszcze nie spotkałem lekarza o takim podejściu do dzieci. super doktor.

    16 4 Cytuj
  • 7 lip 2011

    Wczoraj podcinaliśmy wędzidełko naszemu synkowi, mały był dzielny a o lekarzu mogę napisać same superlatywy. Świetny lekarz z ekstra podejściem do dzieci, mały cały czas się śmiał i nawet nie wiedział kiedy nie miał już krótkiego języka. Jeżeli ktoś się jeszcze waha czy wybrać się do pana doktora to uważam że może iść śmiało.

    14 3 Cytuj
  • 3 mar 2012

    Moja córa ma skierowanie do dr Maślanki . Był ktoś u niego? Dobry jest, czy od razu wybrać się prywatnie do dr Chmiela?

    7 7 Cytuj
  • 28 mar 2012

    Według mnie słoneczko udaj się do dr Chmiela, ma doświadczenie, dobre podejście do dzieci! Polecam serdecznie :)

    15 2 Cytuj
  • 4 maj 2012

    Świetny specjalista chirurg, wspaniały człowiek i lekarz, niespotykanie ciepłe i wyrozumiałe podejście do dzieci.
    Uratował mojemu synkowi paluszki u rączki.
    Za co z całego serca Mu dziękuję oraz jestem dozgonnie wdzięczna.
    Takich lekarzy jak dr Chmiel to ze świeca można szukać!!!!!

    15 2 Cytuj
  • 17 lip 2012

    Byłam kilka razy u doktora Chmiela i polecam z całego serca. Wspaniałe podejście do dziecka, fachowa pomoc. Świetny człowiek i lekarz. Niby małe zabiegi, które miałam wykonywać u synka w domu, nie były niczym trudnym i skomplikowanym, ale doktor sam napisał mi na kartce w punktach co i jak robić dokładając do tego rysunki ;) , że nie można było niczego zrobić nie tak. Panie Doktorze, DZIĘKUJĘ.

    19 2 Cytuj
  • 29 sty 2013

    Witam! A ile kosztuje wizyta u Pana dr. Chmiela?

    13 7 Cytuj
  • 12 kwi 2014

    Witam! Ja również bardzo serdecznie polecam dr. Chmiela!!! Super specjalista i ma rewelacyjne podejście do dzieci :-) A jeśli chodzi o wizytę to miesiąc temu płaciłam 60 zł. Polecam !!!!

    6 2 Cytuj
  • 14 kwi 2014

    Ja rowniez dolaczam sie do tych wszytskich pochwal odnosnie doktora. Tylko on!

    7 2 Cytuj
  • 24 cze 2014

    Witam, mam skierowanie na usunięcie dziecku migdałków. Czy ktoś może mi doradzić gdzie najlepiej udać się z dzieckiem i jaki jest mniej więcej czas oczekiwania na zabieg.

    1 Cytuj
  • 25 cze 2014

    Witam w tamtym roku mój syn miał usunięcie 3 migdała oraz podciecie 2 bocznych zabieg wykonywany był w Bielsku Białej Klinika Św. Łukasza prywatnie koszt 1400 zł ale terminy sa równiez na NFZ krótsze niz w Krakowie ,ale co najważniejsze polecam klinike naprawdę zabieg trwał krótko syn czuł się super w tym samym dniu wypisany do domu .Kraków 1.5 roku natomiast W Bielski niecały 1 rok . trzeba zadzwonic i pytać wszystko mozna znaleźć w internecie tel itp pozdr

    Cytuj
  • 28 cze 2014

    A ja polecam dr Maślanke , żadnego pytania nie pozostawia bez odpowiedzi a najwazniejsze ze przy zabiegu rodzice sa dokładnie poinformowani co i jak. bylismy juz nie jeden raz u niego, jest jeszcze jeden duzy plus,przyjmuje w szpitalu w Myslenicach i nie trzeba płacic.

    11 3 Cytuj
  • 25 kwi 2015

    Mam pytanie, mam skierowanie z synkiem do chirurga i pomyslalam o Maslance czy ma ktos jakis kontakt do niego i wiecie gdzie on przyjmuje? Gdzie trzeba sie rejestrowac na nfz? Czy lepiej prywatnie?

    9 3 Cytuj

Odpowiedz