Forum » Myślenice

chirurg dziecięcy

  • 26 sty 2016

    witam chciałam sie dowiedzieć do dr Chmiela czy jest ten sam tel, co wyżej podajecie i kiedy o których godzinach można dzwonić?

    6 1 Cytuj
  • 27 sty 2016

    dziękuję bardzo za odpowiedź:)

    1 Cytuj
  • 27 sty 2016

    Ja dzwonilam ok 10-11 rano i odebrał. A nr tel miałam od swojej pediatry -niestety juz go nie posiadam(zmiana tel i utrata kontaktów :'()

    1 Cytuj
  • 22 lut 2016

    Witam.Mam z córką skierowania do chirurga dziecięcego na zabieg usunięcia dodatkowej brodawki sutkowej co radzicie NFZ czy prywatnie dr.Chmiel, nie wiem czy robi takie zabiegi prywatnie?

    3 Cytuj
  • 5 sie 2016

    Witajcie próbowałam zadzwonić do doktora Chmiela na numer który tu podjęcie ale nikt nie odbiera od kilku dni :( czy ktoś z Was ma może aktualny? bardzo proszę o pomoc :)

    Cytuj
  • 6 sie 2016
    Mamamichala napisał/a:

    Witajcie próbowałam zadzwonić do doktora Chmiela na numer który tu podjęcie ale nikt nie odbiera od kilku dni :( czy ktoś z Was ma może aktualny? bardzo proszę o pomoc :)

    Doktor jest na urlopie. sprobuj po 17.08 zadzwonic.

    1 Cytuj
  • 8 gru 2016

    Witam czy orientuje sie ktos kiedy i w jakich godzinach dr chmiel przyjmuje? Czy wizyta jest na dana godzine czy za kolejka..musze wybrac sie na wizyte z noworodkiem poniewaz pepuszek jeszcze nie odpadl:( czy mial ktos taki problem?

    1 Cytuj
  • 8 gru 2016

    Trzeba zadzwonić i powiedzieć w czym problem a pan dr już powie co i jak... Przyjmuje na godziny. Czasem jest delikatne opóźnienie jak ma jakiś nagły przypadek. Z całego serca polecam pana dr. Nam baaardzo pomógł :-)

    2 Cytuj
  • 29 cze 2018

    Może warto poszukać na rankingu lekarzy https://ranking.abczdrowie.pl/s/Chirurg%20dzieci%C4%99cy To zawsze opinie wielu ludzi ;)

    3 Cytuj
  • 6 wrz 2019
    taki_gość napisał/a:

    Będziemy jeździć. Obiecujemy :)

    Czekam, aż Endriu cię skrytykuje za to, że zacytowałes jej wypowiedz z linkiem :)

    1 Cytuj
  • Andrzej 6 wrz 2019

    Endrju nie zdążył skrytykować... Daj spokój @Strozaninek, sam przyznaj, że miałem wtedy rację ;)

    1 Cytuj
  • 6 wrz 2019
    Endrju napisał/a:

    Endrju nie zdążył skrytykować... Daj spokój @Strozaninek, sam przyznaj, że miałem wtedy rację ;)

    Nie miałeś. Zwykle czepialstwo z nudów.

    1 Cytuj
  • Andrzej 7 wrz 2019

    Wcale się nie nudziłem. I miałem rację :p

    1 Cytuj

Odpowiedz