Forum » Myślenice

Ciąża gdzie się ubrać

  • 13 kwi 2011

    Też słyszałam o tym sklepie na rzemieślniczej, ale mi akurat udało się trafić na naprawde fajne ciuchy w sklepie odżiezowym zorza nad kurdeszem. ale nie wiem czy dalej tam mozna kupić takie wieksze rozmiary.

    1 Cytuj
  • 14 kwi 2011

    przecież nie o to chodzi , żeby w ciąży wyglądać jak w worku, w rzeczach o dwa rozmiary większych niż zwykle. Po to są sklepy z odzieżą ciążowa, żeby każda przyszła mama mogła cieszyć się swoim stanem i wyglądać kobieco i ślicznie. Prawie w każdym sklepie można kupić tuniczki, pomieszczą nawet spory brzuszek a i po ciąży się przydadzą. Problem zaczyna się gdy trzeba kupić spodnie lub spódnicę. Całkiem niedrogo można kupić na allegro, ale trzeba mieć sporo szczęścia, żeby trafić z rozmiarem.

    Cytuj
  • 22 wrz 2015

    W ciąży też można się modnie ubierać. Kobieta w tym czasie nie powinna rezygnować z modnych ubrań, ale powinna się w nich jak najlepiej czuć. Levi's to znana światowa marka, w której przyszła mama znajdzie modne i wygodne ubrania.

    1 Cytuj
  • Basia 22 wrz 2015

    nie każdego stać na Levis

    7 Cytuj
  • 26 paź 2015

    Ciężko u nas coś fajnego znaleźć jedynym ratunkiem są sklepy internetowe np tutaj http://ekskluzywna.pl/odziez-ciazowa sporo fajnych ciuchów na ciążowe brzuszki.

    1 Cytuj
  • 26 paź 2015

    Odzież ciążową polecam w sklpie C&A. Fajnie się nosi - ceny też przyzwoite

    Cytuj
  • Karol 21 lut 2017

    czy jest gdzieś w Myślenicach sklep z odzieżą ciążową??

    Cytuj
  • 22 lut 2017
    serwisujemysprzet napisał/a:

    czy jest gdzieś w Myślenicach sklep z odzieżą ciążową??

    Po co ci daj spokój ja jestem w 7 mc ciąży i ani jednej rzeczy nie mam ciazowej teraz jest taka moda że nie trzeba przeplacac bo ciazowe.... czarne getry dluzsze topy i modny blezer i gotowe....

    4 2 Cytuj

Odpowiedz