Forum » Myślenice

GDZIE KUPUJECIE PIECZYWO?

  • 6 sie 2010

    Temat który niebył poruszany na forum!!! Są wędliny |stare ale są|, pojawiają się ubrania nowe i na wagę, częsci motoryzacyjne, a niema tego co mamy codziennie w buzi!! Więc tak kupowałem do wczoraj pieczywo z gs ale znalazłem w dwóch bułkach 2 zapieczone osy więc przeżuciłem się na dom chleba i powiem że wyroby są smaczne! a z tymi bułkami to jaj niebęde robił bo po co gonić do sanepidu czy gdzieś

    6 4 Cytuj
  • 6 sie 2010

    Bardzo dobre pieczywo można kupić w piekarni Sidora – w szczególności polecam bułki chłopskie (z niewiadomych powodów niedostępne w soboty). Co do oceny pieczywa z Domu Chleba to niestety nie smakuje mi. Widać ze to piekarnia przemysłowa i odbija się to na smaku pieczywa.

    3 3 Cytuj
  • 6 sie 2010

    Ja chleb kupuję ze Złotego Kłosa (szefa okrągły), natomiast na codzień drożdżówki w Domu Chleba, bo najbliżej w przerwie z pracy jest.

    2 1 Cytuj
  • 6 sie 2010

    Bardzo dobre pieczywo jest w Janie.Także spotkałam sie z pysznym chlebkiem okrągłym na ulicy Rzemieślniczej w tym nowym budynku. Świeżutki, super smak i nie wysycha w ten sam dzień. Polecam.

    1 Cytuj
  • 6 sie 2010

    nie jem pieczywa wcale...

    4 3 Cytuj
  • 6 sie 2010

    Też nie jem pieczywa ale dla reszty rodzinki kupuję zawsze u Sidora : Chleb pszenny lub słoneczny lub pasterski.

    fg W Janie są dwa stoiska z chlebem : Sidora i bodajże Złoty kłos...

    2 2 Cytuj
  • 6 sie 2010

    tez macie problemy przy takiej pogodzie pieczywo??

    2 4 Cytuj
  • 8 sie 2010

    A czy ktoś wie gdzie można kupić dobry żytni chleb robiony na zakwasie ? Chleb przygotowywany z zakwasu jest najzdrowszy, bo przygotowywany tradycyjną metodą, która niestety wymaga dłuższego procesu produkcyjnego. Pozostałe chlebki to niestety masowy produkt na spulchniaczach, które niewiele mają wspólnego z chlebem.

    1 Cytuj
  • 8 sie 2010

    Spróbuj u Sidora. Mają tam taki żytni na zakwasie z foremki. Mi smakuje:-))

    2 2 Cytuj
  • 8 sie 2010

    Ja pieczywo kupuję w piekarni.

    1 3 Cytuj
  • 8 sie 2010

    [quote=Zbieracz Parasoli]Ja pieczywo kupuję w piekarni.[/quote] TO masz szczęście że teraz niema PRL-u bo Byś kupował albo dostawał w sklepie z gwozdziami!!

    5 1 Cytuj
  • 8 sie 2010

    Tak? Nie wiedziAłam.

    1 2 Cytuj
  • 10 sie 2010

    Bardzo dobre pieczywo robione na zakwasie można kupić na ul reja cukiernia Magda sama chętnie tam chodzę po chleb kminkowy i żytni mniam

    1 2 Cytuj
  • 10 sie 2010

    z bardzo lubie drożdzówki od Dziadkowca. a z Domu Chleba najbardziej smakuje mi chleb Nowowiejski i bułki chłopskie.
    U Sidora nie kupuje.
    W złotym kłosie zdarzyło mi sie kilka razy kupic bułki - ujdą.

    3 Cytuj
  • 8 wrz 2010

    w sklepie:P

    3 Cytuj
  • 8 wrz 2010

    [quote=Smakosz]Spróbuj u Sidora. Mają tam taki żytni na zakwasie z foremki. Mi smakuje:-))[/quote]

    Jak Sidor ma chleb na zakwasie to ja jestem biskup.

    4 4 Cytuj
  • 8 wrz 2010

    Przeprowadziłeś destylację składników?

    4 Cytuj
  • 8 wrz 2010

    Kolekcjonerze Parasoli, chyba krótko żyjesz, żeby odróżnić chleb na zakwasie od tych spulchniaczy jakie używają dzisiaj "piekarze" i żeby wiedzieć jak długo "zjadliwy" był chleb na zakwasie..

    2 Cytuj
  • 8 wrz 2010

    Najlepsze wg mnie pieczywo jest w piekarni/cukierni Magda na ul reja. Polecam

    1 Cytuj
  • BEata 8 wrz 2010

    rzadko chleb jadam, a jak juz to orkiszowy od Sidora ;]

    1 2 Cytuj
  • 8 wrz 2010

    W Myślenicach nie ma chleba na zakwasie, ani Sidor, ani Dobczyce. W Krakowie polecam Piekarnię Mojego Taty jest drogi ale warto go jeść. Spróbujcie i porównajcie z myślenickimi chlebami. Nie ma skali.

    1 3 Cytuj
  • 9 wrz 2010

    W Myślenicach chleb na zakwasie jest na Reja w "magdzie"

    1 Cytuj
  • 9 wrz 2010

    A mi tam smakuje chleb z Gs-u maja ładny kształt,dobry smak ;) Polecam

    2 2 Cytuj
  • 9 wrz 2010

    Rzeczywiście żytni od Sidora jest bardzo smaczny, ale podejrzanie zbyt wyrośnięty. Nie mniej jednak to najlepszy chlebek jaki kupiłem w Myślenicach.Dzięki za rekomendację.

    1 1 Cytuj
  • 9 wrz 2010

    "Rzeczywiście żytni od Sidora jest bardzo smaczny, ale podejrzanie zbyt wyrośnięty. Nie mniej jednak to najlepszy chlebek jaki kupiłem w Myślenicach"

    Dzisiaj chemia jest tak rozwinięta, że podniebienia są w siódmym niebie, gorzej z żołądkami i innymi narządami..

    3 Cytuj

Odpowiedz