Forum » Myślenice

krzyz na rynku: hipotetycznie mozliwe

  • 9 sie 2010

    Nie widzę żadnego powodu, dla którego ten krzyż musi być przeniesiony. Nikomu nie przeszkadzał, az nie spodobał się Komorowskiemu, który kazał go zabrać. No i przez taką arogancję władzy doszło do skandalu. Chcieli zlikowidować jeden krzyż bedzie ich 10, taka jest Polska, kto tego nie wie niech się przeniesie do Moskwy lub Brukseli.

    Cytuj
  • 9 sie 2010

    Drodzy rodacy, drodzy warszawiacy. Brońcie krzyża od Giewontu do Bałtyku - powiedział Jan Paweł II.

    Niestety nie mogę być w Warszawie, ale będę się modlił za obrońców krzyża.

    Cytuj
  • 9 sie 2010

    w naszym katolickim kraju codziennie tysiące samochodów i miliony butów rozjeżdża i rozdeptuje sKRZYŻowania to dopiero profanacja

    Cytuj
  • 9 sie 2010

    proponuję przed wejściami do siedzib pis i ich członków umieścić krzyże tak by nie mogli wejść ani wyjść i niech spróbują usunąć te krzyże bezbożnicy

    Cytuj
  • 9 sie 2010

    e ty "helloł" papieżowi to chodziło o obronę wiary ,którą krzyż reprezentuje a nie o obronę jakiś tam drewienek zbitych na krzyż ,bo niedługo to wszystko co się krzyżuje będzie nie do ruszenia

    Cytuj
  • 9 sie 2010

    a co będzie z bólem krzyża może nie będzie bolał??

    Cytuj
  • 9 sie 2010

    Do: poinformowany

    Jak Ty drewienka zbite na krzyż uważasz za nic, to nie ma sensu dalej z Tobą dyskutować ...

    Cytuj
  • 9 sie 2010

    Już nie długo będą wyrywać krzyże przy polnych drogach, kapliczkach.

    WARA OD KRZYŻA !

    Cytuj
  • 9 sie 2010

    Przesadzacie. Przecież temu krzyżowi nic się nie stanie, kompletnie nie rozumiem tej złości ze strony obrońców krzyża. Czy oni chcą go zniszczyć? NIE, Czy oni chcą go spalić? NIE, czy oni chcą go wyrzucić na śmieci? NIE, po prostu chcą przenieść go do Kościoła, żeby móc tam przy nim się modlić. Czy miejsce jest aż tak ważne? Czy przypadkiem Biblia nie mówi, żeby modlić się w ukryciu, a nie na pokaz?
    Jesteście chrześcijanie od siedmiu boleści...

    Cytuj
  • 9 sie 2010

    Wyluzujcie trochę,nie dajcie się wpuszczać w maliny.
    Idealny temat do odwrócenia uwagi od podwyżki podatków i nadchodzącego kryzysu.

    Cytuj
  • 9 sie 2010

    drogi gosciu:)
    gdybys miał(a) troszke oleju w głowie to uwaznie czytajac dowiedzialas bys sie ze nie popieram pisu, a tym bardziej po :)
    wiec nie pisz farmazonow ze jestem za po;)
    jesli chcesz pogadac to sie zaloguj, z takimi niezalogowanymi pionkami nie dyskutuje:)
    czytaj uwaznie i nie pisz dennych postów:)
    ja za po buhahhahaha kpina:)
    powiedzialem jasno ani pis ani po :)

    Cytuj
  • 9 sie 2010

    Wy tu wszyscy piszący, napiszcie mi czy przechodząc koło krzyża, figurki, kościoła, kapliczki, robicie znak krzyża?
    A jak myślicie czy w tym tłumie w Warszawie ludzie broniący krzyża, to prawdziwi katolicy(miłujcie jaki i ja was umiłowałem), czy pomogli by bliźniemu, czy prędzej wbili nóż w plecy.
    Bóg i wiara nie mają nic wspólnego z sytuacją jaką mamy pod pałacem prezydenckim.

    p.s. Jestem katolikiem praktykującym i nie podoba mi się że krzyż stał się orężem w rękach polityków tak z jednej jak i drugiej strony, ale nie podoba mi się też, że wojują nim religijni fanatycy.

    Cytuj
  • 9 sie 2010

    oglądam tv jest fajny transparent "Jest krzyż, jest impreza" super!!!!!!!!!!!!

    Cytuj
  • 9 sie 2010

    Jan Paweł II "Nie wstydżcie się tego Krzyża....!" Krzyż to symbol polskiego patriotyzmu, odwiecznej walki z okupantem, germanizacją, rusyfikacją, komunizmem i każdym wrogim dążeniem do zlikwidowania polskości i wymazania Polski z mapy świata.

    Tylko motłoch i zaślepiona POcką nienawiścią tłuszcza może tego nie rozumieć.

    Jeśli i krzyż zlikwidują, to będzie znak, że z Polski nie ostał się kamień na kamieniu.

    Cytuj
  • 9 sie 2010

    Przebrany za papieża mężczyzna zaczął pozdrawiać z balkonu na jednym z budynków przy Krakowskim Przedmieściu stojące poniżej tłumy. Odpowiedziały mu ogromne oklaski.

    Cytuj
  • adzygmunt 9 sie 2010

    Kiedyś po wyjściu z samolotu...
    Potem był proces i komisje.
    Tego pana czeka to samo?

    Cytuj
  • 10 sie 2010

    Nie wiem czy zauważyliście, że sprawa z krzyżm zasłoniła info o dodatkowym punkcie procentowym do Vat-u? Dobrze to sobie obmyślili:)

    Cytuj
  • 10 sie 2010

    Proszę Was, obrońcy krzyża, krzyżacy, jak Was zwał, nie mówcie że zajmujecie się bronieniem krzyża! Mówicie że to obrona, ale zgadzacie się żeby usunąć krzyż a postawić pomnik. Czyli co? Dla katolików, obrońców krzyża ważniejszy jest świecki pomnik, który można zdobyć dzięki wymianie krzyża? Wstyd i hańba dla każdego szanującego miejsce śmierci Jezusa. Jeśli już macie bronić krzyża, to nie opozwalajcie go ruszyć- wtedy jest obrona. A nie piszcie krzyż za pomnik bo to profanacja.

    Cytuj
  • 10 sie 2010

    WARSZAWA:

    PARADA GEJÓW I LESBIJEK - TAK

    KRZYŻ - NIE

    w jakim kraju my żyjemy ?

    Cytuj
  • 10 sie 2010

    Apeluję o usunięcie krzyża sprzed Pałacu Prezydenckiego!!! Ponadto z Giewontu, Placu Piłsudskiego, Placu Trzech aż!!! Krzyży, oraz wszystkie kapliczki i krzyże przydrożne w Ojczyźnie naszej! Ponadto postuluję na wszystkich sKRZYŻowaniach wprowadzić ronda lub usytuować je pod znacznym skosem (najmniej 45 stopni:)! Ponadto wystosować kategoryczne ultimatum do państw i miast, które w barwach swoich flag bądź herbów ośmielają się umieszczać ten wraży symbol z kategorycznym życzeniem usunięcia go jak najszybciej!!! I wreszcie stanowczo domagam się usunięcia ze znaku MCK i PCK symboliki krzyża oraz flagi UE "wieńca z gwiazd dwunastu" albowiem wywołuje jednoznaczne, negatywnie religijne konotacje i niepokój całej postępowej populacji pozytywnie odróżniającej się wśród wszelakiej maści ciemnogrodzian, oszołomów , fanatyków i heteroseksualnych dewiantów oraz zastąpić go wizerunkiem wibratora lub innego praktycznego urządzenia bądź pary homoseksualnej na tęczowym tle jako jedynie słusznej drogi i koncepcji rozwoju ludzkości!

    Cytuj
  • 10 sie 2010

    Mogło by się to już skończyć!!

    Cytuj
  • 10 sie 2010

    Trochę więcej rozrywki:

    http://www.youtube.com/watch?v=CCK6nXktwlk

    Cytuj
  • 12 sie 2010

    Super temat dla dyspozycyjnych mediów dla odwrócenia uwagi od podwyżki vat,rabunku z OFE i ogólnego bałaganu i niekompetencji.

    Cytuj

Odpowiedz