Forum » Myślenice

Hydraulik

  • 10 sie 2010

    Czy ma ktoś namiary na jakiegoś hydraulika w Myślenicach?

    Cytuj
  • 10 sie 2010

    A koniecznie w myślenicach??
    acha i czy ma być tani czy ma być dobry :)

    1 Cytuj
  • 10 sie 2010

    Niekoniecznie w Myślenicach. I tani i dobry :)

    1 Cytuj
  • 10 sie 2010

    Żaden hydraulik nie jest tani , a już na pewno nie ten dobry!!! :P

    4 Cytuj
  • 10 sie 2010

    a chodzi Ci o hydrualika z prawdziwego zdarzenia? Czy moze po prostu dobrego kochanka, gdy meza nie ma?:D

    1 4 Cytuj
  • 15 sie 2010

    Ja polecam Pana Bogdana Węgrzyna z polanki, produkuje piece na ekogroszek stasznie ekonomicznie, a instalacje CO jak zrobi to jest fest

    1 1 Cytuj
  • 23 lis 2010

    super że na cały wątek jest jeden namiar ;) ja przeszukałam google i nic jeden instalator ogłasza się na cały powiat.! Jakby pan Andrzej był zajęty prosze podzućcie kilka jeszcze namiarów bo akurat muszę zrobić CO więc z góry dzięki za namiary kogo polecacie :)

    1 Cytuj
  • 23 lis 2010

    ja polecam pana franka hydraulika. znalezc go mozna w bloku nr 4. firma re mad czy cos takiego.naprawde solidny i dobry hydraulik

    1 2 Cytuj
  • 23 lis 2010

    No i super teraz mam przynajmniej jakiś wybór moge podzwonić i popytać o terminy :) wielkie dzieki i oczywiście nadal kolejne namiery mile widziane bo jestem osobą która lubi porównać kilka ofert zanim jakąś wybierze :)

    i do "mieszkańca46" w bvloku nr 4? ale na osiedlu czy jakieś ulicy bo bloki w myślenicach to zdaje się też słowackiego, reja, mickiewicza ;)

    2 Cytuj
  • 29 lis 2010

    Ja polecam i to bardzo Pana Bogdana z Polanki, zajmuje się Hydrauliką i produkuje Piece na Eko-groszek z Podajnikiem. SUPER FACHOWIEC i tani :)

    6 3 Cytuj
  • 3 wrz 2013

    JA POLECAM kRZYSZTOFA Z BYSINY

    4 3 Cytuj
  • Andrzej 2 lut

    Odsświeżam temat bo ostatni wpis sprzed 11 lat...

    1 Cytuj

Odpowiedz