Forum » Myślenice

Niania w Myślenicach

  • 21 sie 2010

    Witam,
    Zastanawiam się nad wynajęciem niani dla dziecka. Jednak nie mam pojęcia ile w Myślenicach kosztuje opiekunka? Jeśli ktoś orientuje się ile za godzinę płaci się średnio niani proszę o informację. Z góry dziękuję i pozdrawiam!

    9 4 Cytuj
  • 21 sie 2010

    Nie wiem jakie są stawki w Myślenicach, ale właśnie szukam pracy i mogę się tu zareklamować :) mam 22 lata i mieszkam w Myślenicach. Chętnie podejmę się opieki nad dzieckiem.

    2 2 Cytuj
  • 21 sie 2010

    coś koło 7- 10 złotych za godzine, ja również szukam pracy ;) Opiekowałam się dziećmi.

    4 3 Cytuj
  • 30 sie 2010

    Ja płaciłam opiekunce 4 zł za godzine- więc nie ma określonej stawki za godzine...

    2 40 Cytuj
  • 12 cze 2012

    Chętnie zaopiekuję się dzieckiem z myslenic i okolic na okres wakacji i września. Wcześniej opiekowałam się dziećmi w wieku od 2 miesiące do 4 lata. Mam 20 lat skończyłam liceum o profilu pedagogiczno - społecznym. Obecnie kończę studium opiekuna medycznego. W razie pytań proszę dzwonić 508892543 bądź pisać gosia__@op.pl

    3 1 Cytuj
  • 12 cze 2012

    Ja płaciłam 6 zł na godzinę przez pierwszy miesiąc tzw okres próbny, a potem 7 zł. Srednio opiekunka miesięcznie wychodziła mnie 700-800zł, a byłam bardzo zadowolona z niej.

    3 18 Cytuj
  • 12 cze 2012

    dajcie babce i po kłopocie

    20 8 Cytuj
  • 11 sty 2013

    Poprosze o namiary na sprawdzone nianie na adres anna.pachura@wp.pl

    2 4 Cytuj
  • 13 sty 2013
    gość: ziomos142a napisał/a:

    dajcie babce i po kłopocie

    a cóż to za tekst! co to jest ; Babka!? musi? nie musi! sama mam 6 wnucząt i gdyby mi "kazali" to bym sie wypięła... jak przepraszam "produkowali" to mnie nie wołali...wiec jak mam czas i OCHOTĘ albo jest nagła jakaś sytuacja. Nie wiem, kto to napisał: dajcie babce.... ech...żal człowieka

    21 23 Cytuj
  • 24 sty 2013

    tak się zastanawiam kto płaci swojej niani 4 zł? - chyba młodszej siostrze - bo ja bym się wstydziła tyle zaproponować komuś obcemu. Opiekunka do dziecka ma takie same prawa jak inny pracownik, czyli przynajmniej najniższa krajowa + ubezpieczenie, bo chyba niektórzy nie rozumieją że to też praca

    46 6 Cytuj
  • 25 sty 2013

    niania....kobiety zastanówcie się zanim kogoś przyjmiecie do pilnowania swoich pociech, bo później może się okazać, że nie tylko pilnuje dzieci a i opiekuje się Waszym mężem!!!!

    10 25 Cytuj
  • 25 sty 2013

    iskierka24 zgadzam się z Tobą - przykre ale prawdziwe, i właśnie o to chodzi by niania nie chciała sobie dorobić do tych 4 zł w jakiś inny sposób

    5 12 Cytuj
  • 25 sty 2013

    Drogie Panie narzekacie na nianie a żadna z was nie pomyśli że jeśli szanowny mąż jednej czy drugiej nie byłby zainteresowany to by nic nie było. Przecież wasi mężowie nie są do niczego zmuszani jeśli już zdradzaja to świadomie a wy na nianie od razu mówicie. Może trzeba się na męzu skupic co robi. zawsze winna jest osoba trzecia ale swojej się nie widzi. To tylko życie i jedna niani jest uczciwa sumienna itd a druga szuka czegos wiecej nic sie na to nie poradzi. a co do 4zł to karygodne, chcecie żeby ktos sprawował konkretna opieke nad waszymi dziecmi, macie wymagania wszelakie i chcecie płacic 4zł. ja bym sie wstydziła. ciekawe czy któras z pan by poszła pracowac za 4zł i zechciała zyc potem za 600 czy 700 zł mc. miec na dojazd na jedzenie itd. Naprawde niektórzy są niepoważni, a nianie które sie godzą na 4zł same sobie robią krzywde.

    30 5 Cytuj
  • 25 sty 2013

    Ja miałam opiekunkę do dzieci prawie 3-lata w domu.Niesamowita dziewczyna we wszystkim mi pomogła,potrafiła przygotowac obiad,posprzatać,wyprasować o nic jej nie musiałam prosić.Nigdy nie chciała usiąść aby odpocząć jak dzieci spały.Moj mąż uważał że chodz nie pracuję a na swiat przychodzi nasze trzecie dziecko należy mi się pomoc(życze kazdej takiego męża).I znalazłam (na początku się trochę obawiałam zostawić jej samej z dziecmi).A pozniej mogłam jechać na zakupy do Krakowa,iść do kosmetyczki czy fryzjera,wogóle nie odczułam że man troje dzieci.Sajgon był dopiero w weekendy ,kiedy sami się nimi zajmowalismy.Płaciłam 7zl za godzinę a pózniej 8zł.Moje dzieci ją uwielbiały miła serce do nich,potrafiła zorganizować im czas zabawy.

    11 8 Cytuj
  • 25 sty 2013

    Ja miałam opiekunkę do dzieci prawie 3-lata w domu.Niesamowita dziewczyna we wszystkim mi pomogła,potrafiła przygotowac obiad,posprzatać,wyprasować o nic jej nie musiałam prosić.Nigdy nie chciała usiąść aby odpocząć jak dzieci spały.Moj mąż uważał że chodz nie pracuję a na swiat przychodzi nasze trzecie dziecko należy mi się pomoc(życze kazdej takiego męża).I znalazłam (na początku się trochę obawiałam zostawić jej samej z dziecmi).A pozniej mogłam jechać na zakupy do Krakowa,iść do kosmetyczki czy fryzjera,wogóle nie odczułam że mam troje dzieci.Sajgon był dopiero w weekendy ,kiedy sami się nimi zajmowalismy.Płaciłam 7zl za godzinę a pózniej 8zł.Moje dzieci ją uwielbiały miała serce do dzieci,potrafiła zorganizować im czas zabawy.

    6 5 Cytuj
  • 25 sty 2013

    Wg przysłowia "jak suka nie da pies nie weźmie".

    9 25 Cytuj
  • Anna 24 kwi 2013

    Moim zdaniem powinno być 10zł, bo sama jestem nianią i sam dojazd kosztuje.

    13 6 Cytuj
  • 24 kwi 2013

    ... z całym szacunkiem ale to nie jest jedyna praca, do której trzeba dojeżdżać :)
    8zł/h dla nianii to rozsądna kwota.

    13 5 Cytuj
  • 6 cze 2014

    bardzo proszę ava74 o namiary na tą nianie mój email to kasiaziemba@vp.pl

    2 2 Cytuj
  • 7 cze 2014

    Ja również mogę się tutaj zareklamować ;) obecnie opiekuję się 3 letnią dziewczynką, ale niestety od września idzie do przedszkola i właśnie od tego okresu poszukuje pracy. Na godzinę zarabiam 9 zł, we wcześniejszej pracy zarabiałam 8.5. Pozdrawiam

    2 4 Cytuj
  • Tomasz 8 cze 2014

    Madzia dam ci 10 zł jak się mną zaopiekujesz:)

    7 6 Cytuj
  • 8 cze 2014

    Jesli jestes w wieku 0-5 to chetnie :-)

    10 1 Cytuj
  • 9 cze 2014

    Dla zainteresowanych.
    Jestem 33-letnią kobietą ,szukającą pracy jako niania.Mam doświadczenie w opiece nad dziećmi.Zajmowałam się trójką małych dzieci.Zainteresowane osoby proszę o kontakt;mail;bejakbasia@interia.pl

    11 1 Cytuj
  • 12 cze 2014

    średnio od 6-10zł

    9 2 Cytuj
  • 2 lip 2014

    ava74.bardzo proszę o dane tej opiekunki ,co u Pani pracowała,lub jeśli ma ktoś namiary na inne sprawdzone opiekunki.
    Raczej proszę o namiary na nianie ,które same mają dzieci,uważam bowiem że to najlepsze rekomendacje.
    .Mój email;kolodziej126@interia.pl

    15 1 Cytuj

Odpowiedz