Forum » Myślenice

Niania w Myślenicach

  • 13 lip 2014

    Witam :) Poszukuję opiekunki od września do 7 mś dziewczynki, okolice Myślenic. Proszę o kontakt zainteresowanych asiurka82@interia.pl
    Pozdrawiam

    6 6 Cytuj
  • 23 wrz 2014

    Bardzo proszę Panie które mają nianie,o podanie stawki jaką płacą swoim nianią .
    Do tej pory podawałam stawkę 7-8 zł,lecz nikt się nie odzywa.
    Czy to za dużo?

    8 1 Cytuj
  • Manuela ******* 23 wrz 2014

    Co prawda nie mam Niani ale sama nią jestem :) Osobiście pracuje jako niania już 5 lat (właściwie ost tydzień pracy z"moimi" dziećmi i poszukuje dalej:)) teraz moja stawka godzinowa wynosi 7,50 zł:) i jestem bardzo zadowolona tym bardziej jak praca jest od pon-pt to pensja jak dla mnie wystarczająca :) Wszystko zależy od tego jakie się ma ambicje - ja uważam ze lepiej mieć prace za mniejsze pieniądze ale żeby była niż żeby nie pracować wogole:) Może dodatkowo napisze ze zaczynając miałam stawkę 5 zł/godz i to było po 5 godz dziennie czasem 4,5 godz :)

    3 6 Cytuj
  • Tomasz 23 wrz 2014

    Ja tam bym nie ufał niani, najpierw to bym zamontował kamerki na okresie próbnym :)

    5 15 Cytuj
  • 11 lis 2014

    Witam! Poszukuję opiekunki do mojej rocznej córki, praca dorywczo 2 - 3 dni w tygodniu. Jeżeli znają Państwo osoby godne zaufania proszę o kontakt barteczkoania@gmail.com

    8 1 Cytuj
  • 16 cze 2015

    Witam. Mam 19 lat i poszukuję pracy na wakacje. Uczęszczam do technikum ekonomicznego. Zajmowałam się często chłopcami w wieku 2 oraz 3 lat. Jestem osobą odpowiedzialną i pracowitą. Bardzo lubię dzieci. Mogłabym także sprzątać. Kontakt : il96@wp.pl pozdrawiam :)

    1 Cytuj
  • 3 lis 2015

    Szukam do pomocy w domu i do dzieci pełny etat od zaraz Myślenice panią do 43 lat uczciwa i kochająca dzieci 6zl za godz.z dośw.

    2 23 Cytuj
  • 3 lis 2015

    6 zł za godzinę pełny etat niewolnicy to chyba żart !

    21 1 Cytuj
  • 3 lis 2015

    No wlasnie 6 zl? Porazka

    17 1 Cytuj
  • 3 lis 2015

    A dlaczego do 43 lat? Przyznam ze oslupialam.

    18 1 Cytuj
  • 4 lis 2015

    Widocznie to jakaś młoda siksa pisała , której wydaje się , że wiek 43 lata to już emerytura.A praca za 6zł za godzinę, przy cudzych dzieciach i jeszcze sprzątanie ? To rzeczywiście żart.

    Ciekawe ile tych dzieci jeszcze owa pani posiada?

    17 4 Cytuj
  • 4 lis 2015
    Antidotumone napisał/a:

    Szukam do pomocy w domu i do dzieci pełny etat od zaraz Myślenice panią do 43 lat uczciwa i kochająca dzieci 6zl za godz.z dośw.

    Może być ciężko, ja mam panią w wieku 50 l do moich dwóch maluchów (trzeci w szkole) i płaciłam jej w zeszłym roku 10 /h a od Września 12 zł/ h - dzieci w wieku 1,5 oraz 3 lata.
    Niestety wiem że za dwójkę to nie dużo ale na więcej mnie nie stać a pani świetna - wesoła, tańczy, śpiewa, opowiada bajki- dzieci ją kochają, czasem mam wrażenie że ma więcej energii ode mnie!

    15 2 Cytuj
  • 5 cze 2016

    Witam, czy są tu jakieś nianie, które obecnie poszukują pracy?

    4 1 Cytuj
  • 5 cze 2016
    Ava74 napisał/a:

    Ja miałam opiekunkę do dzieci prawie 3-lata w domu.Niesamowita dziewczyna we wszystkim mi pomogła,potrafiła przygotowac obiad,posprzatać,wyprasować o nic jej nie musiałam prosić.Nigdy nie chciała usiąść aby odpocząć jak dzieci spały.Moj mąż uważał że chodz nie pracuję a na swiat przychodzi nasze trzecie dziecko należy mi się pomoc(życze kazdej takiego męża).I znalazłam (na początku się trochę obawiałam zostawić jej samej z dziecmi).A pozniej mogłam jechać na zakupy do Krakowa,iść do kosmetyczki czy fryzjera,wogóle nie odczułam że man troje dzieci.Sajgon był dopiero w weekendy ,kiedy sami się nimi zajmowalismy.Płaciłam 7zl za godzinę a pózniej 8zł.Moje dzieci ją uwielbiały miła serce do nich,potrafiła zorganizować im czas zabawy.

    Za 8 zł niania i sprzątaczka wstyd się kobieto tak pisać.

    18 2 Cytuj
  • 5 cze 2016

    Za 8 zł to wstyd taka cene proponowac nawet

    15 3 Cytuj
  • 5 cze 2016

    buhahahah do 43 lat i to za 6 zeta to nawet u mnie w zahrystiii mom mlodsze i freeebe

    6 6 Cytuj
  • 29 lip 2016

    Dzień dobry,
    Poszukuję niani do dziecka 3-letniego, 2-3 razy w tygodniu do 3 godzin (tylko do końca wakacji). Proszę o wiadomość na adres: iwonasow@gmail.com

    1 Cytuj
  • 29 lip 2016
    celineczka napisał/a:

    Za 8 zł niania i sprzątaczka wstyd się kobieto tak pisać.

    Masakra !!Na fryzjera, kosmetyczke i zakupy w krakowie bylo a zeby docenic kobiete ktora poniekad wychowuje Twoje dzieci to juz nie tylko 8 zl na godz. Boze widzisz i nie grzmisz...

    14 2 Cytuj

Odpowiedz