Forum » Myślenice

BUSY NA OSIEDLU TYSIĄCLECIA !!!

  • 21 sie 2010

    Mam pytanko czy nie przeszkadzają Wam Busy na oś 1000 lecia pomiędzy 18 a 19 ? Miał tam być przystanek przelotny a okazuje sie że to przystanek postojowy ale nie dla jednego a dla 3 a nawet 4 busów , utrudniaja wyjazd z parkingu /niedaj boże żeby wyjezdzała kobieta wtedy panowie kierowcy maja niezły ubaw ale sie nie przejada/ Komu jeszcze przeszkadzają busy ???

    1 Cytuj
  • basia 21 sie 2010

    Kobieto daj spokój, wiesz ilu ludzi z tamtąd odjeżdża?? Może zmień mniejsce parkowania bo tak mi się wydaje że to chyba z ciebie sie śmieja jak parkujesz

    2 Cytuj
  • 21 sie 2010

    beda sie smiac bo tak jezdzicie i ja tez bym chcial sie posmiac wiec ja tez sobie stane i poczeka az ktoras bedzie wyjezdzac :P

    Cytuj
  • 5 wrz 2010

    PRZYSTANKI NA OSIEDLACH SĄ OK, TEN KTO NIE DOJEZDZA DO PRACY DO KRAKA, TYLKO WOZI SIE PO MYŚLENICACH, NAWET NIE ZDAJE SOBIE SPRAWY JAK WAŻNE SĄ TE PRZYSTANKI DLA NIE POSIADAJĄCYCH PRAWKA. ZAUWAŻYŁEM ŻE KIEDYŚ JEDEN Z GOŚCI MAJĄCY MOŻE NIECAŁE 10 MINUT DO PRACY ( AKURAT ZNAM GO Z WIDZENIA, PRACUJE W SAMYM CENTRUM MIASTA, NA RYNKU, STRASZNIE WYGRAŻAŁ TYM BIEDNYM BUSISTOM.

    1 Cytuj

Odpowiedz