Forum » Myślenice

Gdzie ubezpieczyć samochód?

  • 24 sie 2010

    Witam!

    Nieuchronnie zbliża mi się termin zapłaty OC, a że na zniżki nie mam co liczyć, ba nawet podejrzewam tak zwane ZWYŻKI ;) chcę poszukać jak najtańszej opcji. Do jakiej agencji najlepiej podejść???

    POZDR.

    1 Cytuj
  • adzygmunt 24 sie 2010

    Od lat jestem w Hestii i nie narzekam. Może dlatego, że nie miałem stłuczki?
    Ale raz nie mogłem wyjechać z garażu pod stromy wyjazd, asistans był za pół godziny!

    1 1 Cytuj
  • 24 sie 2010

    Iris, dlaczego od razu podejść. Ja ubezpieczam samochody przez telefon(siedem czwórek)przy moim litrażu dostałem najlepsze warunki właśnie w linku. Można podchodzić sceptycznie do takiej formy, ale zadzwoń i przekonaj się.

    1 Cytuj
  • 24 sie 2010

    zależy jak leży, ile masz lat, ile prawko, jakie auto, rok, pojemność, rodzaj itp, itd :) z tym jak z szukaniem prezentu pod choinkę, czasem i skarpetkami obleci :) a impreza się uda hehe

    1 Cytuj
  • 25 sie 2010

    najtańsze w mieście to zdecydowanie MTU o szczegóły zapytaj w Myślenicach na poczcie! naprawde warto mi zostało w kieszeni 170zł w porównaniu z poprzednią Wartą

    2 Cytuj
  • 25 sie 2010

    Ja ubezpieczam w Hestii na Kazimierza w agecji :) i też nie narzekam... Dziewczyny fajnie doradzają i szukają rzeczywiście najtańszej opcji ;)

    1 Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 25 sie 2010

    Ej, dziewczyno, ej, niebogo,
    Jakies wojsko pedzi droga,
    Skryj sie za sciany, skryj sie za sciany,
    Skryj sie, skryj! Skryj sie, skryj!

    Szanowni mieskańcy!
    Istniejo rużne sposoby na zaprzespieczenie samohodu. Natenprzykład zapłacenie piniomdz na OC albosz AC. Jednakowosz morzna ruwnierz zaprzespieczyć samochud na inszy sposub popoprzez zaparkowanie onego na płycie rynku miast Myślenice, popod znakiem zakaz parkowania dla samohoduw. So one tam przespieczne pod okiem miejski strarzy miast Myślenice, Policji miast Myślenice i kamery monitorimgu miejskiego gdzie niehby kturen sprubował zaprzepaszczyć kradzierzo albo porysowaniem maski!
    Najwarzniejsze rze i sam Pan Burmiszcz pilnuje razzaczas podhodzomc do okna gabinetu albosz dzwoniomc do Pana Staszka - Panie Staszku a niehrze Pan wyskoknie z redakcji obluknomć czy so bezpieczne samohody mieskańcuw!
    Zasie znaki rze niedozwolono parkowania surzo dla odstraszenia mieskańcuw innyh miast.
    pozdrawiam
    Zdzichó

    1 4 Cytuj
  • 17 sty 2011

    MTU faktycznie najtańsze, ale z nimi trzeba baaardzo ostrożnie. Ja sprawę skierowałem do Rzecznika.

    1 1 Cytuj
  • 17 sty 2011

    To zależy jakie ubezpieczenia.
    Jeżeli OC to faktycznie można oszczędzać...kosztem innych.
    Jednak AC to raczej nie ma co sobie samemu kłaść kłody pod nogi. Według mnie PZU lub Aviva mają teraz najlepsze ceny! (tak PZU o dziwo jest teraz bardzo konkurencyjny)

    1 1 Cytuj
  • 19 sty 2011

    Po zapłaceniu bardzo wysokiej rekalkulacji naliczonej przez MTU - moim zdaniem niesłusznie - poszukuję jakiegoś gruntownie najtańszego OC dla samochodu typu van z silnikiem powyżej 2 l. Może ktoś zna jakieś ciekawe rozwiązanie i się nim podzieli? Sprawdziłem, wydaje się, większość towarzystw, oprócz PZU i przy moich zniżkach ciężko zejść poniżej tysiaka.

    1 Cytuj
  • 19 sty 2011

    nie wiem ile płacisz ale ja w MTU przy 1,6 i 110KM płaciłem jakieś 230 w tym NW, a przy 1,9TDI chyba 290 albo 310 bo nie pamiętam. Przy max zniżkach dla 2,0 samo OC wychodzi w okolicach 500zika

    http://ipolisa.pl/kalkulator/

    1 Cytuj
  • 20 sty 2011

    może mój wpis zacznę od tego, abyś omijał szerokim łukiem multiagencje, typu na przeciw wydziału komunikacji w Myślenicach. Z uwagi na to, że zaraz po zarejestrowaniu auta musiałem się śpieszyć z OC, wybrałem najbliższe rozwiązanie - potem jak obliczyłem składkę, to Panowie w tej agencji, policzyli mnie drożej o 200 zł niż wyszło by mnie ubezpieczenie w najdroższym towarzystwie - czyli PZU.

    Obijałem się o kilka towarzystw, jednak gdy w jednym roku są tańsze, to w drugim może być odwrotnie, tak było np w HDI.

    Obecnie, jak powyżej, w Ergo Hestii w w oddziale w Myślenicach. Polecam, z uwagi na to, że wszystko otrzymasz łopatologicznie wyjaśnione, to dwa, że wybiorą dla Ciebie naprawde najtańszą opcję, jeżeli chodzi o tą firmę.
    MTU, to też jest Hestia i ta sama firma. Rzeczywiście, jest tanio. Jak w sytuacjach kryzysowych - nie wiem, bo nigdy na szczęście nie miałem.

    1 Cytuj
  • 20 sty 2011

    polecam inter risk tanio oc i ac niewiem czy jest w myślenicach ale ma koleś agencje naprzeciwko dworu w zakliczynie!

    2 Cytuj
  • 20 sty 2011

    Witam
    Odnośnie ubezpieczeń komunikacyjnych mam kilka uwag na ten temat.

    Jeśli płacicie tyko OC to nie ma potrzeby wyszukiwać firmy uznanej, czy interesować się jakością usług. Tu można skupić się na cenie i po prostu szukać najtańszej opcji...
    Warunki ubezpieczenia są wszędzie takie same, ponieważ reguluje je ustawa o obowiązkowych ubezpieczeniach.

    Jeśli natomiast ktoś posiada samochód młodszy, o większej wartości, powinien zainwestować w polisę autocasco. Tu sprawa jest bardziej skomplikowana.
    Jeśli ktoś kupuje polisę OC/AC powinien dobrze się zastanowić. Tutaj wiodącym argumentem nie powinna być tylko i wyłącznie cena. Ważna jest też renoma firmy, jakość usług oraz system likwidacji szkód. Dlatego też dobrze jest wybrać jakąś znaną firmę o dobrej kondycji finansowej. Warunki polisy autocasco są inne w każdej firmie. A często szczegóły tworzą różnice.. Nie polecam firm działających na zasadzie zakupu przez Internet. Takie firmy często są tańsze lecz kosztem różnic w warunkach ubezpieczenia, czyli płacimy mniej ale za gorszy produkt, możemy mieć też kłopoty z wypłatą odszkodowania. W badaniach opinii klientów takie firmy są oceniane najgorzej.

    Nie polecam Multiagencji, które sprzedają produkty wielu firm na zasadzie – co się w danej chwili nam opłaca bardziej, to dajemy klientowi. W razie szkody pomoc multiagencji ogranicza się przeważnie do podania numeru tel na infolinię, i klient radzi sobie już sam.....

    Ubezpieczając samochód warto zrobić to w pakiecie z domem lub mieszkaniem, co daje nam dodatkową zniżkę rzędu 10-20 % Na ubezpieczenie samochodu. A to może zrobić dużą różnicę..

    Mój post jest przydługawy, ale może komuś się przyda taka wiedza. Napisałem go, ponieważ sam jestem agentem i prowadzę filię wiodącej firmy ubezpieczeniowej.

    Myślę że jeśli ktoś płaci często wysokie składki za ubezpieczenia, to powinien być świadomy co w zamian otrzyma, czyli pełną ochronę, tego, co ubezpiecza, bez względu na to, czy jest to dom, samochód, firma, czy zdrowie i życie.

    Pozdrawiam.

    3 1 Cytuj
  • 20 sty 2011

    To samo napisałem wyżej. AC płacimy dla siebie i nie warto oszczędzać. PZU wcale nie jest już najdroższe!!! Może to zależy od wieku auta. Mi skalkulowali jedno z najtańszych ubezpieczeń wraz z AVIVą. Do porównania nie brałem cudów jak HDI i MTU bo zależało mi na czymś pewnym. Czytajcie dobrze warunki!!!! i czy macie ubezpieczenie na szybki!!!

    1 Cytuj
  • 28 sty 2011

    Wiecie co... oferta OC jaką odstrzeliła jedna z firm dla grupy kierowców do której się akurat kwalifikuję bije inne na głowę. Dane z kalkulatora, dlatego jeszcze nic pewnego i nie zapeszam, lecz trzeba być dobrej myśli:):):)

    1 Cytuj
  • 14 mar 2012

    Może spróbuj w AXA DIRECT
    https://www.axadirect.pl/quote/index.aspx
    Podając na koniec nr polisy 9330293 uzyskasz zniżkę:
    50 zł w przypadku zawarcia Umowy Ubezpieczenia w Pakiecie OC lub AC,
    60 zł w przypadku zawarcia Umowy Ubezpieczenia w Pakiecie Pełnym,
    Na koniec wybierz nazwa promocji:
    Poleć AXA Direct znajomym
    A następnie wpisz kod 9330293 Możesz też zadzwonić: 22 599 9522
    Dzwoniąc podaj, że chcesz się powołać na nr polisy znajomego.

    1 3 Cytuj
  • 3 gru 2016

    Hestia ...mamy i nie narzekamy ;)

    1 1 Cytuj

Odpowiedz