Forum » Myślenice

zarabie a gdzie wolny czas?

  • 6 sie 2010

    Jak macie troszkę wolnego to polecam wycieczkę na ukleinę oczywiście na butach,chociaż rowerek też będzie na czasie.

    Cytuj
  • adzygmunt 6 sie 2010

    Michalsko 1 z całym szacunkiem na UKLEJNĘ na butach pięknie powiedziane!
    Zielonym szlakiem od Zarabia, czy czerwonym? A może od Buliny?

    Cytuj
  • 14 sie 2010

    Zapytajcie Straż Miejską jak spędza "wolny" czas...

    Przyjechali sobie do pewnego sklepu na Zarabiu służbowym samochodem, jeden z nich zakupił 4 piwa i gdzie pojechali ?

    Albo piją pełniąc służbę albo wykorzystują samochód służbowy do celów prywatnych (zakupy), w jednym czy w drugim przypadku "stróże prawa" ŁAMIĄ PRAWO...

    Cytuj
  • 18 sie 2010

    straznik tez człowiek ma upale cierpi

    Cytuj
  • 24 sie 2010

    Zarabie to ostatnie miejsce jakie bym odwiedził w niedziele czy słoneczną sobote. Bo nie lubię, tłumów, tandety, kolejek, żelków i barbie.
    Ale tegoroczne powodzie maja pewien plus, na zarabiu zrobiło się bardziej kameralnie, mniej lansu, głośnego umcaumca, spokojniej-nudniej.

    Napisałem jak prostak, bo ja prostak jestem:]

    2 Cytuj
  • 24 sie 2010

    [quote=cygnus]Bo nie lubię, tłumów,[/quote]
    Jeśli nie lubisz tłumów to pewnie w Twoim otoczeniu są ludzie od, których przynajmniej raz słyszałeś takie oto słowa: "no nie żartuj w Bonarce jeszcze nie byłeś..." :laugh:
    Zarabie jest jednym z nielicznych miejsc w Myślenicach gdzie można iść na spokojny spacerek ale tylko od poniedziałku do piątku w godzinach dopołudniowych.

    1 Cytuj
  • 24 sie 2010

    Istotnie w Bonarce nie byłem, a wszelkie markety, galerie itp.... bokiem mi wychodzą. Za najgorsze możliwe spędzanie wolnego czasu, uważam szwędanie się po tego typu obiektach. Lubię spokój, zdecydowanie.

    4 Cytuj
  • 26 sie 2010

    jesteś człek niedzisiejszy - dziś dominuje homo super marketikus

    2 Cytuj
  • Janek Sal 15 wrz 2020

    ja polecam w tygodniu wypad nad jez czorsztynskie - przystań Mizerna i jachting - można rower ale tylko w tygodniu wekendy nie proponuje ciżba za duża

    5 Cytuj
  • Janek Sal 15 wrz 2020

    a co do zarabia- w tą sobotę turniej szachowy dla dzieci i dorosłych - też żle? dwa tyg temu ogolnopolski turniej w kule paint .....coś tam--- mało? zawsze cos jest tylko trzeba chcieć - widziałem ze rownali boisko do siatkowki plazowej pewnie tez cos sie działo na boisku- No ale jak ktos chce widziec tylko kto czym jedzie i kto co pije to dziękuje nie zobaczy więcej -

    3 1 Cytuj

Odpowiedz