Forum » Myślenice

wypadek na ZAKOPIANCE w sobotę wieczorem wie ktoś coś na ten temat?

  • 31 sie 2010

    wypadek na zakopiance w sobotę wieczorem ....

    Cytuj
  • 31 sie 2010

    otusz jeśala folsfangenem laśka i pśiebała w śtaszka

    Cytuj
  • 31 sie 2010

    mnie to pytanie bardzo intryguje z racji 30minutowego objazdu jaki musieli wszyscy robic a nic nie wiadomo na temat zero info w mediach a podaja najmniejsze stluczki!!!!

    Cytuj
  • 31 sie 2010

    w tv podawali że zgineły dwie osoby w tym wypadku

    Cytuj
  • adzygmunt 31 sie 2010

    W radio mówili o zakopiance w Głogoczowie! Szczegółów nie znam!

    Cytuj
  • 31 sie 2010

    Wypadek śmiertelny na wysokości karczmy Krakowiacy i Górale, dwie ofiary śmiertelne na miejscu jedna ciężko ranna- pojazd Peugeot na słowackich numerach. Dwa wesela i dwie ofiary- dzieliła ich droga. Zakopianka- na niej zawsze coś sie dzieje

    Cytuj
  • 31 sie 2010

    R.I.P

    Cytuj
  • 31 sie 2010

    Małopolska /Powiat myślenicki/ Tragiczny wypadek na „Zakopiance” 2010-08-30 12:48
    W sobotę o godz. 19.00 myśleniccy strażacy otrzymali zgłoszenie o wypadku samochodu osobowego z ciężarowym w miejscowości Krzyszkowice. Po przybyciu na miejsce zdarzenia okazało się, że samochód Peugeot 206 najpierw zderzył się z busem do przewozu osób a następnie wypadł z jezdni i z dużą siłą uderzył w zaparkowany na prywatnej posesji samochód ciężarowy. W samochodzie osobowym podróżowały 3 kobiety, obywatelki Słowacji. Dwie z nich poniosły śmierć na miejscu, trzecią strażacy wydobyli z pojazdu przy pomocy specjalistycznego sprzętu hydraulicznego i przekazali pogotowiu ratunkowemu. Przez kilka godzin droga krajowa nr 7 w kierunku Zakopanego była zablokowana natomiast pojazdy poruszały się objazdem wyznaczonym przez Policję. Po wykonaniu czynności dochodzeniowo śledczych przez Policję i Prokuraturę wydobyto z wraku pojazdu zwłoki pozostałych dwóch osób oraz usunięto skutki wypadku.
    źr. www.straz.gov.pl

    Cytuj
  • 31 sie 2010

    ciekawi mnie jaki udział w tym wypadku miał bus ?? zwykle na zakopiance busiarze jeżdżą jak demony prędkości może zajechał drogę ??czy ktoś może wie coś więcej ???

    Cytuj
  • basia 31 sie 2010

    tu chodzi o busa który przewoził gości weselnych do Krakowiaków i górali, ponoć on zawinił

    Cytuj
  • 1 wrz 2010

    jechałem tam zaraz po tym wypadku ,pełno ludzi z wesela, zmiażdżony samochód, szkło na jezdni, szok, ale nie ma się co dziwić obserwując jak ludzie jeżdżą ,gnojki nie myślą że ktoś może jedzie z rodziną z dziećmi, ma szybszy samochód to on rządzi ,a co tam taki mały slalomik na śliskiej nawierzchni przy 180 na h przecież taki Kubica to cienki Bolek przy nas, no nie?

    Cytuj
  • 1 wrz 2010

    to była tragedia akurat musiał stac tam samochód ciezarowy, uderzyli prosto w niego, 2 osoby zgineły na miejscu, kierowca i pasazer , z tyłu wyciągli jakąś kobiete , ale była w oplakanym stanie, niewiem czy pzrezyła,

    Cytuj
  • 1 wrz 2010

    Przeważnie sprawca wychodzi bez szwanku!

    Cytuj
  • 2 wrz 2010

    Przejeżdżałem wtedy w stronę Krakowa i wyglądało to tragicznie ... nie wiadomo jaka tak na prawdę była przyczyna ... na pewno wysoka prędkość ... ale czy tylko??? :(

    Cytuj
  • 2 wrz 2010

    przyczyną był bus który zmieniając pas z prawego na lewy bo sobie przegapił zjazd pod krakowiaków a jeździł na weselu, zahaczył wyprzedzającego go prawidłowo peugota i dlatego 206 poleciała jak poleciała....

    Cytuj
  • 3 wrz 2010

    Jestem z miasta pod Slowackimi Tatrami, skad pochodzili odie kobiety. Jedna z nich - stasza (53) byla jedynym dentista w naszym malutkym miescie od lat. Jej siostre - druga zmarla nieznam osobiscie. No lekarz - to byla kobieta dobrego zycia - niezamezna, poswiecala cale zycie dla innych.Co niedziele widzialem ja w kosciele.
    Wcoraj byl pogrzeb - duzo ludzi.
    Niewiem, co mozna dodacz - jezdzie do Krakowa na lotnisko cesto - wiec jest mi glucho pri sercu. Przepraszam za moj polski - nikdy sie neuczylem...

    1 Cytuj
  • 3 wrz 2010

    Nie wiem czy zauwazyliscie ale slowak pisze bardziej poprawnie (ortografia itp.) od niektorych polakow
    takze slowa uznania dla kolegi powyzej :)

    Cytuj
  • 3 wrz 2010

    Dziekuje, wiem ile robie bledow :-)a napewno sa i takie, ktore nievidze. Czytam po polsku a rodzice sa goralami po slowackiej stronie...

    1 Cytuj
  • 3 wrz 2010

    Powiedzcie mi, czemu służą takie tematy? Osobiście uważam je za lekko niesmaczne. Wiadomo, wydarzyła się straszna tragedia dla rodzin ofiar, ale dla nas? O co chodzi, po co te pytania o szczegóły? Nic nam po tym. A to, że był objazd, straciłem trochę czasu? Trudno. Jakie znaczenie mają szczegóły? Gdyby było to jednorazowe zdarzenie, zrozumiałbym. Ale gdy co jakiś czas zdarza się wypadek, ciągłe wypytywanie się o niego ma chyba znamiona niezdrowej ciekawości, a taką się brzydzę.

    1 Cytuj

Odpowiedz