Forum » Myślenice

Okres zasiłkowy w OPS 2010

  • 2 wrz 2010

    Składałem dziś papiery o rodzinne i doznałem pozytywnego szoku... Na korytarzu sprawnie mnie obsłużono a w pokoju dzieki temu spedzilem zaledwie 5 min oby tak juz bylo co roku... a jakie są wasze wrażenia?

    1 Cytuj
  • 3 wrz 2010

    Ja też (po wczorajszej) wizycie jestem bardzo zadowolona!szybko sprawnie!nawet panie bardzo miłe!

    1 Cytuj
  • 4 wrz 2010

    A dla mnie to są dwa światy korytarz to jedno a pokoje to drugie Jak mam wejsc do srodka to mnie trzepie pomijajac tempo obslugi... Chocbys wszystko mial i tak cie odesla ze niby czegos brakuje... w jeden dzien 3 razy wracac to troche przesada

    1 Cytuj
  • 4 wrz 2010

    jakby nic ci nie brakowało to by Cię nie odsyłali- widocznie nie słuchasz co do Ciebie mówią skoro wracasz 3 razy! Ja złożyłam wczoraj papiery i nie mogę złego słowa powiedzieć!Panie bardzo się starają,żeby było sprawnie!

    1 Cytuj
  • 4 wrz 2010

    Popieram ja też się dziwie jak oni to wszystko ogarniają... Dobrze że pomagają w wypełnianiu tych wniosków Myslałam że wszystko miałam dobrze a tu okazało się że prawie wszystko źle wpisałam a dziewczyny tak zorientowane w temacie że naprawde podziwiam WSPÓŁCZUJE PRACY

    1 Cytuj
  • 21 wrz 2010

    Rewelka bez kolejek nareszcie !!!

    1 Cytuj

Odpowiedz