Forum » Myślenice

dobry psycholog-Myślenice

 • beata rozwadowska 6 wrz 2010

  jak w temacie- kogo polecacie? czy długo się czeka na taką wizytę w szpitalu w M-cach?

  1 Cytuj
 • waligóra ogrodowy 8 wrz 2010

  Pytanie lekko nietrafione. Przecież żaden z DOJRZAŁYCH użytkowników tego forum nie przyzna się do kontaktów z psychologiem.

  Ja nie orientuję się za dobrze w tych, którzy rezydują w Myślenicach. W każdym razie życzę powodzenia. Jeśli zechcesz szukać dalej, odezwij się na priw, chętnie podzielę się namiarami.

  Tak btw. to Marcin twierdzi, że żaden psycholog nie wyleczy jego narcyzmu. Pewnie chłopak ma racje!

  7 Cytuj
 • 11 wrz 2010

  Nie wiem jak w Myślenicach, ale ja znam dobrego psychologa, który jest też psychoterapeutą. Niestety wizyty kosztują ok 100zł i przyjmuje w Krakowie. Jeśli odpowiada, to dam namiary.

  12 Cytuj
 • Marek Stoszek 11 wrz 2010

  Psycholog ma być dla dziecka czy dorosłego ? Polecam w Centrum Profilaktyczno Dydaktycznym które mieści się w budynku "Sokoła".Psycholog jest tam w piątki od 15-19 . Niestety trzeba nieco poczekać ale warto.

  11 Cytuj
 • 11 wrz 2010

  W Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej (tam gdzie byla kiedys szkola muzyczna kolo Lisa)- dla dzieci. Z tylu za Doboszem kolo Bysinki - dla dorosłych.

  1 7 Cytuj
 • 17 paź 2011

  bardzo ciekawy serial dotyczący psychoterapii, świetna obsada, interesujące historie. może kogoś to zachęci do podjęcia terapii

  http://www.swiatseriali.pl/seriale/bez-tajemnic-666/news-tutaj-rozmawia-sie-bez-tajemnic,nId,365196

  2 2 Cytuj
 • 21 lut 2013

  Powiat myślenicki: rusza kolejna edycja "Tygodnia pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem"
  http://myslenice.policja.gov.pl/index.php?str=aktualnosci/2013/02/tydzien

  "Tydzień Pomocy Psychologicznej - bezpłatne konsultacje psychologiczne"
  http://wydarzenia.miasto-info.pl/2555,tydzien-pomocy-psychologicznej-bezplatne-konsultacje-psychologiczne.html

  http://pcpr.myslenicki.pl/oik

  4 4 Cytuj
 • 26 maj 2013

  Witam, czy ktoś mógłby mi podać nazwisko kompetentnego na obecną chwilę psychologa bądź psychiatry w Myślenicach??? prywatnie bądź na NFZ. Piszę na obecną chwilę gdyż posty są dość nieaktualne a i lekarze się zmieniają czasami. Potrzebuję specjalisty w zakresie DDA, DDD

  Cytuj
 • 29 maj 2013

  Naprawdę nikt nie ma pojęcia kto mógłby udzielić fachowej pomocy w Myślenicach??? a może w Krk???? już mi wszystko jedno gdzie

  Cytuj
 • 29 maj 2013

  Centrum psychoterapii NZOZ
  ul.Pardyaka 5/4 Myślenice
  12 272 06 13 / 697 78 40 33
  pon - pt 9-19

  6 4 Cytuj
 • 30 maj 2013

  dziękuje, Centrum psychoterapii przyjmuje prywatnie prawda???? a mogłabyś mi polecić konkretnego specjalistę??? a dr Rutkowska, to jest psychiatra, ktoś korzystał??? jakieś opinie??? a w szpitalu jest chyba jakaś poradnia psychologiczna??? nie wiecie kto tam przyjmuje i jak tam z terminami????

  2 Cytuj
 • 30 maj 2013

  W bloku pielęgniarskim przy szpitalu w Myślenicach działa poradnia w której są i psycholog i terapeuci,powinnaś tam znaleźć pomoc lub choćby info gdzie się udać,z tego co wiem poradnia jest za darmo i działa codziennie,pozdrawiam

  4 Cytuj
 • 30 maj 2013

  nic podobne tam nie przyjmują prywatnie ale normalnie na kasę, a czy specialista dobry czy nie to tak nie można określac , trzeba samemu sprubowac ale trudno tu oceniac, no i na szpitalnej w bloku pielęgniarek też jest poradnia ddd dda

  1 3 Cytuj
 • 30 maj 2013

  kurcze nie wiem co ma zrobić, nawet nie wiem czy napewno jestem DDA, DDD, napewno ma straszną nerwicę i coraz większą depresję:( potrzebuję szybkiej pomocy, najlepiej 2, 3 spotkania w tygodniu...a dr Eliza Kądziołka-Pudełko??? czy ktoś kojarzy??? czy ta Pani specjalizuję się raczej w pomocy dzieciom czy dorosłym???a Pani dr Joanna Ślusarz??? czy ta pani pracuje w bloku pielęgniarskim???

  2 2 Cytuj
 • 30 maj 2013

  a..jeszcze jedno pytanie...w szpitalu, na hm...drugim piętrze? jest jakaś poradnia psychologiczna chyba, nie wie ktoś czy tam coś jest??? kto tam przyjmuje??? jakie terminy???

  1 3 Cytuj
 • jeden język a dwoje uszu 30 maj 2013

  Psycholog albo psychiatra to swoją drogą, ale oprócz tego polecam po prostu spotkania z innymi osobami o podobnych problemach jeżeli w nich jeszcze nie uczestniczyłaś(eś). W Myślenicach były spotkania DDA, ale aktualnie z tego co się dowiedziałem zostały zawieszone. W Krakowie ponoć są.

  1 Cytuj
 • 31 maj 2013

  Samemu się diagnozy nie postawi, oczywiście że jest DDA w mc na pardyaka jak pisałam ale to trzeba pójśc w owe miejsca , powodzenia

  2 Cytuj
 • 31 maj 2013

  Dziękuje za posty, dziękuje za pomoc bo już nie wiedziałam co ze sobą robić:( Byłam u Pani dr.Rutkowskiej i poleciła mi iść na terapię DDA, podała kilka miejsc gdzie warto się udać i chyba uwierzyłam, że będzie dobrze. Bardzo dziękuje, pozdrawiam, trzymajcie kciuki:)

  5 2 Cytuj
 • 11 cze 2013

  Ważna informacja o bezpłatnych konsultacjach specjalistów:
  psychologa, psychoterapeuty, psychologa dziecięcego, terapeuty rodzin, terapeuty uzależnień

  http://wydarzenia.miasto-info.pl/2783,tydzien-pomocy-psychologicznej-ostatni-dzien.html

  3 3 Cytuj
 • jeden język a dwoje uszu 15 cze 2013

  Jeszcze zapomniałem o małym szczególe. Jeżeli psycholog lub psychiatra nie bardzo umie pomóc, tak naprawdę nie bardzo wie o co chodzi (choć raczej się wprost do tego nie przyzna) to być może to nie jest (tylko) problem natury psychicznej, ale duchowej. Niestety obawiam się, że w takiej sytuacji wielu księży poza posługą sakramentalną i ewentualni dobrym słowem nie bardzo będzie umiało pomóc w takiej sytuacji. Tak więc nie jest bez znaczenia do kogo udamy się o pomoc, i wcale nie musi to być ksiądz.

  Coraz więcej osób choruje na depresję w obecnych czasach. Jakiś tego powód musi być zapewne nawet nie jeden tylko więcej. Osobiście przypuszczam, że w części przypadków diagnozowanych jako depresja tak naprawdę bardziej problem ma źródło w sprawach natury duchowej jeżeli nie w całości to przynajmniej w części.

  4 4 Cytuj
 • Anna Wojciechowska 9 maj 2014

  W ramach projektu "Fenix - Na Skrzydłach Aktywności" rusza kolejna edycja grupy dla Pań. Celem zajęć jest wsparcie Pań doświadczających przemocy w rodzinie lub mających kogoś uzależnionego w swoim najbliższym otoczeniu. W sprawie szczegółowych informacji kontaktować się można z koordynatorem merytorycznym projektu Anną Wojciechowską: kom 785 993 484.

  3 2 Cytuj
 • 14 maj 2014

  Ciekawa forma projektu, widziałam równie ciekawy formy projektów i leczenia swoich pacjentów i bardzo dobrego psychologa posiada niezbędną wiedzę to leczenia każdego pacjenta, mi bardzo pomógł.

  Cytuj
 • ksena wojowicza 14 maj 2014

  ja uważam że fajna jest pani anna paniak

  12 8 Cytuj
 • 6 sty 2017

  Poradnia nad PZU w Myślenicach naprzeciw straznicy przy Rynku

  Cytuj
 • 24 sie 2021

  Niestety nie Myślenice, ale może jest ktoś z Rzeszowa, Krosna lub okolic... Chociaż są też konsultacje online. Polecam Pana Mateusza Dobosza. Długo szukałem dobrego psychoterapeuty... A to jest perfekcjonista w swoim fachu. Czuję się pierwszy raz zaopiekowany, rozumiany przede wszystkim.

  3 Cytuj

Odpowiedz