Forum » Myślenice

Tania apteka w Myślenicach

  • Agnieszka Jabłońska 10 wrz 2010

    Które apteki w Myślenicach możecie polecić ze względu na dobre ceny?

    Cytuj
  • 10 wrz 2010

    RUMIANEK mają konkurencyjne ceny i miłą obsługę!Można założyć też kartę stałego klienta i dostaniesz rabat 4% polecam

    8 3 Cytuj
  • 18 mar 2013

    Witam! Chciałem tylko napisać o Aptece na ulicy Reja 6 ponieważ nie wiem czy pracują tam ludzie kąmpetętni,czy tez dopiero zaczynają pracę w tym kierunku.Będąc w tej Aptece 4 razy,i mówiąc pania niby Aptekarką o jakiś lekach,czy witaminach,to albo nie było,albo nie wiedziały co,i na co to jest, ostatnio kupując sobie kosmetyk do pielęgnacji twarzy,to dały mi na opak,to co potrzebowałem.Więc tylko ostrzegam,i jest dużo w Myślenicach innych Aptek,i 10000razy bardziej wykwalifikowanych,i wyposażonych niż wyżej podana.

    14 9 Cytuj
  • 18 mar 2013

    a gdzie jest ta apteka rumianek? na której ulicy?:)

    1 2 Cytuj
  • ania 18 mar 2013

    Ma

    Jet Li napisał/a:

    Witam! Chciałem tylko napisać o Aptece na ulicy Reja 6 ponieważ nie wiem czy pracują tam ludzie kąmpetętni,czy tez dopiero zaczynają pracę w tym kierunku.Będąc w tej Aptece 4 razy,i mówiąc pania niby Aptekarką o jakiś lekach,czy witaminach,to albo nie było,albo nie wiedziały co,i na co to jest, ostatnio kupując sobie kosmetyk do pielęgnacji twarzy,to dały mi na opak,to co potrzebowałem.Więc tylko ostrzegam,i jest dużo w Myślenicach innych Aptek,i 10000razy bardziej wykwalifikowanych,i wyposażonych niż wyżej podana.

    Mam podobne odczucia, zamówiłam srebro koloidalne do picia, czekałam 3 dni i przyszło... do stosowania zewnętrznego...kolejne 3 dni i dostałam w końcu co zamówiłam, przy wyraźnym zdziwieniu pań, że to można pić.
    Sytuacja druga, poszłam do lekarza, przepisał mi leki i polecił, żebym zanim wyjde zadzwoniła z recepcji do apteki czy jest ono w sprzedaży, bo jeśli nie to na miejscu wymieni mi receptę, tak zrobiłam, pani kazała zadzwonić za 5 min. Oddzwaniam, jest, na zamówienie, będzie na jutro, na następny dzień idę po lekarstwo a pani mówi, że nie ma i będzie za 2 dni, za dwa dni aptekarka oznajmiła mi, że nie ma w hurtowni...bo wycofali. Lekarz będzie dopiero za 3 tyg bo pojechał na urlop. A ja zostałam z niczym.

    13 2 Cytuj
  • 18 mar 2013

    a gdzie jest ta apteka Rumianek, na której ulicy???:) ona jest całodobowa? na pewno nie:( a nie wiecie w jakich godzinach jest otwarta?:)

    2 7 Cytuj
  • Piotrek 18 mar 2013

    do "trisza" wujek google nie gryzie: www.google.pl

    8 3 Cytuj
  • 19 mar 2013

    hehe, no tak, nie gryzie...:):)

    4 Cytuj
  • 19 mar 2013

    co do apteki na Reja mam takie same odczucia... ja chodzę do apteki koło salonu Konika i moge ją polecić z czystym sumieniem. ceny porównywalne do rumianka.

    7 7 Cytuj
  • 19 mar 2013

    Ja kupuję w rumianku,choć wolałabym koło szpitala (bodajże Eskulap) bo najtańsza z tych ktore znam tylko że mam za daleko.Odradzam apteke na osiedlu (ul.Pardyaka) bo strasznie droga i fatalne zaopatrzenie.

    16 1 Cytuj
  • 19 mar 2013

    Przy takich pytaniach,
    odpowiedzi do razu strasznie śmierdzą reklamą i niszczeniem konkurencji.
    Bierz pod uwagę tylko odpowiedzi stałych forumowiczów!

    3 12 Cytuj
  • 19 mar 2013

    Rumianek i apteka w starym Galalicie (lek mi potrzebny w innych 200-400 u nich 170), nie polecam na rynku pod arkadami panie nie umieją czytać recept (nie mogła przeczytać a jak już jej powiedziałam co tam pisze bo zadzwoniłam do mamy stwierdziła że mi i tak nie sprzeda bo ona nie wie co to jest- a kazala mi dzwonic i pytać).

    9 2 Cytuj
  • 30 lip 2013

    To juz bardziej polecam na dworcu niz rumianek.Przynajmniej
    w niektorych przypadkach.Apteka rumianek vibovit zelki 18.50 - dworzec 13.80.
    Nawet udalo mi sie znalezc za 22zl.

    6 2 Cytuj
  • 3 sie 2013

    Trzy apteki na koło Szpitala, przy takiej konkurencji warto cenę negocjować:-) ta na rogu jest chyba najdroższa.

    2 Cytuj
  • 4 sie 2013

    ja polecam lekarzy koło mleczarni i aptekę lewiatan

    1 9 Cytuj
  • Ewelina Duda 29 maj 2014

    Jak myślicie która apteka w Myślenicach jest najtańsza?
    W której jest najlepsza obsługa?

    4 Cytuj
  • 29 maj 2014

    Moim zdaniem najtańsza apteka w Myślenicach to Eskulap ta koło szpitala :) co do drugiego pytania w każdej aptece jest miła, kompetentna obsługa :)

    12 2 Cytuj
  • Gosia Oks 30 maj 2014

    Ja również wszystkie leki wykupuję w aptece koło szpitala Esculap, bo zdecydowanie jest najtańsza.

    7 2 Cytuj
  • Ewelina Duda 30 maj 2014

    Słyszałam od znajomej że ta nowo otwarta apteka słoneczna koło szpitala ma świetne ceny.Sporo preparatów w cenach o połowę nawet niższych niż eskulap,muszę się udać i sprawdzić to

    8 9 Cytuj
  • 30 maj 2014

    Uwaga, ceny w polecanym przeze mnie "Rumianku" mocno skoczyły w górę. Pozostał Eskulap i apteka w Uklejnie, nie wiem jak się nazywa.

    3 2 Cytuj
  • 31 maj 2014
    daxon napisał/a:

    Uwaga, ceny w polecanym przeze mnie "Rumianku" mocno skoczyły w górę. Pozostał Eskulap i apteka w Uklejnie, nie wiem jak się nazywa.

    Ta apteka o której piszesz to również SŁONECZNA - podobnie jak ta nowa obok szpitala. Mają tam faktycznie najniższe ceny, wynika to zapewne z faktu, iż jest to "sieciówka" - więc przy ogromnej ilości zamówień mają zapewne preferencyjne ceny w hurtowniach. Od lat korzystałam ze SŁONECZNYCH w Krakowie czy w Tarnowie a teraz ku radości mojej i mojego portfela mam ją na miejscu :) Różnice w cenach są naprawdę spore i to począwszy od "zwykłych" witamin na antybiotykach skończywszy.

    11 1 Cytuj
  • 20 sty 2015

    słoneczna koło szpitala

    6 5 Cytuj
  • 20 sty 2015

    Dyl koło szpitala

    4 7 Cytuj
  • 21 sty 2015

    Jedna i tylko jedna sluszna, tania apteka to Oliwna na przeciwko szpitala. Zresztą kolejki mówią same za siebie. Lepszych cen nie znajdziecie - oddam Wam różnicę :-P

    8 2 Cytuj
  • 22 sty 2015

    Niestety w aptece na Reja niektóre pracownice maja ukończone tylko studium farmaceutyczne a nie studia. Myślę że stąd są po prostu niedouczone. Dobry wybór i ceny koło konika, ale ponoć najlepsze ceny ma Eskulap koło szpitala.

    16 5 Cytuj

Odpowiedz