Forum » Myślenice

i znowu było "puk!!!!"

  • 15 wrz 2010

    Tym razem na krzyżówce pod CPN-em na tarnówce. Koło 13.00 pukły sie dwie osobówki. Znalazłem sie tam wówczas gdy służby wyspecjalizowane robiły juz porządek. Trudno mi było ocenic okoliczności ale wydaje się, że najprawdopodobniej którys z uczestników musiał wjechać na "czerwonym". Chyba że jeden drugiemu wjechał w dupę - temu jednak przeczyły uszkodzenia jednego z samochodów - wgięte drzwi od strony kierowcy. Tak więc pewno którys wjechał na "czerwonym". Niezauważył świateł czy też może podjął wysokie ryzyko? A może sie z kimś założył, że np. zdąży. Która wersja jest najbardziej prawdopodobna??????

    Cytuj
  • 16 wrz 2010

    no i po co to piszesz? :-(

    Cytuj
  • 16 wrz 2010

    Myśle ze zakładając taki temat nie masz pokolei w głowie..... i ta wersja jest najbardziej prawdopodobna

    Cytuj
  • 16 wrz 2010

    Niestety na tym skrzyżowaniu auta jadące obwodnicą (szczególnie z kierunku od Zakopanego) przelatują na czerwonym świetle. Ale są tam kamery więc można , by było namierzyć paru takich "sportowców". Bo to co tam widziałem to graniczy z cudem ,że nie było jeszcze poważnego wypadku.

    Cytuj
  • 16 wrz 2010

    Gościu te kamery są do mierzenia na tężenia ruchu na drodze ,a nie robienia zdjęć no teraz widzisz jak nasze władze myślą tam gdzie są potrzebne to ich nie ma.

    Cytuj
  • 16 wrz 2010

    po co robili skrzyżowanie bezkolizyjne koło dworca jak postawili światła koło CPN ??
    tam powinien być tylko zjazd z zakopianki do Myślenic od Krakowa a resztę pozamykać w cholerę !!

    Cytuj

Odpowiedz