Forum » Myślenice

Wydarzenie roku 2008 - Wasze propozycje

  • 16 wrz 2008

    Od listopada z Waszą pomocą wybierać będziemy wydarzenie roku 2008 w powiecie myślenickim. Już teraz liczymy na Waszą pomoc i propozycje najciekawszych wydarzeń, które mogą pretendować do tego tytułu.

    Cytuj
  • Bartek Bartkowski 16 wrz 2008

    według mnie wystawa prac salvadora dalego !

    Cytuj
  • Łukasz Dragosz 17 wrz 2008

    a moze podzielic na kilka rodzajow wydarzen, np kulturalne (Slavadore Dali), imprezowe (standardowo Dni M-ce), sportowe(Dalin w 3 lidze)?

    Cytuj
  • 6 paź 2008

    Ja mam wydarzenie roku :P Jakie to wydarzenie? Ano takie że jak wiemy Myślenice mają prawa miejskie od 1342 roku.

    Teraz proste odejmowanie:
    2008 - 1342 = 666 zdjecie

    Cytuj
  • 6 paź 2008

    Moim zdaniem to w Myślenicach nie ma tak wielu masowych imprez żeby organizować "wybory roku". Do większych można tylko zaliczyć "dni myślenic" i "zakończenie lata", ale chyba w tym rok odpowiedz jest oczywista.

    Może i wystawa Dalego była sporym wydarzeniem kulturalnym, ale ile procent naszego społeczeństwa interesuje się tym?

    Cytuj
  • 20 lis 2009

    Co można przyjąć za wydarzenie roku 2009? Tylko nie piszcie "przebudowa dworca".

    Cytuj
  • 20 lis 2009

    Zgłaszam propozycję wydarzenia roku 2009:

    Budowa strzelnicy

    Cytuj
  • 20 lis 2009

    Mini powódź za sprawą naszej Bysinki, fakt godny odnotowania jako wydarzenie 2009.

    Cytuj
  • adzygmunt 20 lis 2009

    Proponuję redakcji zmianę tematu na wydarzenia roku.
    Będzie uniwersalnie, zwłaszcza, że jest już końcówka AD 2009...

    Cytuj
  • adzygmunt 20 lis 2009

    ... by nie było całkiem sztywno napiszę:
    W Trzemeśni był cyrk. Cyrk mały, ale dzieci miały uciechę!

    Cytuj
  • 21 lis 2009

    Ale chyba nie TEN Cyrk.

    Cytuj
  • 21 lis 2009

    To ile/ilu jest CYRKÓW?;)
    Bo TEN nie jest wcale taki mały...:)

    Cytuj
  • 21 lis 2009

    A na pewno nie wąski.

    Ad
    przyjazd cyrku do Trzemesni był może wydarzeniem w Trzemeśni, ale nie w skali gminy. My w Myślenicach mamy cyrk przez cały rok a w kategorii wydarzeń raczej należy traktowac jego wyjazdy, np. do Krynicy. Z drugiej strony powroty cyrku są zdecydowanie zaniedbane. Żadnych bram na rogatkach, dzieci z kwiatami, orkiestry?
    :)

    Cytuj
  • 21 lis 2009

    Cudowne jablka

    Cytuj
  • adzygmunt 22 lis 2009

    Nie wiem, może TEN CYRK był także?

    Cytuj
  • 22 lis 2009

    Bądźmy obiektywni.
    Jednym z wydarzeń, które całą pewnością może pretendować do tego tytułu w tym roku jest otwarcie hali. Szkoda tylko, że na uroczystości jej otwarcia doszło do małostkowych odgrywek pewnego urzędnika na Maćku Hołuju.
    Pan Hołuj od wielu lat był entuzjastą powstania tego obiektu, w zwązku z czym cztery lata temu apelował do władz o intensywniejsze działania w tym kierunku artykułem "Wirtualne Mrzonki".
    Nie był to artykuł szczególnie napastliwy i nawet w nikłym procencie nie oddaje "agresywności" obecnego SEDNA. Na otwarciu tego tak potrzebnego miastu obiektu ów urażony urzędnik zademonstrował tablice, jedną wirtualną a drugą wystawioną na stojaku, gdzie w wielkiej skali przypominał ten artykuł, ZAKREŚLAJĄC NAZWISKA REDAKTORÓW flamastrem w kółko. Czemu słuzyć miał ten gest?
    I czy uswietnił otwarcie obiektu, który mimo wszystkich możliwych krytycznych uwag co do jego wyolbrzymionej skali, kosztu budowy i kosztu utrzymania, na pewno przebuduje tradycję sportową miasta?

    Cytuj
  • 22 lis 2009

    Czy byłoby możliwe zamieszczenie na tym forum treści artykułu, o którym traktuje wpis poprzednika ? Jego przypomnienie umożliwiłoby każdemu zainteresowanemu samodzielne dokonanie jej oceny.

    Cytuj
  • 22 lis 2009

    Aha, dla mnie wydarzeniem, ale 2009r. (nie 2008r. !!!) to była powódź !

    Cytuj
  • 22 lis 2009

    Dla mnie wydarzeniem roku 2009r było pozyskanie przez naszego Burmistrza Macieja Ostrowskiego kolejnych inwestorów w strefie przemysłowej. Oni są naszemu miastu tak bardzo potrzebni.

    Cytuj
  • 22 lis 2009

    Dla mnie wydarzeniem roku 2009r było pozwanie przez naszego Burmistrza Macieja Ostrowskiego kolejnych przeciwników do sądu. Oni są w naszym mieście bardzo niepotrzebni.

    Cytuj
  • 22 lis 2009

    Poprzedniku porzedniczki poprzednika mojego obecnego wpisu, ciołku!
    Mam ten artykul przed sobą jednak nie zapisany w formie elektronicznej a przepisanie przekracza moja zdolność do poswięcenia się dla sprawy.
    Artykuł ów pochodzi z numeru miesiecznika "Jeden na jeden" wydanego w listopadzie 2005 roku, wówczas kiedy hala była jeszcze tylko marzeniem narysowanym w komputerze. Po publikacji, który dopingował do bardziej zdecydowanych wówczas działań w celu powstania hali, gdyż jak przypomnę ówczesnej drużynie grajacej w najwyzszej klasie rozgrywek groziło z niej wykluczenie własnie z powodu braku hali, więc po publikacji nastapilo pamiętne odsprzedanie miejsca w tej klasie - tzw Serii A z powodu zbyt niskiego budżetu.
    Służę intersującymi Cię cytatami w rozsądnej objętości.

    Cytuj
  • 22 lis 2009

    Otwarcie wiaduktu na zakopiance i wybudowanie skrzyżowania.

    Cytuj
  • adzygmunt 22 lis 2009

    Cyrku zrób skan artykułu !!! :D

    Cytuj
  • adzygmunt 22 lis 2009

    Na "Porabiu", niezwykłe wydarzenia, nie widać żywego koloru jabłek. WMB pomalowało je na czarnojadowity kolor!!!
    Czarne winogrona i czarna porzeczka miały się dobrze. Nie wiem jak ich "zjadacze"?

    Cytuj
  • 22 lis 2009

    [quote]Otwarcie wiaduktu na zakopiance i wybudowanie skrzyżowania.[/quote]
    A ja mam pytanie: jest to odcinek drogi krajowej, zarządza nim więc GDDKIA, a jak wygląda kwestia wybudowania wiaduktu i skrzyżowania pod nim? Kto wykładał $$? Jak to jest?? Gmina? GDDKIA?

    Cytuj

Odpowiedz