Forum » Myślenice

Myślenickie lokale z zakazem palenia papierosów

  • 1 paź 2010

    Czy w tym mieście są lokale w których można zjeść nie wąchając dymu papierosowego ? Ja znam jeden na Niepodległości pizzeria "In Vito". Jadam w tym miejscu regularnie od jakiegoś czasu bo tam jest zakaz palenia więc nikt nie smrodzi fajkami ale ile można jeść pizzę i makaron...

    Cytuj
  • 1 paź 2010

    Tez polecam ten lokal , pasty mają rewelacyjne, a jak pizza to tylko na ostro diavola, po 2 mila obsługa i zawsze wszystko smaczne

    Cytuj
  • 1 paź 2010

    Corner na Zarabiu obok hali

    Cytuj
  • 2 paź 2010

    tak czytam to forum to normalnie tragedia co tu się dzieje pierdoły i jeszcze raz pierdoły.....

    Cytuj
  • 2 paź 2010

    W listopadzie wchodzi przepis o zakazie palenia w lokalach/pubach/barach ciekawe czy myśleniccy właściciele są gotowi na to?

    Cytuj
  • 2 paź 2010

    [quote=DUKE]Tez polecam ten lokal[/quote]
    Żeby nie było wątpliwości to ja nie polecam tego lokalu a bywam w nim przede wszystkim ze względu na zakaz palenia bo sama pizza czy makarony są dobre ale bez cudów. Obok jest SOVA ale smród papierosów niestety go dyskwalifikuje a na zarabie jakoś daleko więc pytam o lokale w okolicach centrum.

    Cytuj
  • 2 paź 2010

    byłem kilka razy w sovie i powiedziałem że nigdy więcej, Ci którzy mnie znają wiedzą ze z invito nie jestem powiązany i nie reklamuje tej knajpki po prostu tam mi sie podoba i koniec.

    Cytuj
  • 3 paź 2010

    A gdzie w myślenicach dostaniemy dopalacze? tak ostatnio reklamowane w mediach.

    Cytuj
  • 3 paź 2010

    Ja nie rozumiem, jak właściciele 7-ki mogą zezwalać na palenie w lodziarni, gdzie przychodzi się często z dziećmi ... Żenada!

    Cytuj
  • M G 3 paź 2010

    [quote=hannibal]W listopadzie wchodzi przepis o zakazie palenia w lokalach/pubach/barach ciekawe czy myśleniccy właściciele są gotowi na to?[/quote]

    Heh , ja bym się nie martwił jak sobie właściciele lokali poradzą z tym problemem ale raczej ci co palą.
    Na szczęście ja nie palę i jestem jak najbardziej za tym żeby knajpy i inne lokale były wolne od 'zawieszonej siekiery'

    Cytuj
  • BEata 3 paź 2010

    @KLOPS , maja dwie sale jedna jest dla plących a druga nie, choc wg nowych przepisów ktore za ok 1,5 miesiąca wejdą w życie, sala dla palących będzie musiała byc doskonale wentylowana i zamykana w ten sposob, by dym nie przedostawal sie do sali w ktorej siedza pozostali goście. W przeciwnym razie wlasciciele lokli bedą musieli wprowadzić całkowity zakaz palenia

    Cytuj
  • 19 paź 2010

    Niestety na dzień dzisiejszy w Myślenicach, nie posiadamy więcej lokali dla nie palących, może nowe przepisy to zmienią.

    Cytuj
  • 5 lis 2010

    u babci Maliny nie wolno palic!!!!

    Cytuj
  • 5 lis 2010

    Sam palę i nie wyobrażam sobie picia kawy bez papierosa. Z drugiej jednak strony w pełni wczuwam się w sytuację osób niepalących i z całą pewnością jesli byłbym niepalącym to nie zdecydował bym sie na wypicie kawy w towarzystwie osób palących. Ten dym papierosowy pozostawia smród w lokalu. Doceniam więc decyzje tych właścicieli, którzy zakazują palenia papierosów.

    Cytuj
  • 7 lis 2010

    Czy ktoś się orientuje jak przepis wszedł w życie. W lokalach dalej można palić?

    Cytuj
  • 7 lis 2010

    "Nie będzie można zapalić w taksówce, w pubie czy restauracji, chyba, że będzie duża, ze specjalną salą, ściśle odizolowaną od reszty lokalu.

    Niepalący nie będą mogli być narażeni nawet na najmniejszy ślad dymu we wspólnej szatni i korytarzu do toalety." Przepis wchodzi w życie od 15 listopada

    Cytuj
  • adzygmunt 7 lis 2010

    I to mi się podoba.
    Kto rzuci we mnie czymś cięższym?

    Cytuj
  • 7 lis 2010

    super!!!!! chamstwo palaczy przekracza ludzkie pojęcie przyzwoitości i jeszcze te ich "argumenty" mam dość i czekam tylko na dzień kiedy tak samo jak w finlandii i w polsce wejdzie absolutny zakaz palenia i handlu petami

    Cytuj
  • Bartek Bartkowski 7 lis 2010

    najgorzej jest w sovie. uwielbiam tam chodzic na jedzenie, ale nie znosze jesc wsrod palacych i prawie zawsze konczy sie na tym ze biore na wynos, m.in przez to ze naokolo sie pali ;/

    Cytuj
  • 8 lis 2010

    teraz przed lokalami będą tłumy " na papieroska"

    Cytuj
  • adzygmunt 8 lis 2010

    Nie przed lokalem, lecz za lokalem. Przed musi być zakazane!

    Cytuj

Odpowiedz