Forum » Myślenice

MIESZKANIA DO WYNAJĘCIA W MYŚLENICACH:)

  • Inżynier Monk 25 sie 2013

    Za to lokale stoją puste za pół darmo. Takie nastały czasy.

    12 1 Cytuj
  • 26 sie 2013

    Zgadzam się. Mieszkania zaniedbane, paskudne a ludzie chcą za nie po 800 zł. Ja to bym nawet w takich za 150 zł nie zamieszkała.Nie wiem co oni sobie myślą? Jak chcą za taka kasę to niech najpierw odświeżą taka ruderę.
    Albo klitki 36 metrów i też 800 zł, plus oczywiscie wszytskie media więc z opłatami wychodzi za taką klitke 1500 zł.
    Komuś tu się pomyliła chyba Warszawa z Myślenicami.

    15 4 Cytuj
  • 26 sie 2013

    A już o mieszkaniach w cenach 1200-2000 to już mi się nawet nie chce wypowiadac. Wiszą takie po rok na stronach ogłoszeń a własciciel i tak nie zmniejszy ceny bo chyba liczy na jakiś cud:)

    11 5 Cytuj
  • Dana 2 wrz 2013

    Witam :)
    Szukam współlokatorki/ra do wspólnego mieszkania dwupokojowego w Myślenicach :)
    Więcej informacji na stronie :
    http://ogloszenia.miasto-info.pl/nieruchomosci/nieruchomosci/11176,szukam-wspollokatorki-ra-wolny-pokoj-250zl-media.html

    1 4 Cytuj
  • 3 wrz 2013
    mevao napisał/a:

    A już o mieszkaniach w cenach 1200-2000 to już mi się nawet nie chce wypowiadac. Wiszą takie po rok na stronach ogłoszeń a własciciel i tak nie zmniejszy ceny bo chyba liczy na jakiś cud:)

    śmiech...!!! Tyle to w
    Krakowie liczą w dobrej dzielnicy :-)

    7 3 Cytuj
  • 3 wrz 2013

    Ta drogo . To weź kredyt ,kup mieszkanie a zamiast czynszu płać ratę do banku - proste ! Myślicie ,że ktoś wynajmie wam mieszkanie za 500 zł. Przyjdzie taka fleja z rodziną ,wszystko zniszczy ,zostawi za rok 6000 czynszu a remont mieszkania + naprawa zniszczonych sprzętów wyniesie znacznie więcej - tez mi interes .

    17 13 Cytuj
  • 3 wrz 2013

    piękny maryjan
    Skąd ta agresja?czyżby to twoje ogłoszenie wisiało od roku w dziele ogłoszeń?

    Myślenice to nie Kraków. Jako właścicielka mieszkania wolałabym go wynająć za ciut mniej niż czekać na najemcę przez pół roku czy dłużej

    10 4 Cytuj
  • 3 wrz 2013

    Ty byś wolała kto inny widocznie nie . Nie jestem właścicielem ale jak mnie na coś nie stać to nie lamentuję ,że to za drogie .

    9 10 Cytuj
  • 4 wrz 2013

    Tu nie o to chodzi że mnie nie stać, ale gdybym miała wyłożyć 1000-2000 zł na wynajem mieszkania to szukałabym mieszkania w Krakowie, blisko pracy.

    A co do mieszakań w Myśleniach to kolejnym fenomentem są mieszkania całkowicie puste, w których nawet brakuje mebli kuchennych i zlewozmywaka. I ja mam coś takiego wynająć? Kpiny jakieś.
    Jak ktos decyzuje się wynając mieszkanie to niech zapewni chociaz jakieś minimum wyposazenia tj lodówkę, pralkę, bo o zlewie i meblach kuchennych to już mi się nawet nie chce wspominać bo to oczywista oczywistość.

    11 2 Cytuj
  • 4 wrz 2013

    Wynajmę mieszkanie 600m od centrum odnowione wyposażona kuchnia, łazienka 42m2. Zainteresowanych proszę o telefon 607-299-771

    2 Cytuj
  • 4 wrz 2013

    Młode małżeństwo z dzieckiem. Szukamy małego nie drogiego mieszkania do wynajęcia. Tel. 690 438 724

    Cytuj
  • 10 wrz 2013

    Mała uwaga w temacie, niby oczywista, ale jak wynika z powyższych postów czasem niedostrzegana. Szukając mieszkania do wynajęcia w bloku (spółdzielnia, wspólnota) należy zwrócić uwagę nie tylko na wysokość tzw. odstępnego, ale także na wysokość czynszu. W blokach, w których jest centralne ogrzewanie, wysokość czynszu może mocno zaskoczyć. Dla przykładu podam, że w mieszkaniu o powierzchni 36m2 w bloku nr 5 na osiedlu czynsz wynosi ok. 350 zł, zaś w mieszkaniu o powierzchni 41m2 przy ul. Solidarności (nowe budownictwo) jest to ok. 100 zł. Nie wspomnę już o cenie ciepłej wody w bloku nr 5. Dlatego różnica w cenie wynajmu jest czasem tylko pozorna. Trzeba przy tym brać pod uwagę standard mieszkania, otoczenie itd., co dla wielu osób ma kapitalne znaczenie.

    5 5 Cytuj
  • 10 wrz 2013

    Ogrzewanie i ciepła woda w nowych blokach to koszt właściciela. Czy wiesz ile płacą za gaz?

    2 1 Cytuj
  • 10 wrz 2013

    Rachunki wynoszą ok. 200 zł na 2 miesiące. Dotyczy to rodziny 4-osobowej (z dwojgiem małych dzieci), która spędza w domu znaczną ilość czasu. Dane są autentyczne.

    8 5 Cytuj
  • 16 wrz 2013

    Szukam mieszkania jedno lub dwupokojowego w Myślenicach,może być nie umeblowane. Proszę o kontakt.

    1 4 Cytuj
  • 16 wrz 2013

    Czy ktoś wie czy w nowym bloku na Dunina Brzezińskiego będą jakieś mieszkania do wynajęcia?

    2 2 Cytuj
  • 23 wrz 2013

    szukam mieszkania do wynajęcia około 50m w cenie 500zł oraz media. boguslawa570@op.pl

    3 1 Cytuj
  • 30 wrz 2013

    Witam posiadam do wynajecia dwa lokale uzytkowe jeden o powierzchni 70m2 a drugi o powierzchni 60m2 znjaduja sie one na parterze w nowo wuybudowanej kamienicy przy ul. Pardyaka (okolice osiedla w Myślenicach) bardzo dobry punkt handlowy! Możliwosc wynajecia jednego duzego lokalu tj. 70 m2 + 60m2 co daje nam powierzchnie 130m2! Posiadam równiez do wynajecia lokal idealny pod pub, kafejke. Znajduje sie w tej samej lokalizacji tylko w piwnicy kamienicy o powierzchni 140m3 plus duzy ogrodek!

    W razie jakichkolwiek pytan prosze dzownic:
    tel. 603-37-17-76

    1 6 Cytuj
  • 7 paź 2013

    .Witam. Szukamy mieszkania do wynajecia do 700zl. Ze wzgledu na chorobe synka i czeste rehabilitacje-obecnie dojezdzamy 30km przydaloby sie mieszkanie blizej. Jesli ktos posiada jakies wiadomosci w tym temacie to prosze o info.

    1 Cytuj
  • 8 paź 2013

    Od grudnia do wynajęcia mieszkanie centrum-ul. Reja pierwsze piętro, 51 m2 dwa pokoje , duża kuchnia, słoneczne z dużym balkonem wychodzącym na ciche zielone podwórko. Mieszkanie umeblowane, okna PCV, parkiety. Zainteresowanych proszę o kontakt jost22@onet.eu.

    1 Cytuj
  • 8 paź 2013

    szukam mieszkania do wynajęcia, najchętniej na dunina brzezińskiego, 1 lub 2 pokoje proszę o kontakt

    1 1 Cytuj
  • 12 mar 2014

    Wraz z przyszłą żoną szukamy mieszkania do wynajęcia od lipca.
    Nie więcej niż 500-600 zł + media
    dzordzz@tlen.pl

    3 Cytuj
  • 12 mar 2014

    Wraz z przyszłą żoną szukamy mieszkania do wynajęcia od czerwca/lipca.
    Nie więcej niż 500-600 zł + media
    dzordzz@tlen.pl

    2 3 Cytuj
  • 30 kwi 2014

    Poszukuję do wynajęcia mieszkania 2 pokojowego ( może być aneks kuchenny ) z łazienką wyposażoną w wannę. Czynsz do 1000zł już z administracyjnym, ale naturalnie bez opłat. Jeżeli ktoś ma jakieś informacje proszę o kontakt pw.

    Lokalizacja Myślenice.

    1 Cytuj
  • 1 maj 2014

    Poszukuję mieszkania do wynajęcia - max 500zl + media na dłuższy okres. 32 lata, uczciwy, nie palący, bez zwierząt. Mieszkanie nie musi być w pełni umeblowane. Plusem byłby dostęp do anteny satelitarnej i możliwość zainstalowania internetu z Inetu.
    Proszę o przesłanie informacji o mieszkaniu (wielkość, cena, piętro itp) na adres konbog@o2.pl wraz z nr tel.
    Pozdrawiam

    1 Cytuj

Odpowiedz