Forum » Myślenice

MIESZKANIA DO WYNAJĘCIA W MYŚLENICACH:)

  • 1 maj 2014
    zoo82 napisał/a:

    Poszukuję mieszkania do wynajęcia - max 500zl + media na dłuższy okres. 32 lata, uczciwy, nie palący, bez zwierząt. Mieszkanie nie musi być w pełni umeblowane. Plusem byłby dostęp do anteny satelitarnej i możliwość zainstalowania internetu z Inetu.
    Proszę o przesłanie informacji o mieszkaniu (wielkość, cena, piętro itp) na adres konbog@o2.pl wraz z nr tel.
    Pozdrawiam

    Hehe dobre ! Najlepsze jest to 500 zł . Gdybyś znalazł więcej takich mieszkań daj cynk . Wezmę wszystkie .

    17 2 Cytuj
  • 1 maj 2014

    na ul. Dąbrowskiego było mieszkanie w domu za 500 zł. Musisz poszukać na necie ogłoszenia.
    A tak to za 500 zł są na pewno tyle że + czynsz "kawalerki"

    6 Cytuj
  • 3 maj 2014

    Poszukuje mieszkania do wynajęcia w myslenicach cena 400-500zl ktoś cos wie?? Jak tak to proszę o kontakt

    2 1 Cytuj
  • 4 maj 2014
    forumowicz napisał/a:

    do 324asg znajomy ma kilka dam namiar się po weekendzie;)

    Chciałam zapytać czy dla mnie tez mogło by sie cos znaleźć bo tez szukam mieszkania

    1 1 Cytuj
  • 4 maj 2014

    Maryś: nie znajdziesz mieszkania w Myślenicach za 500 zł w parę dni.. Musisz pytać kogo się da i przeglądać oferty na internecie.
    Co mogę Ci poradzić to cierpliwości :) Na rynku dużo stoi mieszkań pustych od dłuższego czasu :)
    Ceny mieszkań jak i wynajmu w Myślenicach coraz bardziej się obniżają - młodych ludzi coraz mniej, dużo osób woli się wybudować niż mieszkać w bloku - co nieraz okazuje się dużo bardziej opłacalne finansowo niż zakup mieszkania nawet jeśli nie mamy na to środków (kredyt na mieszkanie + czynsz, a sam kredyt na dom)

    Wystrzegaj się cwaniaków. Sama mam dwie znajome osoby które kupiły mieszkania na kredyt z myślą wynajęcia go tak, by kredyt sam się spłacał + zarobek z tego jeszcze mieć :)

    13 5 Cytuj
  • 6 maj 2014

    Do wynajęcia mieszkanie w ścisłym centrum Myślenic, 73m2 - 4 pokoje(nieumeblowane),łazienka,wc,kuchnia(umeblowana) z oknem- II piętro. Mieszkanie do wynajęcia od zaraz! . Kontakt 512120138

    1 1 Cytuj
  • 21 maj 2014

    http://www.rmf24.pl/ekonomia/news-tanie-mieszkania-na-wynajem-od-rzadu-sa-pierwsze-umowy,nId,1429216 zachęcam do lektury osoby które szukają czegoś do wynajęcia :)

    5 2 Cytuj
  • 28 maj 2014

    Młoda mama z 4 dzieci szuka mieszkania do wynajęcia w Myślenicach minimum 2-pokoje czynsz max 500zł proszę o kontakt na e-mail daria26-82@tlen.pl

    2 6 Cytuj
  • 1 cze 2014

    Małżeństwo szuka mieszkania dwupokojowego do wynajęcia. Proszę o kontakt na e-mail slowikr@interia.pl

    1 2 Cytuj
  • 2 cze 2014
    slonko napisał/a:

    Małżeństwo szuka mieszkania dwupokojowego do wynajęcia. Proszę o kontakt na e-mail slowikr@interia.pl

    2 Cytuj
  • 5 cze 2014

    taa właśnie ludzie tak sobie kombinują.. kupię mieszkanie, znajdę łosia i będzie mi spłacał kredyt... czynsz 800zł i luz.. coraz więcej widać ogłoszeń, że za 400zł to można sobie wynająć pokój a nie mieszkanie... a teraz druga strona medalu... w tym zagłębiu fabryk i niezliczonej ilości miejsc pracy za średnią krajową - Myślenicach i okolicach, rzeczywistość przedstawia się tak: rodzina 2+1, gdzie zakładając że są niesamowitymi szczęściarzami i obydwoje pracują, ale upss! tu wtopa, bo za najniższą krajową czyli oboje mają jakieś 2,5tys na czysto muszą płacić 800zł czynszu to o wiele za dużo... do tego inne opłaty i robi się 1600zł, dorzućmy do tego dojazdy do pracy, no i super bio, eko jedzenie i nie zostaje nic.... i dziwować się, że wiele mieszkań stoi pustych... tym, którzy zaczną zaraz psioczyć, że niech sobie znajdą lepiej płatną pracę, polecam już dziś zrezygnować ze swojej i znaleźć dla siebie (bez pomocy tatusiów, mam, wujków, ciotek, pociotek) lepiej płatną pracę:)

    28 8 Cytuj
  • 17 cze 2014

    Ceny dyktuje rynek. Sam obserwowałem oferty przez jakiś rok i tendencja cen jest jak najbardziej wzrostowa.
    Skoro mieszkania są po 800 to widać taka cena musi być. Jakby chętnych nie było mieszkania były by tańsze. Proste. A jak to wszystko takie łatwe dla Ciebie i zarazem niesprawiedliwe spróbuj zrobić jak piszesz, weź kredyt, wynajmij mieszkanie i zarabiaj na nim. Weź też pod uwagę że pewno będziesz go spłacać z 30 lat, już nie mówiąc o ryzyku pójścia cen w dół mieszkań i całkowitym popłynięciu na "inwestycji". Licz się też że takie mieszkanie trzeba jakoś wyposażyć, nie mówiąc że po wyprowadzce zwykle mieszkanie nadaje się do przynajmniej lekkiego remontu/odświeżenia. Sprawa już nie wygląda tak kolorowo, prawda?

    A mieszkania które stoją puste, zwykle są do wynajęcia nie za 800 ale za 3 razy tyle.. Te od 800 idą jak świeże bułeczki - co na pewno zauważyłeś.

    Realia są takie że żeby wynająć/kupić mieszkanie trzeba twardo stać na nogach finansowo i wszystko sobie wcześniej pokalkulować. Żeby nie okazało się że ubezpieczenie samochodu czy wizyta u dentysty okaże się katastrofą finansową :D

    pozdrawiam

    23 2 Cytuj
  • 4 wrz 2015

    Szukam mieszkania do wynajęcia najlepiej dwu pokojowego w granicach 800 zl jak ktos co wie proszę

    4 Cytuj
  • 4 wrz 2015
    beatab1984 napisał/a:

    Szukam mieszkania do wynajęcia najlepiej dwu pokojowego w granicach 800 zl jak ktos co wie proszę

    3 pokoje od listopada na os. 1000 lecia II więcej na prv

    1 Cytuj
  • 14 wrz 2015

    Witam. Młode małżeństwo + roczne dziecko, bez nałogów, bez zwierząt, wynajmie mieszkanie w Myślenicach. Najlepiej 2-pokojowe (ewentualnie 1-pokojowe, lecz z osobną kuchnią), kuchnia (lub aneks kuchenny przy jednym z pokoi), łazienka. Cena również w miarę przystępna. Proszę o jakieś informacje, ponieważ wszystkie wiszące ogłoszenia są już nieaktualne! Dziękuję.

    6 Cytuj
  • 24 sty 2016

    Witam. Jestem pracującym kawalerem i szukam niedużego mieszkania do wynajęcia na terenie Myślenic lub w okolicach do 20 km w przystępnej cenie. Bardzo proszę o informacje. Z góry dziękuje.

    10 Cytuj
  • 12 mar 2016

    Wynajme mieszkanie dom do 1200zl prosze o kontakt 535121230

    4 1 Cytuj
  • 12 mar 2016

    Szukam czegos do 1200zl pilnie, proszę o kontakt pod 535121230

    6 1 Cytuj
  • 19 lip 2016

    NIe wiem czy ktos jeszcze to czyta ale szukam pilnie mieszkania w Myślenicach najlepiej kawalerki dla 2 osób jesli coś klos to niech pisze z góry dzięki :)

    3 1 Cytuj
  • 23 lip 2016

    Szukam mieszkania w bloku do wynajęcia w Myślenicach. Najlepiej 3 pokoje lub 2 i salon, kuchnia i łazienka. Najlepiej bez mebli lub częściowo. Jesteśmy niepalący bez zwierząt. PILNE!

    Z góry dziękuję.

    basia.malec@onet.pl

    1 1 Cytuj
  • 18 sie 2016

    potrzebuję wynająć dwupokojowe mieszkanie.

    1 1 Cytuj
  • 19 paź 2016

    Czy w Myslenicach da sie wynajac mieszkanie za 600-700zl? Czy raczej 800 to minimum?

    4 1 Cytuj
  • 19 paź 2016

    ja niestety wynajmuję kawalerkę jedyne 30m2 i płacę 950,- do tego opłaty za media, nie są wysokie ale jednak.

    1 Cytuj
  • 19 paź 2016

    Ale to pewnie od lokalizacji zalezy. Nie raz slysze, ze ludzie wynajmuja nawet za 500. Eh tez poprosze takie mieszkanie z takim czynszem.

    1 1 Cytuj
  • 19 paź 2016

    Wynająć za 500 się da, ale to jest wynajem - do tego czynsz i media ;)

    4 1 Cytuj

Odpowiedz