Forum » Myślenice

Laryngolog dla dziecka i doroslych

  • grażyna 11 lip 2009

    Witam,
    Czy w Myślenicach przyjmuje dobry laryngolog, do którego mogłabym się udać z niemowlakiem? Czy możecie kogoś polecić?
    Pozdrawiam,
    Grażyna

    4 Cytuj
  • 11 lip 2009

    JA POLECAM DOKTOR WRÓBLEWSKĄ.

    8 7 Cytuj
  • grażyna 13 lip 2009

    Bardzo dziękuję.
    Pozdrawiam,
    Grażyna

    2 1 Cytuj
  • 13 lip 2009

    a ja stwierdzam ze niestety ale nie ma dobrego laryngologa w Myslenicach. Jakies moze 3-4 miesiace temu poszlam do pewnego laryngologa, nie pamietam nazwiska, w kazdym razie przyjmuje kolo szpitala, uparl sie ze mam uczulenie itd. przepisal mi mase lekarstw ktorych na szczescie nie wykupilam, bo jak sie okazalo zadnego uczulenia nie mialam. Skierowano mnie potem do laryngologa do doktor Piątkowskiej do Libertowa, i dopiero ona postawila mi diagnoze po wykonaniu szeregu badan np. rezonansu. Jezeli bedzie Pani zainteresowana moge podac numer telefonu...

    9 Cytuj
  • 13 lip 2009

    Niestety w Myślenicach nie ma laryngologa dziecięcego. Ja przerabiałem temat z moim 3 miesięcznym dzieckiem. Więcej informacji mogę przekazać przez skype almar025.

    1 Cytuj
  • 6 paź 2010

    Laryngolog w myślenicach dla dziecka jakiego polecacie?

    5 Cytuj
  • 6 paź 2010

    Polecam prof Pilcha. Przyjmuje w soboty w TeleFonice

    2 6 Cytuj
  • 6 paź 2010

    Ja tez polecam profesora Pilcha.W Krakowie na Azorach tez przyjmuje dobry lekarz,dr.Cenda.

    2 3 Cytuj
  • 18 gru 2010

    Proszę o podpowiedź, do którego laryngologa w Myślenicach warto udać sie z dzieckiem. Chodzi mi o dobrego laryngologa cieszącego sie dobrymi wynikami w leczeniu. Z góry dziękuje za wszelkie podpowiedzi.

    3 2 Cytuj
  • 18 gru 2010

    W soboty w Tele-Fonice przyjmuje prof. Pilch polecam

    4 7 Cytuj
  • 19 gru 2010

    Laryngologa Ścisławskiegow Myślenicach NIE POLECAM !! Porażka. Na każdą dolegliwośc przepisuje antybiotyk. Zaglada w ucho, gardło i nos i na tej podstawie wydaje diagnozę która podparta jest zawsze antybiotykiem. Osoby które naprawde chcą dobrego laryngologa niestety musza udać sie do innego niz Pan Ścisławski. Zdecydowanie nie polecam.

    12 2 Cytuj
  • ANETA SZYMSKA 25 maj 2011

    POLECAM PANIĄ LARYNGOLOG IWAŃSKA

    2 Cytuj
  • 25 maj 2011

    gdzie przyjmuje pani iwańska?

    13 4 Cytuj
  • 26 maj 2011

    POLECAM PANIĄ LARYNGOLOG WITEK , BARDZO DOBRY LARYNGOLOG !!!

    8 Cytuj
  • 26 maj 2011

    Jesli laryngolog dla dziecka to polecam w 100% dr.Michalaka niestety w Krakowie:)

    2 Cytuj
  • 27 maj 2011

    Dr Michalak to super jest ale prywatnie, za "ciężkie" pieniądze, bo w szpitalu w Prokocimiu gdzie jest ordynatorem zachowuje się jakby był tam za kare. Po trzytygodniowym pobycie na jego oddziale z kilkumiesięcznym dzieckiem mogę ze 100% pewnością odradzić tego Pana, chyba, że ktoś ma zwyczaj ganiać z kopertami.

    3 1 Cytuj
  • 27 maj 2011

    Ja mogę polecić laryngologów z Krakowa w szpitalu na Żeromskiego.Jeździmy tam z synkiem już dość długo i jestem zadowolona.Mila obsługa w rejestracji i lekarze maja super podejście do dzieci.
    Terminy nie są jakieś tragiczne jak w Prokocimiu i bez problemu można się tam dodzwonić.Jeśli ktoś byłby zainteresowany mogę podać nr telefonu.

    3 Cytuj
  • 1 wrz 2011

    nie polecam pani Dr. Wąsowicz. Na wszystkie problemy z uszami wypisuje antybiotyk albo dwa na raz i do tego okłady z jodyny. Żadnych zdjęć nic w tym stylu. Przestażałe metody. Odradzam

    2 7 Cytuj
  • 1 wrz 2011

    Polecam Dr Kingę Wróblewską. Dokładnie podchodzi do każdego pacjenta i posiada duże doświadczenie.

    5 5 Cytuj
  • 1 wrz 2011

    Dr Kinga Wróblewska według mnie najlepsza w Myślenicach. Nie polecam Dr Scisławski i J. Wąsowicz.
    Słyszałem jeszcze dobre opinie o Dr Maciej Wiatr, nie sprawdzałem ale podobno też przyjmuje w przychodni.

    12 10 Cytuj
  • 1 wrz 2011

    Jeszcze przed wakacjami w budynku "cechu" przyjmowała dr Witek ale już jej tam nie ma ?

    1 1 Cytuj
  • 9 wrz 2011

    A ja polecam dr Wąsowicz. Moja córka miała bardzo poważne problemy z uszami kilka lat temu. Dr Wąsowicz wysłała nas na konsultację i zabieg do Prokocimia. Podjęła dobrą decyzję w odpowiednim momencie. Potem było jeszcze kilka drobnych problemów z uszami u młodszej córki. Nigdy nie słyszałam od niej o okładach z jodyny. Antybiotyk jak trzeba było dać, to dawała i swoim rozsądnym tłumaczeniem przekonywała mnie.

    7 7 Cytuj
  • ANETA SZYMSKA 28 wrz 2011

    PANI DR.IWAŃSKA POLECAM

    1 9 Cytuj
  • 29 wrz 2011

    Dr Kinga Wróblewska polecam!!! z synem byłam u niej i zaskoczona byłam jej podejściem do niego... badanie bez płaczu i nerwówki a syn ma 16 m-cy:)

    3 6 Cytuj
  • 29 lis 2011

    mam prośbę czy ktoś moze sie orjentuje gdzie przyjmuje dr. Witek laryngolog?

    1 Cytuj

Odpowiedz