Forum » Myślenice

NOWY SKLEP

  • 9 paź 2010

    Co sądzicie o nowym sklepie "Dekoratornia" w Starej Cegielni. Jak dla mnie, na pierwszy rzut oka: "odlot". Proponuję podyskutować na trochę innym poziomie niż o małej ilości koszyków w sklepach spożywczych itp.

    1 Cytuj
  • 9 paź 2010

    sklep fajny, ale czy cos takiego sie przyjmie u nas??hmmm...
    jak dobrze pamiętam był podobny sklep w małej uliczce (przy ksiegarnii)prowadzącej do kościoła. Nieraz tam lubiłam wejsc..no własnie i na tym się konczyło....
    Bo czy to sa rzeczy które tak naprawde potrzebujemy???
    Myśle ze wiekszosc z nas takie cudenka lubi ogladac a nie koniecznie kupić..

    1 Cytuj
  • 9 paź 2010

    ja za to byłam dzis w cegielni na 1 piętrze w tym nowym sklepie tekstil czy jakoś tak....niestety zawiodłam się.....ani jednej rzeczy tam nie kupiłam i nie kupie....

    1 Cytuj
  • 9 paź 2010

    Do gościa (a raczej do Pani gość) z godziny 14.56: "Czy to są rzeczy które tak naprawdę potrzebujemy ?" - oczywiście! Przecież potrzebujemy noży, widelców, luster, serwetek, tależy itd, a czy to źle, że te przedmioty będą przy okazji ładne i sprzedawane w ładnym otoczeniu ?! Jeżeli do życia wystarczy nam przysłowiowa mortadela (no, bez obrazy, może być nawet kabanos), kupiona obok na sali spożywczej, to źle z nami !

    1 Cytuj

Odpowiedz