Forum » Myślenice

Ochotnicza Straż Pożarna. Potrzebna czy nie??

 • 13 paź 2010

  Straż jest potrzebna bo poziom naszego bezpieczeństwa jest większy gdy możemy liczyć także na pomoc tych którzy nas znają, są naszymi sąsiadami, wiedzą jak i gdzie dojechac w przypadku pożaru czy innego nieszczęścia. to dobre wsparcie dla zawodowców także podczas powodzi czy innychn kataklizmów

  1 Cytuj
 • 13 paź 2010

  a przepraszam czy ja cos zle napisałm. ?
  napisałam ze OSP tak naprawde pomagało, bo byli tam calutki czas. !
  nie mówie ze PSP nic nie robi przecież, ale napewno OSP zawdzięczami więcej.

  1 Cytuj
 • 19 paź 2010

  OSP nie potrzebna ?? co to w ogóle za pytania?? Gdyby nie oni to w sobotę by się spaliło 2 chłopaków w altance. Dziś jeden umarł. PSP co by zrobiła man-em nawet by tam nie wyjechali. Śródmieście ma terenowe Atego i dali rade. Apeluje do wszystkich, którzy w innych wątkach wyśmiewali OSP, ogarnijcie się ludzie. Znam osobiście wszystkich młodych strażaków ze śródmieścia to są spoko ludzie. Moim zdaniem to są BOHATERZY ! Dziękuje wam śródmieście za uratowanie tych ludzi z altanki to są moi koledzy, Sławek zmarł dziś rano, ale oki żyje. Co by było jak by nie przyjechało OSP ?? Sami sobie odpowiedzcie na to pytanie.

  Cytuj
 • 19 paź 2010

  A oczywiste jest to, że jak wygra Kielan to OSP podupadnie, przecież Oni toczą z nim wojne.

  Cytuj
 • 19 paź 2010

  Nie wiem co ma piernik do wiatraka. Choćby nie wiem kto wygrał to straży nikt nie ruszy, a jeżeli ktoś zacznie to społeczeństwo Myślenic zadba o to by straży było ok bo to nasze wspólne dobro.
  Kościoła i OSP nic nie ruszy.

  Cytuj
 • 19 paź 2010

  Strażaku z Zarabia
  Proszę nie rozpuszczać bzdur na temat Wiktora Kielana.
  Jak wygra wybory będzie tak samo albo bardziej dbał o straże jak Pan Ostrowski.
  Nikt z OSP nie toczy wojny z Panem Kielanem ani Pan Kielan nie toczy z wojny ze strażakami. Proszę się nie dać okłamywać i manipulaować autorom podobnych wpisów.
  pozdrawiam
  Rafał Zalubowski

  1 Cytuj
 • 19 paź 2010

  Dokładnie Cyrku ! Nie mieszajcie OSP w żadne zakichane wybory, bo burmistrze są i przemijają a OSP będzie działać dalej.

  Cytuj
 • 29 lis 2010

  OSP Śródmieście zagościło wczoraj u mnie z kalendarzem :) co myślicie ładne są, czy raczej się wam nie podobają. Nie wiedziałam, że do straży mogą należeć dziewczyny hehe (możne się zapisze :)). A może mi ktoś powiedzieć co się działo wczoraj ok. 20 bo wyły syreny strażackie widziałam jak chłopaki biegli przez rynek brr. później wyły o 1 w nocy.

  Cytuj
 • 30 lis 2010

  Kalendarze no na pewno ich są dobre, bo zrywane karteczki mają, syreny wyły słyszałem ale nie wiem dlaczego

  Cytuj
 • 30 lis 2010

  A ja wam powiem, że strasznie szybkie mają wyjazdy. Akurat siedziałem w Pub-ie i zaczęła wyć syrena, szybko wyjeżdżają bo z tego co widzę to tam większość młodych strażaków (i dobrze) biegną w kalesonach nie kalesonach, a nawet widziałem, że w krótkich spodenkach biegli (w zimę).
  Tak, że jeszcze syrena nie przestała wyć a oni już pojechali, strasznie się szybko zlecieli. Mówię o tej straży koło rynku. Szacunek dla nich bo im się chce coś robić za darmo dla kogoś

  Cytuj

Odpowiedz