Forum » Okolice

Helikopter

  • 8 mar 2011

    Mają do 22.00 Latac do potem cisza nocna ich obowiazuje a co do helikoptera to co niektórzy powinni sie cieszyc z Mi-24 na zywo widza

    1 Cytuj
  • 8 mar 2011

    A zapomniałem dopisac ze na Orlenie maja baze

    1 Cytuj
  • 8 mar 2011

    [quote=gość: TG99] Mają do 22.00 Latac do potem cisza nocna ich obowiazuje a co do helikoptera to co niektórzy powinni sie cieszyc z Mi-24 na zywo widza [/quote]
    jak widzą, jak jest noc?

    Cytuj
  • 8 mar 2011

    [quote=gość: TG99] Mają do 22.00 Latac do potem cisza nocna ich obowiazuje a co do helikoptera to co niektórzy powinni sie cieszyc z Mi-24 na zywo widza [/quote] no nie wiem czy jest się z czego cieszyć w lutym taki helikopter awaryjnie lądował pod inowrocławiem...mając na uwadze przede wszystkim poziom wyszkolenia naszych pilotów lepiej żeby tu nie latał

    Cytuj
  • 8 mar 2011

    W sejmie mówili że to TALIBOWIE.

    Cytuj
  • adzygmunt 8 mar 2011

    Po ciemku nie lądują. Będą krążyć do świtu. W aptece na osiedlu koreczki do uszu poszły jak świeże bułeczki po 50 gr, za sztukę, bułeczki nie koreczki.
    Kto nie zdążył może jeszcze zatkać uszy gumą do żucia, przeżutą.
    Nie wiem tylko jak będzie z rannym wyjęciem. Może wyjdzie w całości?

    Cytuj
  • 8 mar 2011

    wpisujcie miasta w których był przynajmniej słyszany o ile nie widziany :-D

    Cytuj
  • 8 mar 2011

    Wiochy też wpisujcie :)

    Cytuj
  • adzygmunt 8 mar 2011

    Zwłaszcza, że ich jest więcej!
    Łatwiej zlokalizować trasy

    Cytuj
  • 8 mar 2011

    Wioska Zimny Lech koło Pcimia

    1 1 Cytuj
  • 8 mar 2011

    No właśnie kumpel z policji mówił mi że CBA szuka Wójta Pcimia D.O.

    1 Cytuj
  • 8 mar 2011

    Wywiad już nas rozpracowuje, za podanie prawdopodobnej trasy przelotu jest 25 lat ciupy w ciężkim rygorze.

    Cytuj
  • adzygmunt 8 mar 2011

    Nareszcie będzie jakaś praca dla bezrobotnych i to ciężka!
    Lornetki z noktowizorami sprzedaję...

    Cytuj
  • 8 mar 2011

    To ja się przyłącze do adzygmunta. Ja sprzedawać mogę zimnego Lecha i czipsy pod Lipką.

    Cytuj
  • 8 mar 2011

    No tak w Myślenice powstanie najdroższe lądowisko na świecie dla śmigłowców (1,3 mln ) więc przylatują zobaczyć ten fenomen ekonomiczny.

    Cytuj
  • 8 mar 2011

    A co z Kasinką u nas też dzisiaj latały

    Cytuj
  • adzygmunt 8 mar 2011

    Na "pod lipkę" za daleko po zimnego Lecha Nie macie czegoś tam bliżej?

    Cytuj
  • 8 mar 2011

    No tak, masz rację :-( Lipka jest wyżej npm niż centrum miasta a więc do piekła po zimengo Lecha jest dalej :-(

    Cytuj
  • 8 mar 2011

    Heli Kopter myślał, że lądowisko k/szpitala już gotowe, dłuuuugo nie mógł go znaleźć bo było ciemno więc odleciał zrezygnowany na inne "zapasowe".

    Cytuj
  • 9 mar 2011

    macie ludzie problemy ............

    2 Cytuj
  • 9 mar 2011

    no i nad Bęczarką też przeleciał parę razy :]

    1 Cytuj
  • 3 lip 2012

    hej nie wiecie co sie stało w Sułkowicach........
    gdzieś w okolicach stadionu lub oblasku karetka dosyc długo stała na sygnałach i helikopter lądował????

    2 1 Cytuj
  • 4 lip 2012

    hej nie wiecie co sie stało w Sułkowicach........
    gdzieś w okolicach stadionu lub oblasku karetka dosyc długo stała na sygnałach i helikopter lądował???? wypadek pod Harbutowicami koleś albo babka w dom wpadła hondom starom

    Cytuj
  • 4 lip 2012

    Witam

    Pewnie jest to helikopter z Balic z jednostki wojskowej, a te loty tak częste mogą być dlatego że mają tak zwane obloty. Tak latali jak byłem w wojsku w jednostce lotniczej w Bydgoszczy jeszcze są nocne.
    Pozdrawiam.

    Cytuj
  • 7 lip 2012

    Helikoptery lubią spadać jak są w powietrzu!

    3 Cytuj

Odpowiedz