Forum » Okolice

Przekształcanie działek na terenie Gminy Wiśniowa

 • 5 sty 2018

  witam ,tak jak w temacie czy ktoś ma jakieś informacje odnośnie przekształcania działek na terenie Gminy Wiśniowa, bo jedyne informacje które mi udzielono to będziemy informować o wszystkich postępach a żadnych informacji od ponad pół roku nie było

  1 Cytuj
 • 8 lut 2018

  " INFORMACJA

  Wójt Gminy Wiśniowa informuje, że trwają prace nad zmianą miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego Gminy Wiśniowa dla wszystkich miejscowości.
  Zakończenie etapu uzgadniania projektów miejscowych planów zagospodarowania przez organy i instytucje opiniujące zaplanowane jest na koniec marca 2018 roku. Wyłożenie miejscowych planów zaplanowano na miesiąc maj 2018 roku. Ostateczny termin wyłożenia jest zależny od treści opinii organów i instytucji, a także od ewentualnego zakończenia (przed wyłożeniem do wglądu miejscowych planów zagospodarowania) procesu legislacyjnego projektu ustawy Kodeks urbanistyczno-budowlany.
  O ostatecznym terminie wyłożenia do wglądu projektów miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego Wójt Gminy Wiśniowa poinformuje odrębnym ogłoszeniem.

  Wprowadził ŁJ, 2018-01-30"

  Źródło: http://www.ug-wisniowa.pl/komunikaty.php?nr=9502034&strona =

  1 Cytuj
 • 24 lip 2019

  minęło półtora roku, czy ktoś cos wie, czy cos ktoś słyszał??

  Cytuj
 • 25 lip 2019
  misiek111 napisał/a:

  minęło półtora roku, czy ktoś cos wie, czy cos ktoś słyszał??

  Wiemy.... zmienił się Wójt

  Cytuj

Odpowiedz