Forum » Okolice

Klub malucha Trzemeśnia

  • 7 sty 2018

    Witam. Mam zamiar otworzyć klub malucha w Trzemeśni bądź w Łękach. Czy ktoś ma informacje ile rodziców szuka miejsca dla swoich dzieci? oczywiście klub będzie od 20miesiąca do 3lat. Nie wiem jaka powierzchnia mi potrzebna. Z góry dziękuje za odpowiedzi.

    1 21 Cytuj
  • 7 sty 2018

    A już myślałem że chodzi o właścicieli FIATA 126p

    20 Cytuj
  • Pablo 8 sty 2018
    Mądrala napisał/a:

    A już myślałem że chodzi o właścicieli FIATA 126p

    Dokładnie po to samo zaglądnąłem do tego tematu...! :-)

    15 1 Cytuj
  • 8 sty 2018

    najlepiej zapytaj z żłobku ile osób się nie dostało. to żadna tajemnica jak ci ta stara baba zwana dyrektorką nie będzie chciała powiedzieć napisz do niej oficjalnie i powołaj się na dostęp do informacji publicznej. ciebie nie interesuje kto z nazwiska się nie dostał tylko ile osób z miejscowości np. trzemesnia lub Łęki złożyło papiery a się nie dostało. zwykłe dane statystyczne do których masz prawo a nie dane osobowe chronione prawem.

    7 29 Cytuj
  • 10 sty 2018

    Pytałam na osiedlu nie ma oczekujących ponoć. Tylko grupy 32 osobowe na 4 Panie :( Jedne siedlisko zarazków... W prywatnym niestety koszty będą 2 lub 3 razy większe średnio 700zł chyba, że uda się zdobyć dotacje, ale grupa 8-10 osobowa. W prywatnych w Myślenicach wiem że rodzice wolą zapłacić więcej ale żeby nie było takiego siedliska, bo za opiekunkę to i tak 1300zł musieli by dawać.. Tylko pytanie czy są inni rodzice którzy tak myślą?:)

    2 24 Cytuj
  • 11 sty 2018

    kłamią. jest lista oczekujących.

    3 22 Cytuj
  • 14 sty 2018

    To nie wiem czemu Pani dyrektor mi tak powiedziala. Bylam w gminie to mi kazali isc do żłobka tam pytac, bo oni danych takich nie maja.

    1 16 Cytuj
  • 15 sty 2018

    pani dyrektor bardzo często mija się z prawdą gdy udziela informacji ustnie. jedyna wiarygodna forma komunikacji z ta osobą to pisma.

    4 19 Cytuj
  • 16 sty 2018

    Zawsze mam ubaw jak czytam wypociny ludzi upośledzonych umysłowo, którzy myślą, że w internecie są anonimowi :) poczytaj opinie o żłobku w Myślenicach bo jest ich mnóstwo, sama mam sporo znajomych, którzy mieli tam swoje dzieciaki i nikt nigdy nie narzekał. Wiecznie jak już ktoś smęci to jakieś przegrywy życiowe typu "zniesmaczony pizzą" czy Ewmo, która za rozsiewanie fałszywych info o zarazkach powinna mieć sprawę założoną z automatu (sama nic nie otworzyła jeszcze a już innych oczernia :D)

    Pamiętajcie o jednym, za oczernianie ludzi są paragrafy i żebyście się nie poszczali po majtach jak dostaniecie wezwanie, bo gdyby moje dziecko nadal uczęszczało do złobka na osiedlu i taki śmieć wyzywał je i jego otoczenie od "siedliska zarazków" to bądź pewny śmieszny człowieczku, że przed policją najpierw bym ja zgłosił się do ciebie, żebyś mi to wyjaśnił a dopiero potem służby wyższej instancji ;) mam nadzieje, że Złobek tego tak nie zostawi (jak coś to priv do mnie mam print scrn zrobione, bo pewnie zaraz będą posty usuwane) I tak moje kolejne dziecko również pójdzie do złobka na osiedlu !

    Chcieliście zrobić pijar przedszkolu w trzemeśni (którego nawet nie ma) oczerniając złobek na osiedlu ? żenada...dla mnie nawet jak powstanie to z automatu jest skreślone gdyż nie trawię frajerstwa, które oczernia nie mając na tyle jaj, żeby się podpisać z imienia i nazwiska. Bez odbioru

    27 7 Cytuj
  • 16 sty 2018

    Bolo zostaw zniesmaczonego przecież widać od razu ze mu pewnie gowniaka na osiedlu nie przyjęli i stad ten hejt xD

    23 4 Cytuj
  • Damian 17 sty 2018

    Zniesmaczony weź się puknij w ten czajnik. Nikt nie ma obowiązku udzielać takich informacji. Może jeszcze numery telefonu do tych ludzi byś chciał. Chce mieć dane niech ruszy cztery litery i polazi po wsi i popyta a nie wszystko na tacy podane chce mieć. Z drugiej strony gdyby na prawdę pytała dyrektorki o to, to jestem pewna ze udzieliliby jej takiej informacji bo kto ja zna ten wie ze to złota kobieta. No bo chyba nie sądzisz ze boi się konkurencji ? Ha ha ha. Nic nie dorówna żłobkowo samorządowemu wiec nie ośmieszaj się kolego oni zawsze będą mieli pełne obłożenie. Ja z mojego doświadczenia dziękuje za te wszystkie prywatne przedszkola które są 3,4 razy droższe, które znajdują się w jakichś klitkach gdzie kobiety ze spozywczaka, które nie umieją się psem zająć maja zajmować się moim dzieckiem na jakiś lewych umowach. Nie dziękuje. I do autorki, sadzać po twoich komentarza śmiem twierdzić ze nie masz pojęcia o zajmowaniu się dziećmi wiec otwórz ty sobie może lepiej sklep spożywczy czy coś w ten deseń.

    zniesmaczony pizzą napisał/a:

    kłamią. jest lista oczekujących.

    Zarzucasz komuś kłamstwo a sam lzesz jak pies i poruszasz tematy na które nie masz żadnej wiedzy. Mam tam dziecko wiec podejrzewam ze jestem bardziej doinformowana niż ty. Szkoda się denerwować nic nie znaczącym gościem i jego śmiesznymi opiniami, które miały za zadanie oczerniać i pomawiać. Jak już wspomniano wyżej są na to paragrafy odpowiednie i mam nadzieje ze te komentarze odbija ci się czkawka

    16 4 Cytuj
  • 17 sty 2018

    A gdzie ja napisałam, że mi żłobek na osiedlu przeszkadza? Ja jestem również zadowolona ze żłobka moje dziecko tam uczęszczało pierwsze,ale 2 lata temu dla drugiego nie wystarczyło miejsca. A w tym roku koleżanki zaczęły mówić, że w prywatnych jest lepiej, ponieważ nie ma tylu dzieci na jednej sali i jest na pewno więcej zarazków i bakterii niż w sali gdzie są grupy 6 8 osobowe.Może gdyby rodzice nie puszczali chorych dzieci to by było inaczej ale nie każdy da radę wziąć wolnego za każdym razem jak ma dziecko katar więc takie maluszki idą. Mylisz się że nie mam doświadczenia, ale nie zniżam się do poziomu osób, którym się nudzi i szukają dziury w całym. Nikogo ani nic nie oczerniam więc darujcie sobie.

    3 9 Cytuj
  • 17 sty 2018

    Aha i ja nie napisalam ze dzieci to zarazki wiec nie wymyślać prosze tylko to jest nie zalezne od nich, bo wszedzie sa ja tez mam ich na sobie pewnie sporo... Moj watek został założony po to aby rodzice z okolic Trzemesni sie wypowiedzieli czy potrzebny jest klub bo nie kazdy da rade o 7 zawozic dzieciatko do Myslenic i wracac znow do pracy w okolice..

    5 11 Cytuj
  • Pablo 22 sty 2018
    EwMo napisał/a:

    Aha i ja nie napisalam ze dzieci to zarazki wiec nie wymyślać prosze tylko to jest nie zalezne od nich, bo wszedzie sa ja tez mam ich na sobie pewnie sporo... Moj watek został założony po to aby rodzice z okolic Trzemesni sie wypowiedzieli czy potrzebny jest klub bo nie kazdy da rade o 7 zawozic dzieciatko do Myslenic i wracac znow do pracy w okolice..

    Nie ma się co tłumaczyć, bo i tak w tej dziurze nikt w to nie uwierzy...
    Masz zamiat otwierać? To otwieraj...
    Koniec tematu.

    P.S. Powodzenia w realizacji planu i obfitych zysków...:-)

    4 6 Cytuj
  • 22 sty 2018

    bolek , kibel z vegi, kttomce - sami oczerniliście kogo się dało i sami możecie się na swoją Policję szykować :)

    żałośni to są ludzie tacy jak wy z tej wsi zwanej Myślenicami. mentalność parobków lansujących się w szrotach z ddr-u. pani ze żłobka jak i wasza cała władza to dla was święte krowy którym tylko wazelinować umiecie.
    kilka słów prawdy o żłobku z osiedla i od razu napinka pryszczatych koniobijców. popracujcie pajace nad nadgarstkami w kiblu pani dyrektor. pewno sami tam chodziliście za dzieciaka jak starzy krowy na pastwiska prowadzili więc czujecie się tam jak w domu gdy prowadzicie tam swoje benkarty - ciekawe czy chociaż wiece z którym chłopem na sianku je zrobiliście?

    prywatne nie jest dla was nie te progi nie ta mentalność. szkoda tylko że wasze benkarty przejmą wasze wady - i dalej się rozmnożą przekazując wasze debilne geny dalej.

    5 14 Cytuj
  • Pablo 27 sty 2018

    Ja tylko po raz kolejny żądam pytanie: gdzie są i co robią Admini tego forum?

    To co ppwyzej to się nadaje tylko do "zbanowania"...

    7 2 Cytuj
  • 11 lut 2018

    Moje dziecko jest na liście rezerwowych i pani dyrektor wprost powiedziała ze jest bardzo duzo dzieci.

    2 1 Cytuj

Odpowiedz