Forum » Okolice

bazary-targowiska

  • 4 kwi 2011

    Witam,
    podpowiedzcie mi proszę gdzie znajdują się bazary czy targowiska w okolicach Myślenic ?
    Wiem, że jedno jest w Myślenicach - niedaleko steku i działa w poniedziałki i w piątki.
    Interesują mnie okolice np. w promieniu ok.20km.

    Cytuj
  • 4 kwi 2011

    W Sułkowicach jest nowy dośc duży plac targowy. Jarmarki we wtorki i soboty. Plac znajduje sie na początku Sułkowic (na tzw. Zielonej) jadąc od Myslenic przez Rudnik.
    Poza tym Kalwaria Zebrzydowska - tam jarmarki są bodajże w czwartki.

    Cytuj
  • 4 kwi 2011

    [quote=Mako84] W Sułkowicach jest nowy dośc duży plac targowy. Jarmarki we wtorki i soboty. Plac znajduje sie na początku Sułkowic (na tzw. Zielonej) jadąc od Myslenic przez Rudnik.
    Poza tym Kalwaria Zebrzydowska - tam jarmarki są bodajże w czwartki. [/quote]

    Kalwaria - środa !!!
    Mszana - wtorek !!!!

    Cytuj
  • 5 kwi 2011

    [quote=kikonia1] Witam,
    podpowiedzcie mi proszę gdzie znajdują się bazary czy targowiska w okolicach Myślenic ?
    Wiem, że jedno jest w Myślenicach - niedaleko steku i działa w poniedziałki i w piątki.
    Interesują mnie okolice np. w promieniu ok.20km. [/quote]

    Jak wskazuje PYTANIE zawarte w poście temat dotyczy OKOLIC a nie samych Myślenic więc powinien znaleźć się tu; http://forum.miasto-info.pl/okolice/

    Cytuj
  • 5 kwi 2011

    M007, to niech admin przeniesie wątek i po problemie :P

    Cytuj
  • 5 kwi 2011

    Dziwne, M007 nie obarczył winą za niewłaściwe umiejscowienie tematu burmistrza.
    Odpuścił??? Niemożliwe.

    Cytuj
  • 5 kwi 2011

    A we Wisniowej?

    Cytuj
  • 6 kwi 2011

    dziękuję wszystkim :)
    pozdrawiam i miłego dnia :)

    Cytuj

Odpowiedz