Forum » Okolice

Światłowody - Osieczany-Droginia-Trzemeśnia

  • 9 maj 2018

    Czy ktoś się orientuje czy w tych wsiach w niedalekiej przyszłości będą zakładane światłowody ?

    7 1 Cytuj
  • 9 maj 2018

    Chyba raczej nie o ile jakiś prywaciarz się za to nie weźmie, ciekawostka ORANGE świadczy usługę światłowodów w Sułkowicach, a w Myślenicach nie ...

    8 1 Cytuj
  • Pablo 14 maj 2018
    seba napisał/a:

    Chyba raczej nie o ile jakiś prywaciarz się za to nie weźmie, ciekawostka ORANGE świadczy usługę światłowodów w Sułkowicach, a w Myślenicach nie ...

    Jeszcze nie... ;-)

    Cytuj
  • 14 maj 2018
    seba napisał/a:

    Chyba raczej nie o ile jakiś prywaciarz się za to nie weźmie, ciekawostka ORANGE świadczy usługę światłowodów w Sułkowicach, a w Myślenicach nie ...

    W Myślenicach też można mieć internet światłowodowy np bloki na osiedlu ale chyba nie tylko. Ciekawe co piszesz że w Sułkowicach Orange na usługę światłowodowa a w Myślenicach nie, już nie mówiąc że większych miastach gdzie nie ma mowy o takiej usludze. Nie bardzo chce mi się w to wierzyć.

    1 Cytuj
  • 15 maj 2018

    Ja juz mam -Droginia

    1 Cytuj
  • 18 maj 2018
    Loli napisał/a:

    Ja juz mam -Droginia

    od jakiej firmy ?

    1 Cytuj
  • 30 maj 2018
    ten123 napisał/a:

    od jakiej firmy ?

    nie ma, robili by instalację a nie była robiona w Drigini, pytałem się w Inecie i powiedzieli mi że może będą w przyszłym roku coś działaś w tym kierunku

    Cytuj
  • 30 maj 2018

    Serio @maciej27luis ? Coś wiesz konkretniej? Mam od nich w Osieczanach radiowe łącze ogolnie działa dobrze ale jak by byl swiatlowod to było by extra. Czekam na rozwój wydarzeń z niecierpliwością.

    1 Cytuj
  • 31 maj 2018
    Dziwny napisał/a:

    Serio @maciej27luis ? Coś wiesz konkretniej? Mam od nich w Osieczanach radiowe łącze ogolnie działa dobrze ale jak by byl swiatlowod to było by extra. Czekam na rozwój wydarzeń z niecierpliwością.

    Nie wiem za wiele bo jak się okazuje temat kręci się wokół domysłów i nikt nic nie wie pewnego, robić będą napewno ale nikt nie wie kiedy ale coś mi się obiło o uszy że w osieczanach w tym roku będą instalować

    Cytuj
  • 25 cze 2018

    w osieczanach chyba szybko nie będzie :(

    1 Cytuj
  • 15 kwi 2019

    Widze ze budują w Osieczanach na słupach infrastrukturę pod światłowód. Nie wiecie która to firma będzie ?

    Cytuj
  • Andrzej 16 kwi 2019

    Możliwe, że fiberlink.

    Cytuj
  • Pablo 17 kwi 2019
    Endrju napisał/a:

    Możliwe, że fiberlink.

    Możliwe, że Orange, możliwe, że Netia, możliwe, że każdy....

    Jakieś bardziej namacalne szczegóły? Nie ma żadnych oznakowań na budowanych urządzeniach?

    Cytuj
  • Andrzej 18 kwi 2019
    Pablo napisał/a:

    Możliwe, że Orange, możliwe, że Netia, możliwe, że każdy....

    Jakieś bardziej namacalne szczegóły?

    Dwa tygodnie temu podpisywałem zgodę dla Fiberlink na wejście na moją działkę w Trzemeśni w celu montażu światłowodów na słupach telekomunikacyjnych Orange. Stąd mój post.

    Cytuj
  • Pablo 19 kwi 2019
    Endrju napisał/a:

    Dwa tygodnie temu podpisywałem zgodę dla Fiberlink na wejście na moją działkę w Trzemeśni w celu montażu światłowodów na słupach telekomunikacyjnych Orange. Stąd mój post.

    A widzisz... No to jest już faktycznie konkretna informacja. Gdybyś to napisał od razu to nie było by żadnych wątpliwości. Zatem bez dwóch zdań wchodzi tam Fiberlink.

    Ciekawi mnie tylko czy wszystko będą realizować po kablach optycznych i jaki będzie czas realizacji podłączenia klienta. Bo w trakcie budowy wcale nie jest powiedziane, że już mają wszystko pospinane do kupy i są w stanie realizować usługi szerokopasmowe....

    Cytuj
  • Andrzej 22 kwi 2019

    Zadzwonię do nich i podpytam, bo jestem żywo tym zainteresowany.

    Cytuj
  • Andrzej 15 maj 2019

    Jest to Fiberlink (w poniedziałek wieszali światłowody w Trzemeśni). Pytałem u źródła, kiedy planują uruchomienie sieci światłowodowej u nas, dostałem odpowiedź, że nie ma konkretnych dat, będzie to bieżący rok lub 2020.

    Cytuj
  • Andrzej 23 wrz 2019
    an70pio napisał/a:

    Warto sprawdzić, czy mają od nich sprzęt.

    Już się wyrywam, trzymaj mnie pan!

    1 Cytuj

Odpowiedz