Forum » Okolice

Media Markt Dobczyce

  • 13 lis 2018

    Witam. Ku przestrodze
    Kupiłem w Media Markt w Dobczycach urządzenie drukarkę i przy kasie Pan sprzedawca zapytał się mnie czy chce za 50 zł przedłużyć GWARANCJE .Powiedziałem ze chce i dał mi do podpisania dokument przedłużający tą niby gwarancje. Po roku przyszło mi z firmy ubezpieczającej że przedłużają mi na kolejny rok ubezpieczenie tego urządzenia. Byłem mega zaskoczony bo nie za bardzo wiedziałem o co chodzi i dopiero po tel do firmy ubezpieczającej dowiedziałem się że to niby przedłużenie gwarancji za 50 zł to jest polisa na ubezpieczenie . Mój błąd że nie popatrzyłem na dokumenty które dostałem przy kasie. Zostałem wprowadzony w błąd ponieważ nie sądziłem że przedłużenie gwarancji to dodatkowa polisa ubezpieczeniowa !

    3 1 Cytuj
  • 13 lis 2018

    Tak to działa. Gwarancję daje producent - w przypadku elektroniki 2 lata, ale można to wydłużyć i wtedy dają ubezpieczenie. Ale zawsze się to bierze wybiera się wariant, na ile lat.

    3 Cytuj
  • 14 lis 2018

    No ok producent daje 2 lata to dlaczego od razu zapłaciłem 50 zł i po roku przyszło kolejne 50 zł ? Czyli kupiłem rok temu tę urządzenie i miałem gwarancje 2 lata plus 50 zł na kolejny rok . 2017r+2 lata 2019 plus ubezpieczenie na kolejny rok daje mi 2020 r a mamy teraz 2018r i już przyszło kolejne . Dziwne.

    2 1 Cytuj
  • 14 lis 2018

    w Dobczycach nie ma Media Markt

    4 Cytuj
  • 14 lis 2018

    Przepraszam Media Exper.

    2 1 Cytuj
  • 14 lis 2018

    Myślę, że trzeba popatrzeć do papierów jak to ubezpieczenie jest sformułowane. Wydaje mi się jednak, że w przypadku takich sprzętów nie powinno być jakichś automatycznych przedłużeń. Biorę dodatkowe 3 lata, okres mija i ubezpieczenie również przestaje obowiązywać

    2 Cytuj
  • 15 lis 2018

    Z tym zakończeniem jest różnie bo jak opłacam OC samochodu i chciał bym po roku przejść do innego ubezpieczyciela to muszę zgłosić wypowiedzenie 3 miesiące wcześniej. Ale mi bardziej chodzi o to że wprowadzili mnie w błąd bo przedłużenie gwarancji to dodatkowa polisa ubezpieczeniowa. Teraz przychodzi ubezpieczenie tak jak pisałem już na rok 2020.

    2 Cytuj
  • 15 lis 2018

    [cytat=Bartol26]
    Od kiedy ubezpieczenie Oc 3 miesiące wcześniej sie wypowiada. Jakieś bajki nam dajesz.

    2 Cytuj
  • 24 mar 2019
    Bartol26 napisał/a:

    Witam. Ku przestrodze
    Kupiłem w Media Markt w Dobczycach urządzenie drukarkę i przy kasie Pan sprzedawca zapytał się mnie czy chce za 50 zł przedłużyć GWARANCJE .Powiedziałem ze chce i dał mi do podpisania dokument przedłużający tą niby gwarancje. Po roku przyszło mi z firmy ubezpieczającej że przedłużają mi na kolejny rok ubezpieczenie tego urządzenia. Byłem mega zaskoczony bo nie za bardzo wiedziałem o co chodzi i dopiero po tel do firmy ubezpieczającej dowiedziałem się że to niby przedłużenie gwarancji za 50 zł to jest polisa na ubezpieczenie . Mój błąd że nie popatrzyłem na dokumenty które dostałem przy kasie. Zostałem wprowadzony w błąd ponieważ nie sądziłem że przedłużenie gwarancji to dodatkowa polisa ubezpieczeniowa !

    trafiłem na filmik to wrzucę
    https://www.youtube.com/watch?v=_pk1J3RuOhQ&feature=youtu.be

    2 Cytuj

Odpowiedz