Forum » Okolice

Beton ochronny Krzyszkowice-zakopianka

  • 14 kwi 2019

    Tak wiem, słyszałem ale obawiam się, że jeszcze się pomęczymy na zakopiance. Gdyby powstała nowa generalnie nie będzie potrzeba nic modernizować bo ruch na niej spadnie jak za czasów Fiatów 125P jakieś 10 aut na godzinę :-))) chyba, że ......zdejmą bramownice Viatoll bo przerzucą na nową drogę i okaże się że..... nowa droga stoi pusta a wszystkie cięzarówki będą walić bez viatolla :-))). Im wszystko jedno tu i tu 85km/h max.

    2 Cytuj
  • 15 kwi 2019

    Zobacz co się dzieje na obwodnicy Wieliczki, mimo że autostrada powinna odciążyć ruch.
    Zapomnij o czasach Fiata 125P

    1 Cytuj
  • 16 kwi 2019

    Vivaldi, śmiem twierdzić, że nie wyjeżdżasz na zakopiankę.Codziennie.W Krzyszkowicach.Może wjeżdżasz gdzie indziej. No to masz szczęście. W Krzyszkowicach wygrała opcja, która obiecała suwerenowi tunel. Obiecała i tylko tyle.

    1 Cytuj
  • 27 kwi 2019

    Temat tunelu zdechł, co się z Wami ludzie dzieje ?

    1 Cytuj
  • 28 kwi 2019

    Temat tunelu i betonu zdechł. No cóż, z historii (niektórzy) wiedzą, że można przystosować się nawet do warunków obozu koncentracyjnego...Współcześnie można to nazwać syndromem sztokholmskim. I wszystko jasne...

    1 Cytuj
  • 28 kwi 2019
    obserwator 3 napisał/a:

    Vivaldi, śmiem twierdzić, że nie wyjeżdżasz na zakopiankę.Codziennie.W Krzyszkowicach.Może wjeżdżasz gdzie indziej. No to masz szczęście. W Krzyszkowicach wygrała opcja, która obiecała suwerenowi tunel. Obiecała i tylko tyle.

    Co od trolla wymagasz?

    2 26 Cytuj
  • 29 kwi 2019

    Z uporem maniaka zapytam: co z tym betonem ochronnym w Krzyszkowicach ? Jeżeli obecne władze nie mogą sobie z tym "wybrykiem natury" poradzić, to śmiem twierdzić, że jest to zemsta Ostrowskiego "zza grobu" za słaby wynik w Krzyszkowicach.

    2 1 Cytuj
  • 29 kwi 2019
    Lula napisał/a:

    Z uporem maniaka zapytam: co z tym betonem ochronnym w Krzyszkowicach ? Jeżeli obecne władze nie mogą sobie z tym "wybrykiem natury" poradzić, to śmiem twierdzić, że jest to zemsta Ostrowskiego "zza grobu" za słaby wynik w Krzyszkowicach.

    Ale kogo Ty pytasz na forum? Tutaj to tylko bijesz pianę ....

    1 Cytuj
  • 30 kwi 2019

    Pytam, bo wiem, że zaglądają tu radni. Niestety,tylko zaglądają. Taki_ gościu, jeżeli masz jakiś inny wpływ na tych dżentelmenów, to gratuluję.Wiem, że oprócz wyborców nade wszystko oni kochają swoje diety.

    1 1 Cytuj
  • 1 maj 2019
    Lula napisał/a:

    Pytam, bo wiem, że zaglądają tu radni. Niestety,tylko zaglądają. Taki_ gościu, jeżeli masz jakiś inny wpływ na tych dżentelmenów, to gratuluję.Wiem, że oprócz wyborców nade wszystko oni kochają swoje diety.

    Napisz pismo w tej sprawie do Urzędu i złóż na Dziennik Podawczy. Do dwóch tygodni musisz uzyskać odpowiedź.

    Cytuj
  • 2 maj 2019

    taki_gościu,
    zapewniam Cię, że na pisma nie odpowiadają. Wiem też , że w dwa tygodnie urząd ma obowiązek odpowiedzieć. No i co urzędowi zrobisz jeżeli Cię zlekceważy? Jeżeli jesteś rozgarniętym suwerenem, wiesz, co masz dalej zrobić. Ale przecież nie o to mi chodzi. Chcę załatwić konkretną sprawę a nie mam zamiaru boksować się z urzędnikami.

    1 Cytuj
  • 2 maj 2019
    Lula napisał/a:

    taki_gościu,
    zapewniam Cię, że na pisma nie odpowiadają. Wiem też , że w dwa tygodnie urząd ma obowiązek odpowiedzieć. No i co urzędowi zrobisz jeżeli Cię zlekceważy? Jeżeli jesteś rozgarniętym suwerenem, wiesz, co masz dalej zrobić. Ale przecież nie o to mi chodzi. Chcę załatwić konkretną sprawę a nie mam zamiaru boksować się z urzędnikami.

    Chcesz załatwić sprawę a bijesz pianę na forum.

    https://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/1017136,urzad-nie-odpowiada-na-pismo.html

    2 1 Cytuj
  • 4 maj 2019
    Lula napisał/a:

    Z uporem maniaka zapytam: co z tym betonem ochronnym w Krzyszkowicach ? Jeżeli obecne władze nie mogą sobie z tym "wybrykiem natury" poradzić, to śmiem twierdzić, że jest to zemsta Ostrowskiego "zza grobu" za słaby wynik w Krzyszkowicach.

    Ja wyjeżdżam na tym skrzyżowaniu w kierunku Myślenic nieraz nawet 10 razy dziennie i problemem nie jest tam beton tylko duży ruch i ślamazarni kierowcy którzy czekają aż droga będzie wolna od samych myślenic a między nitkami ustawiają się w poprzek i drugi samochód nie ma jak przejechać dopóki nie opuszczą skrzyżowania jak ci betony zasłaniają proponuję poduszkę pod tyłeczek podłożyć pomogłoby gdyby drogówka od czasu do czasu z laserkiem tam stanęła i zaczęła egzekwować ograniczenie na tym skrzyżowaniu lub gdyby ITD odwróciło fotoradar w drugą stronę

    5 Cytuj
  • 27 maj 2019

    Jeżeli wyjeżdżasz nawet 10 razy dziennie na to skrzyżowanie, to albo jesteś kierowcą busa, albo dostawcą pizzy. Rozumiem. Masz syndrom sztokholmski. Współczuję.

    1 2 Cytuj
  • 27 maj 2019

    Poduszkę pod tyłeczek podłożyć ? Fuj... To mi zalatuje LGBT Alopatalo.

    1 2 Cytuj
  • 28 maj 2019

    Nie jestem kierowcą busa ani dostawcą pizzy a ty już sobie sama piszesz i odpisujesz w tych tematach Krzyszkowickich to nudne się robi. Pozdrawiam

    2 1 Cytuj
  • 28 maj 2019

    Alopatalo,jeżeli jest to nudne,to nie wchodź tutaj. Proste jak konstrukcja cepa, którym kiedyś, podobno, posługiwał się Morawiecki.

    1 3 Cytuj
  • 28 maj 2019

    Dla jasności dodam; szanuję kierowców busów i dostawców pizzy. Wszystkich, którzy pracują za kółkiem. Wiem, jak trudny jest to chleb.Piszę o problemie, który przerasta władze lokalne, piszę nie po to, aby te władze krytykować. To nie jest tylko beton. Ważne jest skrzyżowanie. Ten beton też nikomu nie pomaga poza kilkoma pieszymi, którzy nie dopominali się o jego postawienie. Wyłożono Bóg wie ile pieniędzy na wątpliwą inwestycję zamiast zająć się problemem wjazdu i wejścia na zakopiankę z drogi powiatowej.
    Edytuj Usuń
    1 Cytuj Zgłoś Edytuj Usuń

    2 2 Cytuj
  • 30 maj 2019
    Vivaldi napisał/a:

    Raczej nie, po prostu prawo jazdy nie znalazłem w chipsach jak Ty. Życzę Ci abyś kiedyś nie zginął na zakopiance skoro ja niby coś z głową mam ale ją jednak mam i używam.

    3 2 Cytuj
  • 30 maj 2019
    Vivaldi napisał/a:

    Raczej nie, po prostu prawo jazdy nie znalazłem w chipsach jak Ty. Życzę Ci abyś kiedyś nie zginął na zakopiance skoro ja niby coś z głową mam ale ją jednak mam i używam.

    ale mama kupiła na pewno ???

    5 1 Cytuj
  • 30 maj 2019

    kynio ogarnij się.Nie wstydzisz się?

    1 3 Cytuj
  • 5 lis 2019

    No i co z tym pożal się Boże betonem ochronnym ? Podobno radni mieli interweniować w tej sprawie... Wiadomo coś na ten temat ? Szanowni radni, dajcie głos.

    7 3 Cytuj
  • 5 lis 2019

    Dziękujący za beton ochronny krzyszkowianie mówią, że każdej nocy a i w niedziele mogą bezpiecznie dojść do stacji paliwowej w Jaworniku po pewne napoje - bez narażania zdrowia i życia. Tak więc może nie likwidować tego cudu techniki ?Bo przecież i Orlenowi ubyłoby dochodu...

    5 4 Cytuj
  • Anty 9 mar 2020
    Lula napisał/a:

    Dziękujący za beton ochronny krzyszkowianie mówią, że każdej nocy a i w niedziele mogą bezpiecznie dojść do stacji paliwowej w Jaworniku po pewne napoje - bez narażania zdrowia i życia. Tak więc może nie likwidować tego cudu techniki ?Bo przecież i Orlenowi ubyłoby dochodu...

    Orlen i bez betonu dobrze sobie radzi.

    2 10 Cytuj

Odpowiedz