Forum » Okolice

Nachalna kampania Jakiego

  • 21 maj 2019

    Witam.
    Czy ktoś może wie, kto odpowiada za plakatowanie kandydata do euro parlamentu p. Jakiego w okolic Myślenic? ktoś powiesił plakat na mojej działce, bez pytania czy jakiegokolwiek kontaktu. Plakat na słupie, jeszcze użyto drabiny, zatem świadomie i z rozwagą.
    Prosze o ew. priv, bo nikt nic nie wie a za usunięcie mogę dostać nawet mandat :)

    27 23 Cytuj
  • 21 maj 2019

    a czyj jest słup? ;)

    23 6 Cytuj
  • 21 maj 2019
    stefano napisał/a:

    a czyj jest słup? ;)

    podstawa wg art. 110 kodeksu wyborczego, par. 1

    2 18 Cytuj
  • 21 maj 2019

    Ja pytałem czyj jest słup, ale zacytujmy tutaj ten paragraf:

    "Na ścianach budynków, przystankach komunikacji publicznej, tablicach i słupach ogłoszeniowych, ogrodzeniach, latarniach, urządzeniach energetycznych, telekomunikacyjnych i innych można umieszczać plakaty i hasła wyborcze wyłącznie po uzyskaniu zgody właściciela lub zarządcy nieruchomości, obiektu albo urządzenia."

    Czy słup jest Twoją własnością?

    28 5 Cytuj
  • 21 maj 2019

    Gdyby ktoś wiedział, kto stoi za tą kampanią tutaj lokalnie, proszę o informację.
    Dziękuję.

    6 19 Cytuj
  • Andrzej 22 maj 2019

    U mnie na słupie też Jaki wisi...

    7 13 Cytuj
  • 22 maj 2019

    A nie ważne z jakiego jest ugrupowania, chce wisieć, proszę bardzo, 200 zł za dzień i nawet mu ramkę zrobię. W tym momencie osoba kierująca kampanią w naszej okolicy łamie prawo i należy to nagłośnić.

    13 21 Cytuj
  • 22 maj 2019
    irussus napisał/a:

    A nie ważne z jakiego jest ugrupowania, chce wisieć, proszę bardzo, 200 zł za dzień i nawet mu ramkę zrobię. W tym momencie osoba kierująca kampanią w naszej okolicy łamie prawo i należy to nagłośnić.

    Proszę zobaczyć film ze spotkania P. Jakiego w Myślenicach, tam będzie podpowiedź.

    Po drugie: Nie rozumiem dlaczego na jednej tablicy ogłoszeniowej wiszą 3 lub 4 plakaty Jakiego??

    21 3 Cytuj
  • 22 maj 2019
    irussus napisał/a:

    A nie ważne z jakiego jest ugrupowania, chce wisieć, proszę bardzo, 200 zł za dzień i nawet mu ramkę zrobię. W tym momencie osoba kierująca kampanią w naszej okolicy łamie prawo i należy to nagłośnić.

    a odpowiesz w końcu czy słup jest Twoją własnością? Proste pytanie na które od początku tego tematu nie ma odpowiedzi, kto jest właścicielem słupa? i czy czasem jego właściciel nie wyraził zgody na powieszenie tego plakatu? Chyba najlepsze rozwiązanie to pozbycie się słupa i jego właściciela, czyż nie?

    20 8 Cytuj
  • 22 maj 2019
    stefano napisał/a:

    a odpowiesz w końcu czy słup jest Twoją własnością? Proste pytanie na które od początku tego tematu nie ma odpowiedzi, kto jest właścicielem słupa? i czy czasem jego właściciel nie wyraził zgody na powieszenie tego plakatu? Chyba najlepsze rozwiązanie to pozbycie się słupa i jego właściciela, czyż nie?

    To słupy Morawieckiego.

    8 23 Cytuj
  • 22 maj 2019

    W tym momencie nie ma jeszcze ciszy wyborczej to można bezkarnie zdjąć takiego jakiego czy inną panią broszkę - szydełko z swojego ogrodzenia czy słupa , dopiero w sobotę jest cisza wyborcza .

    26 2 Cytuj
  • Andrzej 23 maj 2019
    mboolee napisał/a:

    Po drugie: Nie rozumiem dlaczego na jednej tablicy ogłoszeniowej wiszą 3 lub 4 plakaty Jakiego??

    Tam ciul z słupami... Gorsza jest na przyczepa z wielkim banerem Jakiego, zasłaniająca wyjazd z drogi lub zajmująca miejsce parkingowe, jak np. dzisiaj w Trzemeśni.

    11 23 Cytuj
  • 23 maj 2019

    Ciul tam z banerem weź zerknij czy opon nie ma na przyczepie do wymiany :-))) ....daj znać :-)

    24 4 Cytuj
  • 23 maj 2019
    Endrju napisał/a:

    Tam ciul z słupami... Gorsza jest na przyczepa z wielkim banerem Jakiego, zasłaniająca wyjazd z drogi lub zajmująca miejsce parkingowe, jak np. dzisiaj w Trzemeśni.

    Po pierwsze miejsc parkingowych koło Kościoła jest ponad 200 wiec nie wiem z czego wynika Pański problem (Może z braku umiejętności prowadzenia samochodu ????). Po drugie z tego co się orientuję to ten parking jest dla wszystkich nie tylko dla nauczycieli. Po trzecie porównując banery Pana Jakiego a plakaciki Pani Szydło nie dziwię się że ma Pan taki ból????. Po czwarte jak już się Pan wypowiada na forum to naprawdę pasowało by popracować nad stylistyką wypowiedzi, bo z tym bardzo słabo ???? Serdecznie pozdrawiam

    23 14 Cytuj
  • 23 maj 2019

    Wam nic nie pasuje, tylko co mówi, robi KE jest dobre i świetne, to co jest z PIS jest wredne, paskudne. Kampania Schetyny i kumpli jest OK, nawet jak kłamią, oszukują, szczują, to jest dobre bo europejskie A idealnie, to wychodzi na tym forum, w poruszanych politycznych wątkach, te same osoby występujące pod różnymi nick, i ta sama piana, to co oni twierdzą jest jedyną prawdą i najwyższą wiedzą, a jeśli nie myślisz tak jak oni, to nie jesteś godzien pisać, na tym forum, powinno być ci odebrane prawo wyborcze, abyś nie cofał postępowców do epoki kamienia łupanego, zaścianka Europy.

    24 17 Cytuj
  • Andrzej 23 maj 2019
    Vivaldi napisał/a:

    Ciul tam z banerem weź zerknij czy opon nie ma na przyczepie do wymiany :-))) ....daj znać :-)

    Ciężko opony wyhaczyć, bo ma blokadę na kole.

    Olkiolki napisał/a:

    Po pierwsze miejsc parkingowych koło Kościoła jest ponad 200 wiec nie wiem z czego wynika Pański problem (Może z braku umiejętności prowadzenia samochodu ????). Po drugie z tego co się orientuję to ten parking jest dla wszystkich nie tylko dla nauczycieli. Po trzecie porównując banery Pana Jakiego a plakaciki Pani Szydło nie dziwię się że ma Pan taki ból????. Po czwarte jak już się Pan wypowiada na forum to naprawdę pasowało by popracować nad stylistyką wypowiedzi, bo z tym bardzo słabo ???? Serdecznie pozdrawiam

    Jaki że mnie pan? Andrzej jestem. Pod kościołem nie parkuję, bo nie mam potrzeby, mieszkam obok.
    Nie rozumiem, dlaczego miałyby mnie boleć plakaciki Szydło? Jedyne, co mnie boli, to fakt, że moje pieniądze są wydawane na malowanie twarzy Jakiego (ale również innych polityków wszystkich opcji, którzy marnują nasze pieniądze z subwencji partyjnych na kampanie wyborcze).
    Z matury z polskiego miałem mierny, stąd i stylistyka u mnie mierna. Poza tym, nie stawiaj znaków interpuncyjnych po spacji i nie używaj wielu pytajników.

    13 3 Cytuj
  • 23 maj 2019

    Gdzie mieszkasz to akurat wiem .

    1 5 Cytuj
  • 23 maj 2019
    Endrju napisał/a:

    Ciężko opony wyhaczyć, bo ma blokadę na kole.

    Nie chodziło o wyhaczenie bo tym się nie zajmuję, można by było nowe założyć po dotarciu do właściciela :-)

    3 3 Cytuj
  • Andrzej 24 maj 2019
    Vivaldi napisał/a:

    Nie chodziło o wyhaczenie bo tym się nie zajmuję, można by było nowe założyć po dotarciu do właściciela :-)

    Źle mnie zrozumiałeś (zapewne winna temu moja mierna stylistyka). Wyhaczyć w sensie zauważyć.

    2 Cytuj
  • 24 maj 2019
    stefano napisał/a:

    a czyj jest słup? ;)

    Ludzie nie wiedzą, nie biorą pod uwagę czyj jest słup, tylko na czyjej działce stoi i tego kogoś utożsamiają z daną opcją polityczną. Jeżeli ktoś by powiesił plakat na słupie na mojej działce od razu do zniszczenia, a rozwieszającego bym widłami przetrącił.

    10 1 Cytuj
  • 24 maj 2019
    mboolee napisał/a:

    Ludzie nie wiedzą, nie biorą pod uwagę czyj jest słup, tylko na czyjej działce stoi i tego kogoś utożsamiają z daną opcją polityczną. Jeżeli ktoś by powiesił plakat na słupie na mojej działce od razu do zniszczenia, a rozwieszającego bym widłami przetrącił.

    :-) Rozbawiły mnie te widły. Pozdrawiam!

    6 Cytuj
  • 24 maj 2019

    Kampania rzeczywiście jest nachalna, co zapewne ma rekompensować to, że jest mało merytoryczna. Wieszanie plakatów bez uzgodnienia z właścicielem działki świadczy o arogancji kandydatów i osób odpowiedzialnych za kampanię. Jeśli nas i naszej własności nie szanują przed wyborami, to co będzie po wygranej?

    9 3 Cytuj
  • 24 maj 2019

    Tatarzy z widlami??????????????????

    1 1 Cytuj
  • 24 maj 2019
    Olkiolki napisał/a:

    Tatarzy z widlami??????????????????

    Jak na razie jeden, chyba że się więcej osób przyłączy.

    3 Cytuj
  • 24 maj 2019
    Olkiolki napisał/a:

    Tatarzy z widlami??????????????????

    https://www.youtube.com/watch?v=A_s0j9wYerw

    :-)))

    2 2 Cytuj

Odpowiedz