Forum » Okolice

Ścieżki wokół zalewu, wieża widokowa

  • 30 lip 2019

    Witam.
    Czy ktoś się orientuje jak wygląda ten temat? jest to realizowane?
    https://miasto-info.pl/myslenice/12384,droginia-wieza-widokowa-stanie-na-koncu-sciezki-rowerowo-biegowej.html

    3 Cytuj
  • 30 lip 2019

    Sciezka jest juz realizowana od strony Osieczan na wysokosci ogrodkow dzialkkwych ale Sciezka jest waska I z kostki. Sadzilam ze bedzie betonowa po ktorej bedzie mozna mknac na rowerze. Sciezki z kostki szybko sie wypaczaja i nie sa komfortowe dla rowerzystow. Moim zdaniem: do niczego :( Pomysl byl swietny na promocje regionu ale wykonanie do bani.

    8 Cytuj
  • mirek@ 30 lip 2019
    asiek napisał/a:

    Sciezka jest juz realizowana od strony Osieczan na wysokosci ogrodkow dzialkkwych ale Sciezka jest waska I z kostki. Sadzilam ze bedzie betonowa po ktorej bedzie mozna mknac na rowerze. Sciezki z kostki szybko sie wypaczaja i nie sa komfortowe dla rowerzystow. Moim zdaniem: do niczego :( Pomysl byl swietny na promocje regionu ale wykonanie do bani.

    jak to z kostki? ściezka rowerowa z kostki? a jak ktos ma rower na oponach szosowych albo jedzie na rolkach? no nie wierze, ze ktos sie zgodzil na taki dobor materiału i ze ktos to odbierze

    7 2 Cytuj
  • 30 lip 2019

    Buduja w Osieczanach z kostki :(

    4 Cytuj
  • Andrzej 30 lip 2019

    Tak, widziałem tam kostkę. Niestety...

    6 Cytuj
  • mirek@ 30 lip 2019
    Endrju napisał/a:

    Tak, widziałem tam kostkę. Niestety...

    dla mnie sciezka rowerowa z kostki to jest totalna pomyłka! mam nadzieje ze ktos kompetentny bedzie ja odbieral i na to nie pozwoli, a najlepiej nie pozwolic na takie marnowanie pieniedzy na etapie budowy - przeciez po takiej sciezce nie da sie jezdzic!

    7 2 Cytuj
  • adzygmunt 30 lip 2019

    A jednak powstaje z kostki I pan starosta pozuje na niej do zdjęcia.

    3 Cytuj
  • 30 lip 2019

    To chyba jakieś żarty...

    2 Cytuj
  • 31 lip 2019

    A kto wygrał przetarg na wykonanie?

    1 1 Cytuj
  • 31 lip 2019
    mirekm napisał/a:

    jak to z kostki? ściezka rowerowa z kostki? a jak ktos ma rower na oponach szosowych albo jedzie na rolkach? no nie wierze, ze ktos sie zgodzil na taki dobor materiału i ze ktos to odbierze

    oj tam się zgodził XD, może ta kostka droga była :-))) a na podjeździe trzeba wymienić :-)

    taki_gość napisał/a:

    A kto wygrał przetarg na wykonanie?

    zaraz tam wygrał...... :-)

    a na poważnie, kostka i ścieżka rowerowa to jakiś żart. Rok po użytkowaniu ktoś znowu wygra przetarg na remont - chyba, że wykonawca daje gwarancję na 5 lat i poprawki na ten sam okres :-)

    6 2 Cytuj

Odpowiedz