Forum » Okolice

Skrzyżowanie na Zakopiance w Krzyszkowicach

 • jeden język a dwoje uszu 15 lip 2020

  A ja dalej nie wiem, czy docelowo za 10 albo 20 lat ma być to skrzyżowanie z droga ekspresowa, czy inna. Nie wyobrażam sobie jak można rzetelnie projektować to skrzyżowanie nie znając odpowiedzi na powyższe pytanie.

  2 2 Cytuj
 • 16 lip 2020

  GDDKiA planuje od sierpnia w ciągu roku stworzyć studium korytarzowe dla S7 Kraków-Wieliczka. Wstępne założenie jest takie, by ekspresówka szła od A4 w okolicach Wieliczki w stronę Myślenic.

  1 Cytuj
 • 16 lip 2020

  Oczywiście S7 Kraków-Myślenice, sorrki za literówkę:)
  W takiej sytuacji za "n" lat Zakopianka by została tak jak jest, a ekspresówka by szła po nowym śladzie. To jedyny odcinek tej drogi absolutnie nie ruszony w Polsce. Już koło Wa-wy sobie rozkminili, zaczynają działać. A najgorszy odcinek-czyli u nas, zostawili sobie na koniec.

  Cytuj
 • Janek Sal 16 lip 2020

  Mnie nie dziwi fakt zajęcia się poprawieniem zakopianki i ofiarowaniem kasy na czesc inwestycji .
  Ofiarodawcy< warsiawka ma w tym interes spory . Otóz niedawno zakonczyłem pewien etap inwestycji w Zakopane ul Strążyska - budowa ok 40 apartamentów .

  Koszty 1 m2 są na poziomie 18000 pln mieszkanie 48 m2 kosztuje prawie 1 000000 pln==-
  wszystkie mieszkania zostały sprzedane na pniu , ani jeden nowy własciciel mieszkania nie jest z Zakopanego ,Nowego Targu , Podhala . wszystkie mieszkania zostały zakupione przez mieszkancow Warszawy dwa przez mieszkancow Gdanska ,interes mają, wiec Zakopianka bedzie musiała byc przebudowana

  2 5 Cytuj

Odpowiedz