Forum » Okolice

Skrzyżowanie na Zakopiance w Krzyszkowicach

  • jeden język a dwoje uszu 15 lip 2020

    A ja dalej nie wiem, czy docelowo za 10 albo 20 lat ma być to skrzyżowanie z droga ekspresowa, czy inna. Nie wyobrażam sobie jak można rzetelnie projektować to skrzyżowanie nie znając odpowiedzi na powyższe pytanie.

    2 2 Cytuj
  • 16 lip 2020

    GDDKiA planuje od sierpnia w ciągu roku stworzyć studium korytarzowe dla S7 Kraków-Wieliczka. Wstępne założenie jest takie, by ekspresówka szła od A4 w okolicach Wieliczki w stronę Myślenic.

    1 Cytuj
  • 16 lip 2020

    Oczywiście S7 Kraków-Myślenice, sorrki za literówkę:)
    W takiej sytuacji za "n" lat Zakopianka by została tak jak jest, a ekspresówka by szła po nowym śladzie. To jedyny odcinek tej drogi absolutnie nie ruszony w Polsce. Już koło Wa-wy sobie rozkminili, zaczynają działać. A najgorszy odcinek-czyli u nas, zostawili sobie na koniec.

    Cytuj
  • Janek Sal 16 lip 2020

    Mnie nie dziwi fakt zajęcia się poprawieniem zakopianki i ofiarowaniem kasy na czesc inwestycji .
    Ofiarodawcy< warsiawka ma w tym interes spory . Otóz niedawno zakonczyłem pewien etap inwestycji w Zakopane ul Strążyska - budowa ok 40 apartamentów .

    Koszty 1 m2 są na poziomie 18000 pln mieszkanie 48 m2 kosztuje prawie 1 000000 pln==-
    wszystkie mieszkania zostały sprzedane na pniu , ani jeden nowy własciciel mieszkania nie jest z Zakopanego ,Nowego Targu , Podhala . wszystkie mieszkania zostały zakupione przez mieszkancow Warszawy dwa przez mieszkancow Gdanska ,interes mają, wiec Zakopianka bedzie musiała byc przebudowana

    2 5 Cytuj

Odpowiedz