Forum » Okolice

Sklep z płytkami na Manhattanie?

  • 8 maj 2021

    ktoś ma ocenę oferty i administracji w sklepie Manhattan w Myślenicach, ponieważ chciałem płytki łazienkowe i Pan zaproponował mi wykonanie projektu łazienki i jako inwestycja musiałem zapłacić 300 zł za każde zadanie rozliczeniowe przy zakupie płytek czy kosmetyków później upewniłem się, że bez wątpienia ugoda z góry zostanie zwrócona w drodze ugody; Poinformowano mnie, że muszę coś kupić na miarę rozwoju, więc zapłaciłem i od tej chwili zaczęły się moje numery ..... robił Panu Piotrowi wspaniałe projekty: zgodnie z moimi założeniami nakład na płytki było zaskakujące, więc zestawiłem koszty i różne sklepy i wyraziłem wdzięczność Panu Piotrowi za zakup płytek. te linie gwarantujące, że kupię coś do toalety za 600 zł (zaliczka na dwie toalety) i wtedy Pan poinformował mnie, że wczesne rozliczenie jest proste. Po zakupie płytek poszedł później zmienić perspektywę i powiedział, że ureguluje rozliczenia z góry na wypadek, gdyby kupił za 6000 zł, a teraz mówi, że sprzedaje mi płytki po kosztach rywalizacji, ale bez wcześniejszego rozliczania rozliczeń ...... ma

    czy ktoś miał okoliczność porównawczą?

    3 6 Cytuj
  • 8 gru 2021

    Ja jestem zadowolona z usług manhatanu nie mam za szczerzeń , ale spotkałam się z różnymi opiniami tego sklepu.

    1 6 Cytuj
  • 13 gru 2021

    Czy ktoś tu umie wysławiać się po polsku? Ktokolwiek?

    3 Cytuj

Odpowiedz