Forum » Okolice

Wysypisko śmieci

  • 4 kwi 2022

    Mam pytanie. Czy unosi się smród z wysypiska śmieci w myślenicach na okoliczne miejscowości takie jak Polanka, Borzęta?

    4 6 Cytuj
  • 4 kwi 2022

    W Myślenicach nie ma wysypiska śmieci . Jest Zakład Utylizacji Odpadów. Czy śmierdzi ?? Podjedź, zobacz, powąchaj.....

    11 1 Cytuj
  • 5 kwi 2022

    Smierdzi raz bardziej raz mniej w zaleznosci od pogody i innych czynników

    7 2 Cytuj
  • 5 kwi 2022
    piękny maryjan napisał/a:

    Smierdzi raz bardziej raz mniej w zaleznosci od pogody i innych czynników

    śmieci śmierdzą, hmm dziwne
    że to kogoś dziwi

    6 2 Cytuj
  • 5 kwi 2022
    gwidoniusz napisał/a:

    śmieci śmierdzą, hmm dziwne
    że to kogoś dziwi

    A kogo to dziwi?

    5 1 Cytuj
  • Janek Sal 25 kwi 2022

    czy smród się roznosi???? Tak się złożyło ze dostałem zlecenie na przegląd sprzętu budowlanego który znajduje się gdzies w Zawadzie -

    Poszukałem i znalazłem firma jj construction z Warszawy wykonuje prace budowlane tam gdzie jeszcze niedawno teren był niedostępny ,ogrodzony i tajemniczy ,
    Dworek poniżej bocznej drogi zalesiony z fontannami i infrastrukyurą nowoczesnego obiektu .

    Od pewnego czasu brama otwarta , cos sie tam dzieje i dzis sie dowiedziałem - budują budynki mieszkalne , widac ze w standardzie wyzszym w kilku rzędach po dwa piętra . powstanie tam kilkadziesiąt mieszkań .
    Zadałem pytanie czy tu nie śmierdzi? w odpowiedzi - na razie śmierdzi ale moze ten bamber i wysypisko kupi .

    droga dojazdowa ok 2,5 m ale ktos się przebił z inwestycją na w przyszłosci około 100 pojazdów przy budynkach - bo autobusu tam nie ma a może linia kolejowa tam pójdzie _____

    4 2 Cytuj

Odpowiedz