Forum » Okolice

Ogrodzenie - domki działkowe przy rabie

  • 4 sty 2023

    Czy ktoś wie co to za ogrodzenie wyrosło... przy domkach letniskowych koło raby w kierunku Osieczan....
    Trochę słabe to bo dobrze tam się parkowało aby na rowerach pojeździć... a teraz będzie problem...

    Szczerze myślałem, że docelowo ktoś tam właśnie zrobi fajny parking, aby można było:
    1. Pojeździć na rowerze
    2. Iść nad wodę jak ktoś woli

    10 2 Cytuj
  • 20 sty 2023

    Ktoś to ewidentnie po złości zrobił,aż się prosi...

    3 1 Cytuj
  • 20 sty 2023

    Nie wiem czy po złości... ale jak tam przejeżdżam... to trochę mi żal ...
    Super tam się parkowało z dzieciakami na rowery / potem kółeczko na Zarabie do małpiego i z powrotem...

    A teraz... teraz to ścieżka rowerowa jest... donikąd... znaczy się pod most...

    3 1 Cytuj
  • 30 sty 2023

    Pewnie, że po złości i to po uzasadnionej złości. Pamiętacie porzucony wrak Corsy, który straszył na parkingu działek? Ani policja, ani gmina i straż gminna nie mogła nic z tym zrobić, bo stała na terenie prywatnym. Ale do parkowania to teren publiczny. No to teraz teren prywatny jest terenem prywatnym i tyle.

    Podobnie było z drogą na Plebańską za kościołem. Dobrze się tamtędy chodziło, ale chodzenie nie wystarczało, bo trzeba było ryć do góry na quadach i osobówkami. No to teraz stoi brama. Więm, że jest dalej droga i nowa ścieżka po polu - ale jak długo?

    Droga po szlaku na Plebańskiej jest wydzielona na mapie. Ale też rozjeżdzone na szerokość 10 m. Już się pojawiły pierwsze płoty wzdłuż drogi. I nie zdziwię się jak pojawią się kolejne.

    9 Cytuj
  • 1 lut 2023

    No OK jak prywatne...
    Trochę jestem zdziwiony, bo myślałem, że te tereny do Gminy należą.
    Szkoda... d...pa blada będzie z rowerowaniem i tyle.

    2 Cytuj

Odpowiedz